MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Skyline - Feelings (Orginal Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Skyline - Feelings (Orginal Mix) (/temat-progressive-skyline-feelings-orginal-mix)



Skyline - Feelings (Orginal Mix) - tobik1980 - 12.06.2016

Cześć Wszystkim :) Podsyłam coś od siebie....



RE: Skyline - Feelings (Orginal Mix) - tomaszp - 13.06.2016

Miks bardzo na plus ! Ogólnie raczej wrzuciłbym to bardziej do Trance niż Progressive House. Mógłbyś trochę linię melodyczną rozkręcić bo brakuje mi w tym utworze takiego mocniejszego uderzenia (nie chodzi o jakieś mega głośne leady/bassy tylko o mocno zaakcentowaną melodię). Ogólnie jest bardzo na plus. Jakbyś bardziej pokombinował z melodią to wyszedłby taki lżejszy EDX :)

Pozdrawiam !


RE: Skyline - Feelings (Orginal Mix) - Stiopa - 15.06.2016

Mi od razu spodobał sie bass. Lubię takie ala fingerbassy szarpane pomiędzy stopą. Fajny spokojny kawałek. Miło się słucha, te wstawki wokalne dodaja uroku. Może i trochę przydałaby się jakaś chwytliwa do tego melodia tj wspomniał przedmówca ale moim zdaniem to tylko kwestia dla wymagających. Utwór fajnie się rozwija, nie nudzi... więc jest ok.
Pozdrawiam


RE: Skyline - Feelings (Orginal Mix) - Z3KE - 19.06.2016

Kick całkiem ok natomiast reszta perkusji trochę zbyt płaska. Clap moim zdaniem jest za płaski - rozumiem że to bardziej chillout i pełny clap będzie zbyt agresywny, być może lepiej brzmiałby lepiej współgrając z snapem. Bass ma ciekawą interesującą barwę ale jest również trochę zbyt płaski trochę saturacji i nieco więcej subbassu powinno poprawić sytuację. Reszta przyzwoita :)


RE: Skyline - Feelings (Orginal Mix) - Luker - 22.06.2016

Troszkę monotonny ale bardzo ładnie brzmi. Jakby cos dodac w środku, mam na mysli motyw do którego zmierza kawalek, byloby super. Aczkolwiek to juz kwestia indywidualna jak kto woli. Pzdr


RE: Skyline - Feelings (Orginal Mix) - gregwmusic - 29.06.2016

NO no Panie typowy Deepowy melodic ! produkcja na plus tylko slij do adriatic to nie label dla Ciebie
5!


RE: Skyline - Feelings (Orginal Mix) - meatBall - 29.06.2016

fajnie fajnie :] niby niewiele się dzieje, a leci elegancko. przyjemny wałek, naprawdę. stopiszcze fajnie klepie, basik barwę ma bardzo ładną, mógłby być natomiast odrobinę mocniejszy. perkusja faktycznie troszeczkę splaszczona, ale to już sadzenie się na siłę :P pady zajebiaszcze, dobrze siedzą :]

pozdro :]


RE: Skyline - Feelings (Orginal Mix) - Shutara - 29.06.2016

Podsumuję opinie kolegów wyżej (bo samemu nic innowacyjnego nie napiszę) - zajebiste (5) xd


RE: Skyline - Feelings (Orginal Mix) - Shabboo Harper - 22.07.2016

Bezsprzecznie jest melodyjnie, swobodnie, "przytulnie" :). Bass przyjemnie "tętni" (minimalnie w stylu Funk); Kick krztynę "bezsilny" obok ogromnie powściągliwych Hi Hat'ów; Pad chwytliwie "emocjonalny"; sample wokalu wpleciony finezyjnie; Pluck zbyt wszechobecny... Mimo pewnej przewidywalności (i powtarzalności) w aranżu, jest urokliwie. Myślę, iż misterne upiększenie tematu (Fx'y/Down-UpLifter'y...); defiguracja Beat'u plus kreacja fragmentu będącego gwarantem "wyciszenia" Twych "Uczuć" (zmysłowy Breakdown z podkreśloną wariacją piano, które "tu" jest zbyt przykryte) przysporzyłyby całości jeszcze pełniejszego Flow... Aha, i jeszcze jedno Tobik, wciąż miks jest zbyt cichy. ^^