MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP RDZK - GUN - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP RDZK - GUN (/temat-dubstep-rdzk-gun)



RDZK - GUN - RDZK - 16.06.2016

siemanes producenci. wałek stary/nowy, bo swoje na dysku przelezał, czekał na jakies poprawki, ale ostatecznie sie nie doczekał. wychodze z załozenia, ze lepiej na chmurze niz na dysku, wiec i tam sie znalazł. chcialem, zeby byl dziwny i chyba sie udało, customowe, połamane bassline'y nawet jakos siedza. dubstep w czystej formie to to nie jest, ale chyba najblizej mu do tego. mix moze i nie zachwyca, ale nie od razu rzym zbudowano ;v
jakby komus siadło, albo gardzi jakoscia playera soundcloud to free dl w wave jest dostepny.

takze odlozcie glocki i put your gunfingers in di air , haha
ENJOY




RE: RDZK - GUN - Devv - 17.06.2016

Dobre są te wiertarki :3


RE: RDZK - GUN - Shabboo Harper - 19.06.2016

Cytat:„...chcialem, zeby byl dziwny i chyba sie udało ...”

Taaak; jest dziwnie ekscentrycznie ^^. Intro, z tych co lubię... Industrialne, enigmatyczne, mroczne. „Twój” Dubstep jest klimatycznie powłóczysty, ciężki; okraszony w niezgorsze „wkręty”/”przekręty”. Takowe basowe defiguracje plus zmyślne Fx'y efektownie „brudzą” miks. Podoba mi się to; lecz nie wszystko. Nie przekonuje mnie użycie takich „przypadkowych” efektów wokalnych. "Treść" utworu, przy finezyjnym wzbogaceniu aranżu, świetnie wyrażałaby się bez owych sampli. Technicznie projekt jest zbyt cichy; bez „prężnego kopa”. Myślę, iż solidna kompresja czy też podbicie Gain'a przysporzy całości godnego power'u; koniecznego "nerwu". Kick bowiem jest niewyraźny; Clap/Hi Hat (tylko L kanał) mizerny; większość dźwięków w tle zaś „przymglona”. Outro... <hmm>. RDZK, w Twym „Gun” drzemie potencjał, który w tak charakterystycznym gatunku godny jest wydobycia...

Cytat:"... jakby komus siadło..."

„Siadło”... ździebko ;).

Cytat:„...wałek (...) czekał na jakies poprawki, ale ostatecznie sie nie doczekał.


Hmmm... a może jednak? <pompuje>


RE: RDZK - GUN - stoneagepl - 20.06.2016

fajny styl, podobają mi się dźwięki i wstawki dla mnie 5


RE: RDZK - GUN - Dubby Spliff - 19.07.2016

ja bym poleciał z tym na 174bpm, neuro by latało jak hooy :D


RE: RDZK - GUN - Sajga - 19.07.2016

Wow mega mi to siadło. Propsuje soczystą sznere, konkretny bas i dobre fxy. Aranżacyjnie nie nudzi, myślałem, żeby sobie csa w tle odpalić do przesłuchania, ale nie było takiej potrzeby :P Podoba mi się również to, że potrafiłeś zaciekawić perkusją bez używania hatów. Może to kwestia odsłuchu, ale mam wrażenie, że na głównym bejsie jest delikatny nieprzyjemny rezonans gdzieś po środku, ale to może być mój odsłuch, nie jestem pewien. Dla mnie 4/5


RE: RDZK - GUN - RDZK - 25.07.2016

(19.07.2016, 14:19)Dubby Spliff napisał(a): ja bym poleciał z tym na 174bpm, neuro by latało jak hooy :D

szykuje sie cos na 174 , ale narazie nic nie mowie, bo jeszcze nie skoncze... haha