MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE M4TTI - Future - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE M4TTI - Future (/temat-house-m4tti-future)



M4TTI - Future - MC Project - 29.06.2016

Wiam.Na nic nie liczę.Chcę się po prostu podzielić utworem.

Pozdrawiam! ;)




RE: M4TTI - Future - nullname - 30.06.2016

poczatek obiecujacy, reszta... TO SAMO I TO SAMO... Monotonne to troche :/


RE: M4TTI - Future - MC Project - 30.06.2016

A możesz powiedzieć jak ci sie tego słucha? Chodzi mi o miks.


RE: M4TTI - Future - nullname - 30.06.2016

Brzmiec - nie brzmi to zle... Mix sredni - dol bardzo dziwny - taki jakby nieogarniety do konca(o ile sluch mnie nie jest w innej tonacji). Wokal - w innej tonacji. Zakladam, ze nie wywaliles mu niskich cz. Powinienes go tez wybic - poprzez podglosnienie w okolicach 2,5-15kHz
Haty sa slyszalne dobrze, ale ja dalbym im troche wiecej wysokich i dal bardziej po bokach. Po prostu szerzej.

Ciezko mi to ocenic.


RE: M4TTI - Future - MC Project - 30.06.2016

Ok.dzieki :)


RE: M4TTI - Future - Shabboo Harper - 2.07.2016

Hey Mateusz. Kojarzę Cię z "Jump!" (wtedy, przeciętny utwór). Dziś, prześledziłam Twój profil (SC). Przeważające wrażenie jest jedno; w kwestii technicznej: we wszystkich produkcjach przesadziłeś z Sub'em ; w kwestii aranżu: kreatywnością nie grzeszysz. ^^ Wszelako,

Cytat:"Na nic nie liczę."

Czemuż to? Twój obecny projekt cechuje w jakimś stopniu progres. :)

Cytat:"Chcę się po prostu podzielić utworem."

Zacnie... W tymże track'u Kick brzmi korzystniej (choć wciąż jest "zduszony"); kolaż (w skromnej ilości) dźwięków "klei się". Sample wokalu... sexy. ;) Wprawdzie w miksie jest jeszcze parę "errorów", to przy precyzyjnym "szlifie" niewykluczone, iż temat ten brzmieć będzie całkiem fajnie. Spróbuj "dołożyć góry" w EQ; tak by "nutki" były "pełnokrwiste". Niech "Future" oddycha. "Wkręć" w tło więcej wdzięcznych efektów typu Up-Downliftery/White Noise'y. Stwórz Breakdown (z wybitnie tematycznym house'owym Pad'em/Fx'em tak by zmiękczyć monotonię projektu). Przewodni motyw w postaci wariacji/solówki jakiegoś nośnego instrumentu (Sax?) przysporzyłby całości właściwego Vibe'u. "Przekręć" wokal; ułóż owy nie tylko z przodu, lecz także w L i P lub L/P kanale... Tyle nieśmiałych sugestii od Lady. :)

PS. Również pozdrawiam Cię.


RE: M4TTI - Future - Kveon - 2.07.2016

Ten utwór można zamknąć w 1:25 sekundach, bo jest po prostu to samo monotonne.
Subbassowi dodałbym więcej harmonicznych. Wywaliłbym również to pianino z plucków bo brzmi drewnianie, barwa jego nie pasuje


RE: M4TTI - Future - Shutara - 3.07.2016

Mi z kolei wokal od 0:23 nie leży - barwa głosu nie pasuje do reszty, poza tym średnio wyraźnie słychać co Pani mówi ;) Również popieram zdania o nieco za mocno podkreślonym subbassie i wkradającej się monotonii po pewnym czasie.


RE: M4TTI - Future - Deonite - 4.07.2016

Słucha się ciekawie, lecz monotonicznie i mix trochę leży :(


RE: M4TTI - Future - KJR - 6.07.2016

Cześć! :) Subbass nie w tonacji i sporo za głośny, master i mix do poprawy :/ Sporo fajnych rzeczy, będzie coś fajnego, tylko musisz dłużej nad tym przysiąść :) Czekam na poprawioną wersje :)


RE: M4TTI - Future - MC Project - 7.07.2016

Jeśli ktoś chce tego słuchać to z checia przysiade do poprawek ;) Podrawiam.


RE: M4TTI - Future - VoSooler - 18.07.2016

Fajne synthy, ale melodia jest ciągle ta sama, staje się to nudne. Pracuj. Powodzonka :)