MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP BOOM BAP "HURRY UP" - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP BOOM BAP "HURRY UP" (/temat-hip-hop-boom-bap-hurry-up)



BOOM BAP "HURRY UP" - Emademusic - 9.07.2016

siemanko taki mój klimacik ogólnie to wpadam po opinie :)


RE: BOOM BAP "HURRY UP" - funkyfella - 9.07.2016

Fajny revers na intrze :) Motyw chwytliwy, ale brakuje mi tu werbla. Tehaty daja fajny poer ale lataja gdzies po bokach, ja bym dowalił na srodek snejra :D No i co ogółem monotonnie ale pod nawijke na banger jest :D
4- na zachete, zebyś wiecej poaranżował :D


RE: BOOM BAP "HURRY UP" - Emademusic - 9.07.2016

jakoś dostałem zajawki na te haty hehe dzięki za opinie :)


RE: BOOM BAP "HURRY UP" - MariQ - 10.07.2016

Co do melodii, to tutaj zagrałbym inaczej ostatnia nutkę taktu. Perkusja jakaś taka nie wyraźna, ta stopa jest gdzieś w tle, clap też nie może się przebić, ogólnie jakoś mnie to nie buja, nie niesie utworu. 4 na zachętę :)


RE: BOOM BAP "HURRY UP" - mario995 - 10.07.2016

Aranż mógłby być lepszy, perkusja trochę więcej mocy mogłaby mieć ale jak powiedział funky pod rap się ten beat nadaje.
Nie jest źle ale mogło być lepiej szczególnie z aranżem ;)
4/5
Pozdrawiam


RE: BOOM BAP "HURRY UP" - Hola Flavio - 10.07.2016

Jak na boom bap to brakuje energii. Faktem jest, że perka zamula. Snare by lepiej siadł. Ale ogólnie in plus. Leć do przodu.


RE: BOOM BAP "HURRY UP" - funkyfella - 10.07.2016

(9.07.2016, 21:38)funkyfella napisał(a): Tehaty daja fajny poer ale lataja gdzies po bokach

hahaha oczywiscie o CLAPy chodziło. :D
Jakby to powiedzieć polską angielszczyzną
"something is no yes with me" coś jest nie ta ze mną ostatnio.
Bo myśle jedno a mowie/pisze co innego.

Rozwolnienie jazni jakieś czy co ... :D


RE: BOOM BAP "HURRY UP" - Emademusic - 11.07.2016

dziękuję za opinie naprawdę jest dla mnie pomocna to do następnego :) 5! :D:D


RE: BOOM BAP "HURRY UP" - Shabboo Harper - 11.07.2016

Cytat:"siemanko taki mój klimacik ogólnie to wpadam po opinie."

... <nonie>

"Siemanko" Kamilu. W telegraficznym skrócie: kreujesz różnorodne w swej treści; czasem eklektyczne Beat'y (prześledziłam Twój profil SC)... W tym przypadku; primo: jest zbyt cicho. Secundo: jednostajnie acz sugestywnie. Vibe trąbek zacny, Bass krztynę niepewnie "mruczy", Kick mizerny w przeciwieństwie do Clap'ów mocno wyraźnych. Fragmentaryczne "cykacze" urocze. Tertio: to niezgorszy fundament "czegoś większego"... Yo, man! ;)


RE: BOOM BAP "HURRY UP" - Sajga - 11.07.2016

O rany, pomysł nawet spoko, ale bas odesłałbym priorytetem do kosza. Ni jak nie pasuje, melodycznie, nie jestem pewien ale zaryzykowałbym stewierdzeniem, że ociera się nawet o fałsz. Po za tym zabiera energię z bardzo dynamicznego sampla. Kick i clapy są spoko, może chwilami grają zbyt gęsto ale jest ok. Może jeszcze pokusiłbym się o jakąś konkretną równoległą kompreche na perce żeby nadać jej mięcha. No i poza tym przydałoby się urozmaicić aranżacyjnie jakoś ten klocek, dodać jakieś nowe instrumenty czy jakiegoś brejkdołna bo wieje nudą.


RE: BOOM BAP "HURRY UP" - Maciek - 17.07.2016

troszke tutaj monotonnie przede wszystkim - przydałaby się jakaś wariacja w związku z głównym motywem, fakt - bas nie pasuje, inną melodię bym z niego ułożył no i z boom bapem to nie ma nic wspólnego ;)
3


RE: BOOM BAP "HURRY UP" - Wasp - 17.07.2016

amerykański styl
fajny pomysł z tym back samplem i scratchem
przydały by się jeszcze jakieś akordy


RE: BOOM BAP "HURRY UP" - Overpaweu - 17.07.2016

Jest energia, ale musisz podzialac koniecznie z basem bo nie lezy