MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Matt Eray pres. Sunspectre - Guava - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Matt Eray pres. Sunspectre - Guava (/temat-progressive-matt-eray-pres-sunspectre-guava)



Matt Eray pres. Sunspectre - Guava - Matt Eray - 16.07.2016

Siemanko!! :)

Przedstawiam wam kawałek pt. 'Guava', który wyjdzie 25 lipca br. pod skrzydłami Mondo.

Jestem ciekaw waszej opinii. :)

Enjoy!




RE: Matt Eray pres. Sunspectre - Guava - Wasp - 16.07.2016

wrażenia są super
szczególnie w tej cichej części z samymi padami
słucham tego na słuchawkach dousznym i nawet na nich to brzmi bardzo dobrze


RE: Matt Eray pres. Sunspectre - Guava - Rafau - 16.07.2016

Utwór prosty w swej budowie i aranżacji. Melodia przyjemna i "lajtowa". Przejścia niezbyt wyrafinowane. Technicznie nie ma się co czepiać i szukać na siłę dziury w całym. Dobór dźwięków wg mnie bardzo dobry.

Generalnie udana produkcja. 4,5/5 więc zaokrąglamy do 5. :)


RE: Matt Eray pres. Sunspectre - Guava - Shabboo Harper - 17.07.2016

Fonicznie, klarownie, pogodnie. Temat w zgodzie z gatunkiem (jak zawsze ;)). Nie jest zbyt odkrywczy; jednakże brzmi solidnie i jak słusznie zauważył Rafau: "nie ma się co czepiać i szukać na siłę dziury w całym". Mateusz, po "The Game" ponownie gratuluję Ci Release'u... <thumbup>


RE: Matt Eray pres. Sunspectre - Guava - cinekkk1 - 19.07.2016

Ależ to fajnie brzmi, te chordy grają pięknie! A traczek pełna profeska, można się tylko wzorować na tym utworze.


RE: Matt Eray pres. Sunspectre - Guava - Sajga - 19.07.2016

A idź paruwo przyszedłeś się tylko pochwalić :D Przecież tu nie ma co oceniać. Jest mega profesjonalnie i świeżo jak na trance. Mix perfecto, brzmienia perfecto, melodycznie prosto i wpada w ucho. No może ja bym dał troche głośniej te fille perkusyjne ze sznerów. Gratuluje releasu!


RE: Matt Eray pres. Sunspectre - Guava - defol - 25.07.2016

Hej,

Jestem pod wrażeniem :) Utworek technicznie perfect i ma klimat aktualnie puszczanych nutek w setach Armina.
Moim zdaniem jeszcze zmieściłby się tutaj wokal. 5/5

Mistrzu ucz mnie :) pozdro


RE: Matt Eray pres. Sunspectre - Guava - Druii - 1.08.2016

No i ładnie :) Wszystko tutaj na swoim miejscu - brzmienia super, ładny aranż.

Jednak cenię sobie 5 gwiazdek na coś co mnie pozytywnie zaskoczy, a tutaj brzmi to... bardzo znajomo - tzn. wszystko jest na swoim miejscu i jest to jak najbardziej udany track, ale brakuje mi tu czegoś, co przykuwa uwagę. Tak, jakbym już wiele, wiele razy to słyszał (bo pewnie słyszałem, tylko z innymi pochodami harmonicznymi).

Ode mnie mocne 4+. Pozdro


RE: Matt Eray pres. Sunspectre - Guava - gregwmusic - 7.08.2016

Każdy traczek który jest wydany powinien zasługiwać na wyróżnienie i jak dla mnie utwór na 5

Nie będę się tu rozpisywał dlaczego... :)

Bo jest tu Tylko profesjonalistów że szok :)!

5!


RE: Matt Eray pres. Sunspectre - Guava - Stiopa - 10.08.2016

Fajny klimat, lekka przyjemna melodia. Brzmienia, których zazdroszczę :P
Ale jak już pisałem u Grześka, komprecha sidechain na padach i melo zabójcza..... Za mocna jak dla mnie... Wiem, że tak się robi ale jak to brzmi.... ble
Poza tym świetna robota ;)
Pozdro