MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Ta_Deck - Waiting For The Weekend - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO Ta_Deck - Waiting For The Weekend (/temat-techno-ta-deck-waiting-for-the-weekend)



Ta_Deck - Waiting For The Weekend - tomaszp - 21.07.2016

Witam ponownie !

Przedstawiam ostateczną wersję mojego ostatniego projektu ! Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś komu się spodoba :)



Genre : Techno
BPM : 128
Lenght : 7:04
Project hours : 12:20
Key : C#Minor

Pozdrawiam,

Tomek


RE: Ta_Deck - Waiting For The Weekend - bentlej - 21.07.2016

Sprawa ma się tak... Ja bym szukał wydawcy w twoim wypadku. Pięknie chodzi ten numer. Dopieszczona perka, fajny synth i wibrujący bas. Całość wpada w ucho. Da rade potańczyć. To dobry znak. Jak dla mnie za mało tylko psychodelicznych transowych głębokości, ale całość lekka nie jest i ma to techniawkowe zacięcie. Za technike 4. Były by osobliwe chimery w postaci klimatu dark dałbym 5. Ale jest nad wyraz dobrze. Keep the vibes rising.

P.S. Dzięki za odsłuch mojego kawałka. Na pewno jak pojawią się pytania i opadną emocje to napiszę w sprawie konkretnie pomocy. Ocenę biorę do serca... Pozdrawiam.


RE: Ta_Deck - Waiting For The Weekend - Alex fat - 21.07.2016

Witam.Stopa przesterowana jest , posluchaj uwaznie :) , techno calkiem fajne ci wyszlo , jednak brakuju mi tu kleju w postaci kopresji , walek na plus. pozdrawiam


RE: Ta_Deck - Waiting For The Weekend - T-Sted - 22.07.2016

Na plus na pewno bas i perkusja - basik znakomicie wkręca już od początku. Nie podoba mi się jak pociągnąłeś to w drugiej części - choć to kwestia gustu. Szkoda że klimat utworu nie jest bardziej w stylu dark, choć ogólnie całkiem mi leży. Ode mnie mocne 4.
Pozdrawiam.


RE: Ta_Deck - Waiting For The Weekend - patorecydywa - 23.07.2016

Bardzo podoba mi się czystość miksu, jaką osiągnąłeś w 6:01. Rasowo spasowana perkusja. Basik fajny.
Też nie jestem fanem tych rzeczy od 3:45, ale wszystko rzecz gustu.
Jest fajnie. Kompresja też dobra.


RE: Ta_Deck - Waiting For The Weekend - tomaszp - 26.07.2016

Dzięki za komentarze !

Na pewno skorzystam z tego co piszecie !

Pozdrawiam,

Tomek


RE: Ta_Deck - Waiting For The Weekend - Mat.Mor.Raw - 3.08.2016

Klimat: 5 - Ciekawie rozpędzające się techno z zagęszczającą się atmosferą, głowa sama się buja
Kompozycja - 4 - Jest progresja od początku do końca, podkręcanie atmosfery przejściami, filtrowaniem no i jak to w techno, minimalizm przede wszystkim, za to z wieloma wariacjami
Brzmienie - 5 - Uwagę zwracają tłuste, syntetyczne, basy, które solidnie budują wartswę rytmiczną i współgrają ze partią stopy. hihaty i snare raczej schowane w drugim planie, ale dzięki temu większy nacisk położony jest na część syntezatorową
Mix - 5 - Selektywny, przyjemny w odbiorze, równomiernie stereofoniczny, spójny
Ocena - 5/5


RE: Ta_Deck - Waiting For The Weekend - Shabboo Harper - 14.08.2016

Przewodnie wrażenie: nader „treściwy” puls w cudnym Bass'ie i sprytne ułożenie gruntownie „mięsistych” dźwięków w panoramie. Tak prostym „trick'iem” wykreowałeś efektowny Beat; owszem jest trochę monotonnie (skromny „wrzut” Fx'ów) i przewlekle [<ziewa>], lecz taki jest Twój zamysł. Temat w swym brzmieniu "ciemny", jakby „skażony kurzem” analogowej taśmy. Zmyślnie (!). Sample wokalu nie przekonuje mnie (zupełnie z „innej bajki”). Groove jest "przytulnie śliczny", „zadziornie” podbarwiony pogodnym Synth'em. Miks czysty, harmonijny. Tomku, jest very okey... :)

PS. Gratuluję Ci pobytu w Top7 lipca [szczególnie po tak "obfitej" kreacji produkcji wszelakiej maści]... ;)