MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA DrooM - Prepare To Die - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA DrooM - Prepare To Die (/temat-electronica-droom-prepare-to-die)



DrooM - Prepare To Die - droom - 24.07.2016

Witam,

Po paromiesięcznej przerwie udało się coś takiego sklecić.
Nie jest to szczyt możliwości, ale na przełamanie się i powrót do życia muzycznego musi wystarczyć.
Jaki czas temu zapowiedziałem (sobie) przerwę w grajkowaniu, aby troszkę nabrać dystansu i świeżości...gowno z tego wyszlo hehe
Sami posłuchajcie.



RE: DrooM - Prepare To Die - Recoil83 - 24.07.2016

Witam dobre to brzmi naprawdę świetnie, chociaż sam gustuję w mrocznych klimatach, ode mnie 5, pozdrawiam.


RE: DrooM - Prepare To Die - Amer - 25.07.2016

fajne brzmienie ,ale wydaje mi się że trochę męczarnia dla uszu z ekspanowaniem wszystkich inst. na pysk , chodzi że nie można w detal się w słuchać jak dla mnie


RE: DrooM - Prepare To Die - OProject - 25.07.2016

Dobre :P
Może trochę jasności w miksie by sie nadało i jakiś dłuższy break pozwalający odpocząć od perki xd


RE: DrooM - Prepare To Die - abyssMB - 25.07.2016

Pod wzgledem technicznym i panoramy super.
Intro jest genialne <takjest> , ale jak dla mnie 4 wariacje pętli bas- perka robi się długo i mało ciekawie do break-a, który też nie za wiele wnosi - brak zaskoczenia.
Perka zaczyna męczyć .
Czekam na finał "die" i go nie ma <huh> , tylko z kawałka powoli uchodzi powietrze. <niewiem>
Droom nie obraź się - to jest moja subiektywna ocena słuchając wcześniejszych Twoich produkcji oczekuję więcej. Miks na 5, aranż 3 - razem 4.


RE: DrooM - Prepare To Die - libra_makowski - 25.07.2016

Dobre, ostre :) Bez zarzutów. Piona.


RE: DrooM - Prepare To Die - droom - 25.07.2016

Dzięki Panowie za opinie.
Wiele w tym wszystkim prawdy.
Fakt, po chwili odetchnienia i ponownym odsłuchu pewne fragmenty meczą bule, niektóre pasma nadawałyby się do korekcji, przydałaby się korekt aranżu.
Także, wszystko o czym wspomnieliście - zgadzam sie.
Podłubie jeszcze na luzie za parę dni.
Jeszcze raz dzięki!
Pozdrawiam
DrooM


RE: DrooM - Prepare To Die - PiotreX - 27.07.2016

Utwór ma bardzo dobrą energię, która nie opuszcza słuchacza ani na moment! :)


RE: DrooM - Prepare To Die - Martin - 27.07.2016

Zgadzam sie z przedmówcami że utwór ma energię, ale do niczego konkretnego to nie zmierza. Brzmienia poprawne, aczkolwiek mało wyszukane. Sekcja rytmiczna bardzo fajna, w sumie to najlepszy element tego numeru imho. Ogólnie całośc jest na stosunkowo wysokim poziomie ale brakuje mi w tym utworze jakiejś czytelnej myśli przewodniej lub interesującego pomysłu.


RE: DrooM - Prepare To Die - Mocade - 28.07.2016

Nawet jeśli to tylko rozprostowanie kości, to i tak trzymasz klasę. Dobra robota.


RE: DrooM - Prepare To Die - Shabboo Harper - 28.07.2016

Hey Droom; to jeszcze coś od Lady. "Powiem" tak: w kwestii bycia wiernym sobie, swojej stylistyce. Jesteś arcymetodyczny, niewzruszony. To nie jest zarzut. ^^ Takowa przewidywalność w kreatywności danego twórcy, w przekonaniu niektórych, jest walorem; gwarantem konkretnych wrażeń. Tak, w moim skromnym odczuciu, jest w Twoim przypadku....
Temat, w kategorii: klimat, cechuje brak świeżości, odkrywczości. Jest wybitnie utrzymany w określonym Sound Design'ie; zbliżonym w swych barwach/odcieniach do Twych wcześniejszych "wcieleń". Jest surowo, mrocznie; z orientalnym powiewem tajemnicy, z lekko "ciernistą" nutą. Brzmienie przekonujące; aranż również niezgorszy acz bez wyrazistego clou; "zachwytu". Całość pod kątem separacji "unosi się" klarownie; w swym mosiężnym "pędzie". W jakimś stopniu jest "zmuszona" przeć przed siebie, lecz bez bolesnego/okrutnego/gniewnego epilogu. Oczekiwanego, choćby ze względu na tytuł... Technicznie: jest okey; z drobnymi sugestiami: krztynę więcej Sub'a na (niepotrzebnie tak wszechobecną) perkę; minimalna korekta trochę "spłoszonych" i nieharmonijnych Hi Hat'ów; ściszenie paru ścieżek (np. Bass'u); wyróżnienie reszty (np. piano/smyczki). Szlif Outro - także byłby słuszny. Śmielsza przestrzeń w miksie pozwoli pełniej delektować się poszczególnymi tonami. Jest ciut "gęsto". Generalnie podoba mi się. To jesteś "Ty" i... już. :)


RE: DrooM - Prepare To Die - Zirds - 30.07.2016

Świetne rozmieszczenie w otoczeniu. Perkusja bardzo dobra (Sampel czy jakiś Toontrack?).. Bogaty aranż i dobór dźwięków... BRAWO TY!

5/5


RE: DrooM - Prepare To Die - droom - 2.08.2016

@Zirds - perka to ADDICTIVE DRUMS 2 - dzięki za miłe słowo ;)


RE: DrooM - Prepare To Die - Stiopa - 10.08.2016

Co tu dużo pisać. Grubo, ciężko, mrocznie.... Droom. Kiedy odpalam Twój nowy kawałek, nie zastanawiam się jak będzie, Zastanawiam się, czy znowu będzie :D Jebnięcie. No i jest.
Dobry sztos
Pozdrawiam


RE: DrooM - Prepare To Die - Adamzzz - 18.08.2016

Fajne pitu pitu xD Miks czysty, sounddesign oryginalny, aranż zacny, nie mam się do czego przyczepić. Tylko no tak jak napisałem trochę to dla mnie taka wariacja na mroczny temat. Dobrze wykonane ale jednak mnie jakoś nie wpadło w ucho.. może przez brak jakiegoś soczystego motywu melodyjnego. 4/5