MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Monofix - Try MTF - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Monofix - Try MTF (/temat-hip-hop-monofix-try-mtf)



Monofix - Try MTF - Amer - 28.08.2016




RE: Monofix - Try MTF - beraht - 30.08.2016

ciekawie zakomponowany :) ma potencjał, wprowadzasz również ciekawe wokale, niespotykane natomiast dodają zróżnicowanego klimatu, jak i również te dźwięki, które non stop pokazują jakaś inną ciągłość. Peace*!


RE: Monofix - Try MTF - Sajga - 30.08.2016

Melodycznie mi się podoba. Jest taki fajny, głupkowaty klimat. Mam nadzieję, że chciałeś coś takiego osiągnąć bo jak nie to trochę przypał :P Brzmi to jakby zaraz miał do tego Skiba z Korwinem o podatkach nawinąć. Dobra sznera, super sampel z trompką/saksem. Fajnie aranżacyjnie to ułożyłeś, nie nudzi i co chwila dzieje się coś ciekawego. Tylko ten bas to jest paskudny.


RE: Monofix - Try MTF - funkyfella - 30.08.2016

sick ! Pisze słuchając jak coś. Intro mnie zaciekawiło, ten sampel z wokalem - miodzio. Sick sie zaczyna z wejsciem perkusji. 2 minuta idzie i się nie nudzę :) Szalonego młodego Eminema na tym słyszę hehe. Słychać, że troche się namachałeś nożem przy krojeniu. Outro - no piękne zejscie, z poczuciem, że sie zawiesiło i wyłączy się dopiero jak wyjmę wtyczkę z kontaktu. Oczywiście wszystko to opisuję jako pozytyne zabiegi :)

Na minus hajhety, syczą mi w uszach. Ja jestem dość wrażliwy na górne pasma pod tym wzgledem i jak tam coś nie gra, no to niestety męczy mnie odsłuch. Może to kwestia próbki, a może podcięcia hz'ów.

Podsumowując. Zajebiście :) Oryginalnie, psychicznie. Od siebie daje mocne 4 :)

BTW. A Panowie powyżej, czemu oceny nie zostawili ? :) To zawsze cieszy jak niebiesko jest w gwiazdkach :D


RE: Monofix - Try MTF - Maciek - 31.08.2016

Ciekawy klimat - taki ironiczny. Fajnie przybrudzona perkusja i ogólnie bardzo dobry dobór brzmień. Za stylówkę ode mnie 5 ;)


RE: Monofix - Try MTF - Amer - 31.08.2016

dzięki panowie wasza interpretacja otworzyła mi obraz na temat wyobrażenia tego utworu bo ja robiąc to myślałem ile w tym w wszystkim pierdolenia i czy kiedykolwiek coś.....


RE: Monofix - Try MTF - KSZ - 1.09.2016

Świetny wokal i taki nie typowy styl :)
Wkręciło mnie :P Słucham już 6 raz z rzędu :PP
Czekam na kolejne takie :)
Daje 5-tkę :D


RE: Monofix - Try MTF - wisnia2a - 3.09.2016

5 ze zbędnym pierdoleniem-bo post za krótki.


RE: Monofix - Try MTF - Rytual - 3.09.2016

No klimat tak jak wyzej pisali taki smiechowy, ironiczny jakby, dobre ze ciagle cos sie dzieje, zmienia, tylko powiem od siebie, ze slucham na telefonie, na zwyklych sluchawkach, a ten bas itak mi sie konkretnie wybija, za glosny jak dla mnie, aha i jak ktos wyzej napisal, tez jestem uczulony na wysokie hz, haty sycza, ale ogolnie jest git :)


RE: Monofix - Try MTF - Shabboo Harper - 8.09.2016

To taki Retro Western Hip Hop Style. :D Wyrafinowany Beat; z przyjemnie swingującym Bass'em; wszelkie wariacje Synth'ów trafione. Trochę jest nużąco i zbyt powtarzalnie w aranżu; lecz... that's the way it is. Podoba mi się... Yo! ;)


RE: Monofix - Try MTF - 24dubstep - 8.09.2016

Trochę mocno cyka no chyba że to wina moich słuchawek choć w Beats by Dre s750 jest nisko schodzący bass to i tak cykanie szkodzi na odsłuch moje uszy się męczą lekko zjedziesz na Hz i będzie git .


RE: Monofix - Try MTF - soundsystem - 16.09.2016

dobre ! i dzięki , z miłą chęcią pobiore pozdro