MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP KosaMusic - Tenebris 2.0 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP KosaMusic - Tenebris 2.0 (/temat-trap-kosamusic-tenebris-2-0)



KosaMusic - Tenebris 2.0 - kosaosa - 16.09.2016

Siemano. testujta , oceniajta i co tam wam do bani przyjdzie. Tenebris 2.0




poprawiam tytul i prosze o zapoznanie sie z tematem jak poprawnie zakladamy watek z utworem
Maciek





RE: KosaMusic ,,Tenebris 2.0'' - Equinox - 16.09.2016

Nie żeby coś, ale już jest jeden Kosa, który zajmuje się trapami itp. A co do samego biciku, wykreowałeś fajny klimat. 4/5


RE: KosaMusic ,,Tenebris 2.0'' - MariQ - 16.09.2016

Zagrałbym to niżej, bo 808 zahacza tu o swoje niemiłe częstotliwości. Poza tym jest dobrze. Ładny synth, dobra perksuja. Dobre pod nawijkę ogólnie.


RE: KosaMusic - Tenebris 2.0 - Devv - 17.09.2016

Ładnie to gra, daje okejke, also jeden z moich pierwszych lepszych trackow nazywal sie tenebris XD, ode mnie piąteczka.


RE: KosaMusic - Tenebris 2.0 - Shabboo Harper - 17.09.2016

Porządny Bit, z mocno „podciętym” (krztynę uciążliwym) Bass'em. Dobór Pad'ów plus wszelkich posiłkowych dźwięków prima (prócz „dokuczliwych” Bells'ów; głośniejszych w L kanale). Całość kreuje klimat niepokoju, wyobcowania, chłodu... Jest powłóczyście, leniwie w Beacie; ascetycznie w aranżu; i rzeczywiście, tak jak pisze Piotruś (MariQ), ze sporą przestrzenią pod ewentualny wokal. Kosa, Twój Trap to przyzwoity track. :)

PS.
Cytat: „... co tam wam do bani przyjdzie..”

?


RE: KosaMusic - Tenebris 2.0 - kosaosa - 17.09.2016

Wiecie , dziękuję za pozytywne komentarze i te zawierające więcej krytycznego sznytu (Shabboo Harper przyczyniłaś sie w jakimś stopniu do tego że troche poważniej i solidniej podchodze do tworzenia instrumentali ;D ) . Jakieś niedoskonałości widzę że słyszycie . Nie żebym się jakoś tłumaczył ale mój setup to laptop , myszka i Creative za 200zł :D to wiecie że jest to sprzet który za mocno mnie ogranicza . Praca i zbieranie na monitorki i interfejs . Z Bogiem


RE: KosaMusic - Tenebris 2.0 - RobbieN - 17.09.2016

Intro bardzo przypominające Metro na DS2/What a Time to be Alive wiec jak dla mnie od razu piąteczka :) trippy klimat, 808 u mnie na skullcandy brzmią idealnie i pięknie glidują, chociaż na mój gust mogłyby być minimalnie głośniej. Jedyne do czego bym sie mógł przyczepić to mało puncha w stopie, ale równie dobrze mogłeś tak zrobić żeby klimat bitu był bardziej "przyczajony". Daje piąteczke i subskrybuje na cloudzie, pozdro :)

P.S. Sprzęt to 20%, ja mam audioboxa i sennheisery za piec paczek a moje bity brzmią przy tym jak kakafonia :P bo dopiero zaczynam, umiejętności ważniejsze przy miksowaniu niż zabawki


RE: KosaMusic - Tenebris 2.0 - tks21 - 17.09.2016

Beat bardzo ciekawy. Nic mi tu nie przeszkadza :) Stopa jest ok Snare jest ok = wszystko jest na swoim miejscu. 5/5 Widziałbym tu jakiegoś rapera niekoniecznie z USA np. Anuela AA (latynoski Trap) Kurde... masz talent chłopie :)


RE: KosaMusic - Tenebris 2.0 - eyecontact - 19.09.2016

(17.09.2016, 9:14)kosaosa napisał(a): Wiecie , dziękuję za pozytywne komentarze i te zawierające więcej krytycznego sznytu (Shabboo Harper przyczyniłaś sie w jakimś stopniu do tego że troche poważniej i solidniej podchodze do tworzenia instrumentali ;D ) . Jakieś niedoskonałości widzę że słyszycie . Nie żebym się jakoś tłumaczył ale mój setup to laptop , myszka i Creative za 200zł :D to wiecie że jest to sprzet który za mocno mnie ogranicza . Praca i zbieranie na monitorki i interfejs . Z Bogiem
W zasadzie w dzisiejszych czasach żeby tworzyć dobrą muzykę wystarczy mieć laptopa i słuchawki ew. jakiś kontroler


RE: KosaMusic - Tenebris 2.0 - Shabboo Harper - 23.09.2016

Cytat:"Shabboo Harper przyczyniłaś sie w jakimś stopniu do tego że troche poważniej i solidniej podchodze do tworzenia instrumentali."


Ochhh... Cieszę się; lecz to li tylko szczegół; parę życzliwych podpowiedzi... ;)

Kosa, śledzę Cię od początku Twego pobytu w MP; już od "Paradise Gate" pewnym było, iż cechuje Cię zmysł do niepospolitych, w pewnym stopniu, tematów, nietypowych w swym wyważonym, powściągliwym brzmieniu; z "półcieniem", mrocznym chłodem... Koncept to fundament; konkretny Sound Design trafnie odzwierciedlający tenże to "step #2"; przekonujący aranż i techniczne kwestie to ciąg dalszy.
Ty zaś jesteś kreatywny i wytrwały. Keeep goin' on & on... :)


RE: KosaMusic - Tenebris 2.0 - Camber - 8.01.2017

Fajny kawałek, bas ciut nietypowy ale ujdzie ;)