MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
LIQUID Condi - Between - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: LIQUID Condi - Between (/temat-liquid-condi-between)



Condi - Between - Condi - 22.09.2016

Wiem, ze długo mnie nie było!:) Powracam i zapraszam na ucztę, będzie dość nietypowo, ale na pewno z klimatem!




RE: Condi - Between - barthus - 22.09.2016

Wreszcie jakiś DnB na forum :D Jeśli chodzi o liquid to wolę bardziej liquidowe numery ( jeśli można tak powiedzieć) :P W sumie ciężko mi cokolwiek napisać, odsłuchałem 2 razy. O ile mnie słuch nie myli to zreversowałeś jakiś sampel (pewnie pianino) ;) Vocalowe wstawki na plus. Aranż mi do końca nie leży - były z dwa momenty w których robiło się lekko nużąco, ale przecież... to i tak "tylko" 4 minuty :D Jest bardzo spoko ale nie powaliło mnie to na łopatki dlatego mocna 4 ;)


RE: Condi - Between - Rust - 22.09.2016

A czegoś mi tutaj kurczaczek brakuje. :V Na pewno basów jest za mało, ta stopa też jest taka płytka, co sprawia że cały track jest niedopieszczony. Ale oprócz tego bardzo przyjemnie sie słucha, fajne wstawki vocalne/mówione. Może rzeczywiście troszeczkę zbyt jednolinijne, można by coś urozmaicić momentami. ^P Z mojej strony bardzo dobra 4. Czekam na więcej. Propsy Beer


RE: Condi - Between - soundsystem - 23.09.2016

świetnie wykorzystałeś te 4 minuty :) przesłuchałem w całości i nie był to stracony czas , słychać że włożyłeś dużo pracy żeby było cały czas "różnie" , dla nie których track mógłby się wydawać nudny - trzeba uważnie słuchać i nic nie robić w międzyczasie :) słyszałem kilka twoich kawałków tych co wrzucałeś tutaj na forum i wydaje mi się że dałoby radę je "rozpoznać" :) ogólnie to daję 5 , track mi się podoba , słuchawki mam całkiem niezłe i stwierdzam że ładnie wszystko brzmi , świetny dobór dźwięku bardzo w moim guście pozdrawiam :)


RE: Condi - Between - Shabboo Harper - 25.09.2016

Owszem jest wyczuwalny pewien uroczy Vibe (zwłaszcza w pogodnej wariacji piano); jednakże całość, według mnie, jest ciutulkę... "poszarpana", "asymetryczna". Multum się dzieje z początku; track nie nuży (!) :), lecz jednocześnie "nietypowo", jak twierdzisz, kreuje owy przebogaty w różne konfiguracje klimat; tak by przy końcu "wkroczyć" w jednolitość. Takowy "pęd" w klasycznie D'n'B'owej perce (o rasowym, silnym brzmieniu; krztynę "suchym" Snare), zbyt wyciszonym Bass'ie plus "okraszony" w liczne Fx'y/zmyślne Sample, generalnie brzmi ogromnie solidnie, wszelako w kwestii aranżu czy też odczucia "czegoś głębszego" pozostawia niedosyt.
PS. Condi, welcome back... ;)


RE: Condi - Between - Royal Cartel - 1.10.2016

Coś Ci się pianino odwróciło, czyżbyś grał na odwrocie klawiszy? :O :D

No właśnie klawisze. To one nadają utworowi pewnego ciekawego klimatu, nie mam pojęcia jak można to określić. Jedynie mam miłe wspomnienia z grą Braid, w której w tle słychać było odwrócone pianino.
Całość nie nuży, widzę, że przejścia opanowane w stopniu zaawansowanym ;)


RE: Condi - Between - DMNSound - 2.10.2016

Nie wiem czy tylko mi się tak wydaje, ale ta stopa wydaje się być troszkę odklejona od całości. Aranżacja też nie do końca ciekawa. Poza tym ok. Ciekawe brzmienie i gdyby właśnie ciut lepiej zaaranżować, to mógłby powstać całkiem niezły klimacik.