MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Luke Judge - Let's Change (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Luke Judge - Let's Change (Original Mix) (/temat-progressive-luke-judge-let-s-change-original-mix)



Luke Judge - Let's Change (Original Mix) - John Horizon - 2.10.2016

Luke Judge - Let's Change (Original Mix)




RE: Luke Judge - Let's Change (Original Mix) - Pedri - 6.10.2016

Fajny kawałek, cały czas coś się dzieje, to na pewno jego mocna strona. Bardzo fajnie wchodzą różne dźwięki i kolejne elementy. Bassline dobrze się wkręca. Coś jakby w samym brzmieniu jest niedociągnięte, ale ciężko mi powiedzieć co dokładnie można by tu poprawić. Powodzenia w kolejnych produkcjach


RE: Luke Judge - Let's Change (Original Mix) - tomaszp - 6.10.2016

Na samym początku z tego leada usunąłbym portamento :) jakoś mi akurat w tym przypadku nie pasuje.

Perkusja super w intrze. Piano na pewno dałbym większy pogłos bo jakoś tak sucho gra.

Linia basu jest super, ładnie kopie. Rozwinięcie ciekawe, na pewno może się podobać, akurat ja nie jestem zwolennikiem tego typu rozwinięcia ale na pewno jest zrobione porządnie i jest przemyślane. Wszystko całkiem spójnie gra i przyjemnie się tego słucha.

Pozdrawiam,

Tomek


RE: Luke Judge - Let's Change (Original Mix) - Shabboo Harper - 7.10.2016

Hey Łukasz. Całkiem zgrabnie, fonicznie i „rześko”. Nie jest to mój klimat; wszelako Sound Design jest różnobarwnokształtny; nie jest nużąco, nie jest jednolicie. Jedynie nie podoba mi się piano, zbyt "oldschool'owe" i... „drętwe” wobec energicznego melo i chwytliwego Beat'u (choć i „tu” głębszy Kick byłby słuszny). Technicznie: brakuje trochę „powietrza w górze”; drobna korekta dobrym equalizer'em i track „przesiąknąłby” (konieczną w tego typu produkcji) soczystością. Świetne w tym aspekcie są korektory od PSP, jak ''Neon'', zaś ''MasterQ2'' to „techniczna poezja” w mastering'u. Piszę o tym bowiem Twój projekt jest ciekawy i potrzebuje jedynie słusznego „szlifu”; np. Bassline godny jest „wyciszenia”, z kolei Lead'y „aż proszą, by wyszły z cienia”. Sugeruję użycie Sausage Fattener'a tak by wytłuścić owe plus w EQ podbić częstotliwość 6/8kHz „półkowo”; i... będzie okey. Temat krótszy także nie będzie zbyt „męczący”. Proszę, spróbuj... „change it (a little bit)”. ;)


RE: Luke Judge - Let's Change (Original Mix) - Nyklas - 7.10.2016

Dobry klubowy kawałek ! ciekawy początek , fajne dźwięki :) moment gdy wchodzi pianinko jest trochę średni ale w drugiej części utworu brzmi już to lepiej :) nie można się tu nudzić , dużo fajnych dźwięków które razem brzmią naprawdę dobrze !!! :)


RE: Luke Judge - Let's Change (Original Mix) - Jeykop - 9.10.2016

Kawałek w mojej opinii jest okej, może trochę brakuje mocy ale mnie to chyba wszędzie brakuje mocy xd Pewnie też ze względu na sprzęcie na jakim to odsłuchuje... Ale tak jak napisano, cały czas coś sie dzieje co jest mega plusem.. Intro fajne, nakręca słuchacza, wzbudza pozytywne emocje, może troche brakuje zbudowania napięcia przed breakem... Break, fajna melodyjka, jest wesoło, rytmicznie, nie wiem czy bass nie za bardzo przymulony.. A i przydałoby się mocniejsze zaznaczenie przejścia z breaka do buildupa... Drop wesoły, co do mocy to wiadomo, pisałem wyżej xd Drugi break jest okej, dzieje się jeszcze więcej i jest lepsze zaznaczenie buildupa.. Drop wiadomo :D

Tylko moja opinia :D


RE: Luke Judge - Let's Change (Original Mix) - eimear - 9.10.2016

Pan Luke Judge idzie w dobrą stronę tylko musi popracować nad miksem, na razie kawałek nie ma feelingu.