MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Restart Me - VHS - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Restart Me - VHS (/temat-electronica-restart-me-vhs)



Restart Me - VHS - Xorbolanid - 7.10.2016

Daje jako zrobione mimo że to bardziej pre-release ponieważ i tak nikt tego nie będzie słuchać :P



Microbrute, sampling, po12, po16, unitra.


RE: Restart Me - VHS - CaffeineMC - 7.10.2016

cała sekcja drums za głośno, szczególnie werbel,względem głównego plumkania, melodia super, aż tak wiele się nie dzieje, ale nie nuży


RE: Restart Me - VHS - Mocade - 7.10.2016

E tam, czemu nikt nie miałby tego słuchać. Ja nie narzekam, podoba mi się. Od czasu odkrycia Vandersona bardzo polubiłem specyficzny styl Berlin School, a jego hipnotyzująca rytmika wypadła świetnie także i w tym utworze. Z kolei tytuł i obraz przywołuje miłe wspomnienia wielkich ciężkich kaset i wyzywania moich rodziców na odtwarzacz że znowu zeżarł taśmę. Dobra robota, pozdrawiam.


RE: Restart Me - VHS - In-Tegral - 7.10.2016

W tym przypadku mam wywalone na mix, bo można by to zrobić lepiej, ale za samą aranżację i sekcję melodyjną daje 5. Super traczek.


RE: Restart Me - VHS - Recoil83 - 7.10.2016

Witam, perkusja rzeczywiście jest za głośno z 4 dB mniej i będzie ok, główna sekwencja która się ciągnie przez cały utwór wymagała by korekcji, reszta brzmienia syntezatora ciepła, chociaż you tube degraduje jakość, zastanawia mnie co to za Unitra u ciebie?


RE: Restart Me - VHS - Zirds - 7.10.2016

Te melodie w tle to pockety?


RE: Restart Me - VHS - Xorbolanid - 7.10.2016

(7.10.2016, 18:20)Zirds napisał(a): Te melodie w tle to pockety?

Pockety + Minibrute


RE: Restart Me - VHS - Shabboo Harper - 8.10.2016

Hey Adrian. Jeszcze "coś" ode mnie ;): aranż całkiem "szykowny"; dobór tonów (klasycznie "u Ciebie") wyważony w swej ilości i ponownie "surowości" brzmienia. Jest "analogowo", oryginalnie; w melodii Synth'u/Pad'u harmonijnie (przeważa P kanał). Wszelako mój "zarzut", jeśli mi wolno, tyczy Beat'u (suchego, przedziwnie "gulczącego") ^^. Tenże jest "odklejony" od tła. Niemalże odnosi się wrażenie, jakby "grały" dwa utwory jednocześnie... Godnym jest również zwrócić uwagę na brak plastyczności miksu; tak by całość Twego "VHS" była po prostu bardziej spójna w przyjemniejszym finalnym wydźwięku. Sugeruję więcej Reverb'u/ Saturacji/Overdrive'u, zaś w przypadku kompresji - użycia wtyczek modulujących... Good luck. Beer


RE: Restart Me - VHS - libra_makowski - 9.10.2016

Utwór bardzo dobry! Z chęcią posłuchałbym całego albumu w takich klimatach. Beat rzeczywiście za głośny. Można by jeszcze troszkę popracować nad końcówką. No i prosi się żeby był dłuższy :D Mimo uwag daję 5 i czekam na nową wersję.


RE: Restart Me - VHS - Abigail Noises - 13.10.2016

Mnie się wszystko podobało do wejścia bitu. Bit za głośny, była już o tym mowa, ale niestety odklejony od reszty...a mogło być świetnie. Gdyby perkusji nadać ten sam Lo-fi styl, plus trochę pogłosu aby lekko wtopił się w tło to byłaby przednia produkcja. Słuchając to lewym uchu mam ciągle rzężenie – chyba słuchawka nie wyrabia, a to świadczy także o złej equalizacji perki i kompresji. Reasumując pomysł bardzo dobry, wykonanie miksu prawie dobre.


RE: Restart Me - VHS - abyssMB - 15.10.2016

Melodia ciekawa , perkusja za głośno, ale to kosmetyka .