MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Sylenth1 + podstawowe wtyczki - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PORADNIKI (https://musicproducers.pl/forum-poradniki)
+--- Dział: Wskazówki użytkowników (https://musicproducers.pl/forum-wskazowki-uzytkownikow)
+---- Dział: Download (https://musicproducers.pl/forum-download)
+----- Dział: VST/VSTi (https://musicproducers.pl/forum-vst-vsti)
+----- Wątek: Sylenth1 + podstawowe wtyczki (/temat-sylenth1-podstawowe-wtyczki)



Sylenth1 + podstawowe wtyczki - Divine - 25.04.2012

Witajcie. Jestem świeżo po formacie, a więc przyszła pora na instalację FL'a. Wszystko ok, git, malina, ale gdy chciałem zabrać się za wykręcanie dźwięków pojawiło mi się takie coś + brakuje paru oryginalnych wtyczek np. Grossbeat. W czym problem? Wszystko było dobrze instalowane, oraz ta sama instalka co przed formatem. Nie rozumiem, jak mogło do tego dojść. Pozdrawiam.

Zdjęcie jak to wygląda od środka - http://fooh.pl/obrazek/2137824688.jpg



RE: Sylenth1 + podstawowe wtyczki - Yes I Am - 25.04.2012

Może po prostu zainstalowałeś podstawową wersję Fl'a, która nie zawiera dodatkowych wtyczek.
Gross Beat + kilka innych wtyczek jest od wersji producenckiej...

Ogólnie tak napisałeś swojego posta, że ciężko wywnioskować o co ci dokładnie chodzi.


RE: Sylenth1 + podstawowe wtyczki - Divine - 25.04.2012

(25.04.2012, 16:01)Yes I Am napisał(a): Może po prostu zainstalowałeś podstawową wersję Fl'a, która nie zawiera dodatkowych wtyczek.
Gross Beat + kilka innych wtyczek jest od wersji producenckiej...

Ogólnie tak napisałeś swojego posta, że ciężko wywnioskować o co ci dokładnie chodzi.

Nie. Instalkę z kiedyś zachowałem na pendrive, więc nie ma mowy o tym. (tam było to wszystko) Chodzi o to, że gdy uruchamiam Sylenth1 to właśnie wyskakuje mi takie okienko, że wtyczka jest ładowana, ale nic się nie dzieje.


RE: Sylenth1 + podstawowe wtyczki - Yes I Am - 25.04.2012

Zrób tak. W okienku gdzie masz wszystkie pluginy odznacz sylentha i zrestartuj program. Wyszukaj na nowo wtyczki i zobacz czy działa.
Pierwsze co mi przyszło do głowy...

A to dzieje ci się przy nowym projekcie czy jakimś starszym.?Tj. chodzi mi czy wczytujesz projekt z sylenthem czy robisz od nowa.

nie zmieniałeś przypadkiem windowsa?


spróbuj jeszcze zainstalować najnowszą wersję.


RE: Sylenth1 + podstawowe wtyczki - Divine - 25.04.2012

(25.04.2012, 16:19)Yes I Am napisał(a): Zrób tak. W okienku gdzie masz wszystkie pluginy odznacz sylentha i zrestartuj program. Wyszukaj na nowo wtyczki i zobacz czy działa.
Pierwsze co mi przyszło do głowy...

A to dzieje ci się przy nowym projekcie czy jakimś starszym.?Tj. chodzi mi czy wczytujesz projekt z sylenthem czy robisz od nowa.

nie zmieniałeś przypadkiem windowsa?


spróbuj jeszcze zainstalować najnowszą wersję.
1. Nic nie dało.
2. Tym i tym.
3. Ten sam. Windows 7 Ultimate
4. Nic nie dało.


btw. Gdy włączyłem stary projekt przed formatem to wtyczka Grossbeat dalej jest, ale jej nie wyszukuje.


RE: Sylenth1 + podstawowe wtyczki - Basic 64 - 25.04.2012

Powiem ci tak ziom wszystkie instalki są takie same i instalują najzwyklejsze demo :)
Cała istota problemu polega na użyciu odpowiedniego cracka od którego zależy czy masz wersję XXL czy np Fruity itd. a co za tym idzie odpowiednie wtyczki. Jeden crack jest taki że masz np tylko parę podstawowych wtyczek a inny to będzie miał o wiele więcej (także Sawera, Poizone, Toxic Bio itd.) oczywiście mowa tu tylko o produktach ze stajni Image- Line :)
pozdro


RE: Sylenth1 + podstawowe wtyczki - Divine - 25.04.2012

(25.04.2012, 17:19)Basic 64 napisał(a): Powiem ci tak ziom wszystkie instalki są takie same i instalują najzwyklejsze demo :)
Cała istota problemu polega na użyciu odpowiedniego cracka od którego zależy czy masz wersję XXL czy np Fruity itd. a co za tym idzie odpowiednie wtyczki. Jeden crack jest taki że masz np tylko parę podstawowych wtyczek a inny to będzie miał o wiele więcej (także Sawera, Poizone, Toxic Bio itd.) oczywiście mowa tu tylko o produktach ze stajni Image- Line :)
pozdro

A o propagowaniu piractwa jest coś złego na tym forum? Jeśli nie, to jakby się dało to linkacza poproszę. No, ale ja mam tzw. crack w instalatorze od Team AiR. Wcześniej działało.


RE: Sylenth1 + podstawowe wtyczki - Yes I Am - 25.04.2012

A czy aby na pewno masz pliki *dll w folderze Fl'a?


RE: Sylenth1 + podstawowe wtyczki - Divine - 25.04.2012

(25.04.2012, 17:37)Yes I Am napisał(a): A czy aby na pewno masz pliki *dll w folderze Fl'a?

Obczaj sobie
http://fooh.pl/obrazek/1965608848.jpg


RE: Sylenth1 + podstawowe wtyczki - Yes I Am - 25.04.2012

Szok... Od pluginów mi chodziło...
Z tego co widzę brakuje ci folderu VST plugins... Tam powinieneś dać wszystkie *dll od wtyczek które instalujesz.

Co do gross beata on powinien być w Plugins>Fruity>Effects

Posprawdzaj, czy masz w ogóle plik sylenth1.dll
bo szczerze zaczynam wątpić w ciebie, a sam chyba staję się głupszy.


RE: Sylenth1 + podstawowe wtyczki - Divine - 25.04.2012

(25.04.2012, 17:57)Yes I Am napisał(a): Szok... Od pluginów mi chodziło...
Z tego co widzę brakuje ci folderu VST plugins... Tam powinieneś dać wszystkie *dll od wtyczek które instalujesz.

Co do gross beata on powinien być w Plugins>Fruity>Effects

Posprawdzaj, czy masz w ogóle plik sylenth1.dll
bo szczerze zaczynam wątpić w ciebie, a sam chyba staję się głupszy.

Napisałeś w folderze FL'a, więc masz. Nic nie pisałeś o VST.
Tak, mam.

/edit
Grossbeat jest, to wiem, ponieważ w FLu się włącza, lecz nie mogę go wyszukać i włączyć jako wtyczka.


RE: Sylenth1 + podstawowe wtyczki - Yes I Am - 26.04.2012

A czy aby na pewno próbujesz dodać gross beata do mixera? czy może dodajesz go do step sequencera...

Co do sylentha. Jest to wręcz arcydziwne... skoro masz *dll to najwidoczniej masz lipną wersję albo źle zhakowaną - kup oryginał, albo uruchom wujka bo ja nie wiem co jest źle.

Poza tym myślałem, że mam do czynienia z człowiekiem myślącym. Widać jednak myliłem się, skoro rozmawiamy o pluginach a ty mi dajesz takie screeny.


RE: Sylenth1 + podstawowe wtyczki - Divine - 26.04.2012

(26.04.2012, 8:46)Yes I Am napisał(a): A czy aby na pewno próbujesz dodać gross beata do mixera? czy może dodajesz go do step sequencera...

Co do sylentha. Jest to wręcz arcydziwne... skoro masz *dll to najwidoczniej masz lipną wersję albo źle zhakowaną - kup oryginał, albo uruchom wujka bo ja nie wiem co jest źle.

Poza tym myślałem, że mam do czynienia z człowiekiem myślącym. Widać jednak myliłem się, skoro rozmawiamy o pluginach a ty mi dajesz takie screeny.

1. Z grossbeatem sobie poradziłem wklejając go w miejsce Plugins/Fruity/Effects jeszcze raz.
2. Zaraz spróbuję wkleić innego cracka.
3. Nie oceniaj książki po okładce. Każdy może się czasem pomylić. ;)




RE: Sylenth1 + podstawowe wtyczki - Brest - 26.04.2012

Proponowałbym nie bawić się we wklejanie cracków, ale zakupienie legalnej wersji, a problemy od razu znikną.:D Jeżeli nie masz funduszy to polecam Tobie Reaper (bez licencji w 100% funkcjonalny), a licencja wcale nie droga.:)