MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP nxzcynsky - N O R T H S H O R E - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP nxzcynsky - N O R T H S H O R E (/temat-trap-nxzcynsky-n-o-r-t-h-s-h-o-r-e)



nxzcynsky - N O R T H S H O R E - eyecontact - 17.10.2016

Porównując mój poprzedni kawałek trapowy który dodałem około 3miesięcy temu to niebo a ziemia,aranżacja może ciut lepsza powina być,mastering też aczkolwiek stopa jest słyszalna jak również reszta perkusji,wokal trochę źle zapętlowany ale jest to mój pierwszy kawałek z wokalem i w zasadzie,pierwszy kawałek gdzie wykorzystałem własny sounddesign, reszte oddaje do oceny wam!



RE: nxzcynsky - N O R T H S H O R E - Shabboo Harper - 18.10.2016

Wobec powyższego wstępu, "powiem" krótko: jest progres w klarowniejszym brzmieniu instrumentów; jednakże trochę draczny aranż i fikuśny Sample wokalu w jakimś stopniu redukują owe względnie korzystne wrażenie... Trap to specyficzny gatunek, niejednokrotnie z chronicznym wręcz Sound Design'em. Trudno jest stworzyć "coś" zaprawdę odkrywczego, lecz... Twoja intencja nie musi być takowa. ^^ Toteż w tym konkretnym, prostym projekcie wyróżnia się "ciemny" klimat; niezbyt urodziwy Fx a'la piszczałka (uciążliwe górne rejestry); sucha, ogromnie "drętwa" perka; zbyt "mruczący", jednolity Bass. Breakdown niepotrzebnie, według mnie, taki przewlekły...


RE: nxzcynsky - N O R T H S H O R E - M.Barczyk - 18.10.2016

brzmieniowo dużo lepiej niż poprzednie rzeczy, co więcej, ten lead może oklepany,ale przyjemnie go wykręciłeś nawet, gorzej właśnie z perką bo jest to krótka sekwencja z gęstym werblem, która się powtarza non stop, własnie moim zdaniem nad tym powinieneś popracować, nad sekwencjami perkusji, no i bassline, nie jestem pewien,ale mam wrażenie jakby on grał cały czas na tej samej wysokości, to ogólnie moim zdaniem fatalne rozwiązanie, pokombinuj żeby bassline też grał tak jakby swoją sensowną melodię, współpracującą oczywiście z perką no i będącą w tonacji reszty bitu ;-)


RE: nxzcynsky - N O R T H S H O R E - eyecontact - 19.10.2016

Dziękuje wam za opinię :), ciesze się że wszedłem na jakiś kolejny etap, zgadzam się z waszymi opiniami i na pewno je wezme do siebie i będę pracować nad następnymi rzeczami ;)


RE: nxzcynsky - N O R T H S H O R E - prometeusz - 19.10.2016

Bardzo fajny beat , dość oryginalny


RE: nxzcynsky - N O R T H S H O R E - Hola Flavio - 24.10.2016

noooooooo
>lead za chudy
>snarerolle bym sobie darował i wypełnił to hihatami
>mało się dzieje
>czemu taka zmiana głośności momentami i w drugim parcie? :/


RE: nxzcynsky - N O R T H S H O R E - eyecontact - 26.10.2016

(24.10.2016, 21:44)Hola Flavio napisał(a): >czemu taka zmiana głośności momentami i w drugim parcie? :/
Być może coś w miksie misie rozmyło, w każdym razie uwzględnie twoje rady ;)


RE: nxzcynsky - N O R T H S H O R E - Nedzusiak - 26.11.2016

Bębny TOTALNIE nie pasują. Zmień tylko je, a będzie sztokssssss. ;*


RE: nxzcynsky - N O R T H S H O R E - choppedLifeTenzu - 30.12.2016

Gumiś cąłkiem spoko, ale snare męczy, baseline taki płytki, jednakże wszystko całkiem, cąłkiem.