MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO LDVK - DigDeeper - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO LDVK - DigDeeper (/temat-techno-ldvk-digdeeper)



LDVK - DigDeeper - ldvk - 24.10.2016

Witam ponownie.
Zamysł był taki, że ma być ciężko, chamsko, mocno w dole, na dobrym odsłuchu poruszać słuchacza od wewnątrz. Generalnie posłucham wszystkiego co macie mi do zarzucenia, mam nadzieję, że nie przekombinowałem z dołem :V

Piona




RE: LDVK - DigDeeper - niedzwiedz444 - 25.10.2016

Jest ciężko, jest dobrze :). Słuchałem póki co tylko na słuchawkach, ale na pewno jeszcze przesłucham na głośnikach jak nikogo nie będzie w domu :P. Ten syntezator wchodzący po 3 minucie bardzo obiecujący, może jakby później był trochę głośniejszy. W klubie sprawdziło by się to na 100%. Dla mnie zrobienie czegoś o takim brzmieniu jest póki co nieosiągalne, tak myślę. Daję 4 (5 zarezerwuję na coś jeszcze lepszego w tym stylu) pozdr!


RE: LDVK - DigDeeper - tomaszp - 25.10.2016

No zajebiście to brzmi. Jest kilka rzeczy, do których można się przyczepić, jak dla mnie to tego rima bym zastąpił innym podobnym dźwiękiem bo z umiejscowieniem trafiłeś ale jakoś ten dźwięk mi tu nie podchodzi. Ten "acid bass" na koniec każdego "bara" ma za dużo góry a za mało dołu wg mnie. W breaku szum w tle trochę ciszej.

Poza tym jest genialnie :) na prawdę dobra robota, ładnie buja, raczej nie przesadziłeś z miksem w żadną stronę, fajnie wszystko brzmi.

Może na siłę się czepiam ale lead w wejściu i zamknięciu mi nie pasuje - jest mroczny ale kurde nie wiem czy nie powinieneś go zrobić w innym tonie (to tak na prawdę na siłę - taki mój kaprys dziś)

Pozdrawiam,

Tomek


RE: LDVK - DigDeeper - ldvk - 25.10.2016

Dzięki za feedback ;) rim masz na myśli ten co w intro się rzuca w ucho w lewym kanale ? hmm, mi aż tak nie przeszkadza choć myślałem nad nim. ale ok przemyślę raz jeszcze. A acid bass celowo uciąłem sporo dołu żeby nie gryzł się kickiem, może trochę za dużo rzeczywiście. Dzięki za rady, będę dopieszczał


RE: LDVK - DigDeeper - Abigail Noises - 27.10.2016

Brakuje dobrego kluczowania – i chyba tylko tego. Tak aby stopa ''rozbijała'' szum i basowe tło... Taki kawałek tego potrzebuje, jeśli ma być ''chamski i mocny w dole'', choć bardzo dobrze, ze jest ''pulsacja'' na basie. Track dobry, ale brakuje rozwinięcia, sam synth pod koniec to trochę za mało. No i wokal – ile razy ten gość to mówi? Ogólnie – dobra robota.


RE: LDVK - DigDeeper - GY4 - 28.10.2016

Podoba mi sie ten ciezki,surowy klimat.Widac ze lubisz takie "glebokie tony".Mi rowniez troche nie siada ten lead na koncu,i mozna by troszke poprawic jakosc brzmienia generalnie.Ale ogolnie wydaje mi sie ze wiesz co robisz, i w jakim kierunku lecisz! Mocne 4


RE: LDVK - DigDeeper - Shabboo Harper - 14.11.2016

Właściwie zgodzę się z Tomkiem w kwestii Rim'u z "szumnym" Tail'em (od 0:48); tenże ton wyjątkowo niezgrabnie brzmi w Twoim temacie ^^... Prócz tego Beat jest "pyszny", wdzięcznie "okraszony" przez kolejne sprytne wariacje Hi Hat'ów/Clap'ów/Bongos'ów. Wciąż to intensywny odcień w stylu Tribal. Tempo dobre, rezolutnie "basowe"; spotęgowane przez rasowy acz krztynę jednostajny Acid. Fx wokalu fikuśny. Ludwiku, jest minimalnie nużąco; jest też "ciężko", "mocno" i niekoniecznie... "chamsko". ;)