MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Ta_Deck - Ragnarok - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TECHNO Ta_Deck - Ragnarok (/temat-techno-ta-deck-ragnarok)



Ta_Deck - Ragnarok - tomaszp - 19.11.2016

Witam wszystkich !

Chciałbym zaprezentować mój nowy utwór. Tym razem zdecydowanie postawiłem na techno, nie jest jakieś deep albo dark ale myślę, że swój klimat ma.

Bardzo proszę o opinie, mam nadzieję, że znajdzie się ktoś komu się spodoba :)



Genre : Techno
BPM : 125
Lenght : 8:14
Project hours : 13:24
Key : AMinor

PS

Korzystając z okazji, chciałbym podziękować wszystkim oceniającym i komentującym moje utwory. Jest to dla mnie spora pomoc w tym co robię i w pewnym sensie wyznacza to kierunek, w którym powinienem podążać.

Pozdrawiam,

Tomek


RE: Ta_Deck - Ragnarok - Ixipe - 19.11.2016

ch&% mnie strzela przy słuchaniu takich utworów na forum, bo wtedy utwierdzam się w przekonaniu, że w porównaniu, moje to gówno :D mixu nie oceniam, cała reszta wielki plus.. nic no, w ostatnim czasie twoje produkcje zaraz obok I HATE MODELS są moimi ulubionymi..


RE: Ta_Deck - Ragnarok - niedzwiedz444 - 20.11.2016

To będzie mój najkrótszy komentarz na forum jak dotąd - "Genialne" :D


RE: Ta_Deck - Ragnarok - PureInstinct - 20.11.2016

Bang! Świetny utwór. Klimat fajnie zbudowany, jakość miksu też dobra. Ekstra! Nie rozumiem jedynie tego dropu po 5:07, co chciałeś nim wywołać, bo ten kick się chowa przy clapie, lead nie jest mocny, cały ten drop taki dziwny i słaby - ALE jeżeli było to twoim zamiarem, to nie mam nic do zarzucenia, po prost jest taki... inny :D
5/5 !


RE: Ta_Deck - Ragnarok - Kael - 22.11.2016

Tadek cały czas trzymasz wysoki poziom, traczek pierwsza klasa, nie ma się czego przyczepić!


RE: Ta_Deck - Ragnarok - Mocade - 23.11.2016

Gatunkowo nie moje, ale.. co ty takiego cudujesz w miksie że brzmi to tak srogo? Cholera, też bym tak chciał. Pozdrawiam.


RE: Ta_Deck - Ragnarok - Abigail Noises - 24.11.2016

Jeden z Twoich lepszych (jak nienajlepszy) kawałek. Jedynie co to bym ściszył lekko clap, który gra w głównym melo – zaburza mi wsłuchiwanie się w świetną stopę :) Bardzo dobre takie nieokreślone tło – dużo się w nim dzieje – ''industrial factory''... Break dziwny przez ten słodki pluck, kóry tam ''plumka'' i przewija się dalej do końca utworu, ale to kwestia gustu.... Bardzo dobra produkcja.


RE: Ta_Deck - Ragnarok - Shabboo Harper - 26.11.2016

Cytat:"Tym razem zdecydowanie postawiłem na techno, nie jest jakieś deep albo dark ale myślę, że swój klimat ma".

Owszem nie jest "deep"; nie jest "dark"; jednakże jest "good". ;) Generalnie Twój utwór podoba mi się; szczególnie subtelnie wplecione Fx'y ("szepty"/stłumione głosy "mitologicznych bogów"?)... Jedynie trzy pierwiastki tego "monolitu" w stylu rasowego Techno nie do końca przekonują mnie; mianowicie: * przeciągłość tematu z brzydkim Outro; * Kick (np. od 1:32), zdarza się być "surowy"; owszem jest to zapowiedź "tłuściejszej" ekspresji tegoż, lecz w pewnych fragmentach jest po prostu zbyt "puszkowy" w swej barwie; * w kolejnych odcinkach projektu owy Kick obdarzyłabym większą "głębią", z lekko podbitym Bass'em. Względem głównej melodii z Hi Hat'em i Clap'em ten trochę ginie w miksie. Wszelako to tylko estetyczne, subiektywne odczucia... ^^
PS. Tomku, niejednokrotnie z przyjemnością; zawsze z zaciekawieniem wkraczam w "świat Twoich nut" by służyć skromnym komentarzem. Proszę... Również i Ciebie pozdrawiam. ;D


RE: Ta_Deck - Ragnarok - ldvk - 26.11.2016

nie będę powielał opinii reszty, bo wszystko zostało napisane. Dodam tylko że cieszę się niezmiernie na każdy Twój nowy post wrzucony na forum, bo trzymają zajebisty poziom, trafia w mój gust, i wracam do nich wielokrotnie. 5/5


RE: Ta_Deck - Ragnarok - linected - 6.12.2016

Bardzo dobra robota! Slucha sie przyjemnie, a nawet godnie, na dobrym sprzecie. Ragnarok jest rowniez dobra nazwa! Bardzo pasuje. Az zal mnie sciska, ile mi jeszcze brakuje do takich producentow, jak ty ::)

linected


RE: Ta_Deck - Ragnarok - Kuba1234 - 8.12.2016

Swietny hicior i co tu duzo gadac:-)