MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP Mycelial Cords - Thomas Fitzsimons - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP Mycelial Cords - Thomas Fitzsimons (/temat-hip-hop-mycelial-cords-thomas-fitzsimons)



Mycelial Cords - Thomas Fitzsimons - Rumush - 7.12.2016

Jak się podoba?




RE: Mycelial Cords - Thomas Fitzsimons - wzorowy_obywatel - 7.12.2016

Mnie się podoba. Zwłaszcza ciekawie ułożona perkusja. Szukam do czego by się przyczepić i nie znajduję... :)


RE: Mycelial Cords - Thomas Fitzsimons - ZaRaz2001 - 8.12.2016

Fajowsko to wszystko gada ze sobą. Muzycznie mnie jednak jakoś nie rusza. Może jakby blanta skopcić, to szło by tam polewitować, ale tak na trzeźwo mnie nie rusza. Ale gada świetnie.


RE: Mycelial Cords - Thomas Fitzsimons - Rumush - 9.12.2016

Dzięki, taka blantowa muza. Psychodelią jestem przeżarty, więc mi takie opcje siedzą i przy zamkniętych i otwartych oczach.


RE: Mycelial Cords - Thomas Fitzsimons - Dymek - 9.12.2016

Dosyć mroczny podkład, dobra perka ale moim zdaniem powinieneś zmienić te przejścia filtrów żeby były w większej odległości od siebie, bo moim zdaniem są za blisko mam wrażenie jakby był jeden za drugim. Za dużo ich na końcu. Naciągane 4/5 bo melodyjnie trochu słabo.


RE: Mycelial Cords - Thomas Fitzsimons - MariQ - 9.12.2016

Fajnie bangla wszystko, melodia, perkusja klimat na propsie. Ktoś w ogóle kupuje te twoje bity? Bo często widuję napis for sale, a nie jestem w stanie wyobrazić sobie na nich wokalu, dla mnie to kompletne produkcje.


RE: Mycelial Cords - Thomas Fitzsimons - Rumush - 9.12.2016

@Dymek @MariQ
Prawda, jest ubogo melodyjnie. A co do filtrów to może i tak, te kawałki z dopiskiem MCBS to takie próbki robione na szybko 2-3 minutowe, by opisać jakiś pomysł. W nadziei, że komuś się spodoba i zrobię z nim kawałek. Jednocześnie przygotowuję sobie jakieś dźwięki do 'pełnoprawnych' produkcji już w 'odd-time' etc. Ogólnie to nie lubię za bardzo idei 'leasingu' i wolę robić pełne kawałki z kimś, kto powie mi by coś wywalić, inaczej zaaranżować etc. Na razie nikt nie kupuje, ale mam mało wyświetleń więc i mało osób wie o nich. Liczę na takich wariatów pokroju Dannego Browna, Aesopa Rockiego - takich alternatywnych. A wokal widzę tam jak najbardziej. Zawsze jak nikt się nie skusi to sam sobie jakieś tekstu dłubię, ale to takie loty dziwne, dużo nad nimi spędzam czasu zawsze :D
A się rozpisałem... Dzięki za czas!


RE: Mycelial Cords - Thomas Fitzsimons - Maciek - 9.12.2016

No stylistycznie to już mnie przyzwyczaiłeś do pewnych rzeczy i za każdym razem słucham Twoich numerów z nielada zaciekawieniem. Odważne eksperymentalne brzmienia niemalże zawsze zestawione wzorowo ze sobą. Wprost wyjąłeś mi z ust - inspiracja Aesop Rockiem - aż słyszę tutaj kogoś (niekoniecznie jego) na tym bicie. Świetna robota - 5


RE: Mycelial Cords - Thomas Fitzsimons - Shabboo Harper - 14.12.2016

MC., w przypadku tego Bit'u; w telegraficznym skrócie; S.S.S.[S]: Somber, Severe, Surreal; [Specially Yours]... ;)


RE: Mycelial Cords - Thomas Fitzsimons - wzorowy_obywatel - 17.01.2017

(9.12.2016, 22:22)Rumush napisał(a): Liczę na takich wariatów pokroju Dannego Browna, Aesopa Rockiego - takich alternatywnych.

Chodziło Ci o ASAP Rocky czy Aesop Rock? :D