MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP M.Barczyk - powsciagliwa - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP M.Barczyk - powsciagliwa (/temat-trap-m-barczyk-powsciagliwa)



M.Barczyk - powsciagliwa - M.Barczyk - 26.12.2016

Długo była cisza z mojej strony bo przygotowuję coś dłuższego,ale nie mogłem się powstrzymać, jak zawsze będę wdzięczny za wszelkie opinie, przeważnie mi się to nie zdarza,ale w tym przypadku mam wrażenie,że soundcloud lekko popsuł brzmienie szczególnie hi hatów ;-)



RE: M.Barczyk - powsciagliwa - Mocade - 26.12.2016

wide text, obrazek retro.. Vaporwave, dobrze zgadłem? Jedyna rzecz którą odkryłem w tym gatunku, to że brzmi on genialnie gdy ustawi się prędkość na x0.5. Sprawdzone na "simpsonwave".

Nie wiem o nim nic więcej, ale Twój utwór przypomina mi właśnie ostatnio przesłuchane kawałki, no i tak jak one ma to coś co wywołuje w słuchaczu ciekawość. Mi tam się podoba, bardzo fajny vox i klimat. Ode mnie 5. Pozdrawiam.


RE: M.Barczyk - powsciagliwa - eyecontact - 26.12.2016

Bardzo lubię twoje kawałki, cały czas podnosisz poprzeczkę i to jest fajne, nie można w zasadzie tu nic zarzucić.Twój poziom jest o tyle wysoki że dorównujesz, niektórym twarzą polskiego trapu, eurobass czy też witch house. Miło się słucha twoich kawałków, czekam na twój projekt z niecierpliwością :), chciałbym kiedyś z tobą coś nagrać lecz mam wrażenie że jeszcze troszkę mi brakuje do cb.
Pozdrawiam ;)


RE: M.Barczyk - powsciagliwa - M.Barczyk - 27.12.2016

Mocade, masz rację, skorzystałem tutaj trochę z tej estetyki, sam kawałek poniekąd myślę,że też da radę podciągnąć pod jakiś vaportrap powiedzmy ;) Cieszę się,że się podoba :)

Nxcynsky, dzięki za tak dobre słowa, no jeśli chodzi o jakieś kolabo to mi generalnie ciężko takie rzeczy przychodzą, nie rozkminiam w sumie tego pod tym kątem czy komuś do mnie trochę brakuje czy mi do kogoś, na tym etapie jak dla mnie chodzi mimo wszystko o fun i żeby jak najwięcej radochy mieć z tego, ale jak mówiłem mi ogólnie ciężko kolaboracje przychodzą,ale nie mówię nie, może jak uda mi się przesiąść w końcu na nowszego fla to coś się pokmini bo mam obecnie ósemkę i tam często jest problem,że nie chce czytać projektów z nowszych wersji ;-)


RE: M.Barczyk - powsciagliwa - Zvier - 27.12.2016

Mam wrażenie, że haty są zbyt głośne, mógłbyś je również potraktować equalizerem. Całość brzmi solidnie, bardzo fajny klimat, no i ten wokal miażdży :)


RE: M.Barczyk - powsciagliwa - Stik - 28.12.2016

Ja tam zbytnio nie siedzę w takich klimatach, ale ten kawałek mi się serio spodobał. Ma w sobie to coś ;)


RE: M.Barczyk - powsciagliwa - Shabboo Harper - 30.12.2016

Welcome back... ;). Właściwie przystoi „rzec”, iż generalnie jest okeeey. To co (krztynę) nie przekonuje mnie to zbyt powtarzalny Sample wokalu w swej tonacji/barwie/treści; Hi Hat'y rzeczywiście trochę "szorstkie". Klimat szczególnie błyskotliwie uchwycony w "aromatycznym" wydźwięku Trap'u. Jest klasycznie, przystępnie i... "powściągliwie" (zwłaszcza w Break'u). Miks czysty, choć w 0:41/1:21/1:29/2:02 "coś" niespecjalnie "estetycznie" brzmi w L kanale. Melodia delikatnego Synth'u kreuje zacny kontrast wobec surowego/chłodnego Beat'u. Michaś, gratuluję. ;D


RE: M.Barczyk - powsciagliwa - M.Barczyk - 30.12.2016

Witaj Aniu, nic nie umknie Twojej uwadze :D Faktycznie troszkę to niechlujstwo z mojej strony, to co słyszysz w tych momentach w lewym kanale to nieokiełznany attack jednego z synthów, który wypełnia tło, on jest w opcji legato i są porobione slidy żeby płynnie przechodził z nuty na nutę i wtedy tego attacku nie słychać jednak jak zaczyna się nowa pętla wtedy pojawia się ten dźwięk, faktycznie małe niedopatrzenie z mojej strony ;-)

Zvier, dzięki za opinię i cieszę się,że się podoba, miałem okazję słuchać tego kawałka na kilku innych odsłuchach i faktycznie na niektórych można odnieść wrażenie,że haty trochę drażnią,ale to też wpływ soundclouda, w ogóle do tej pory tak nie miałem żeby ten ich odtwarzacz jakoś wyraźniej psuł mi dźwięk aż do teraz :D

Stik, dzięki za opinię, nie ma co się zamykać na gatunki ;-)


RE: M.Barczyk - powsciagliwa - choppedLifeTenzu - 30.12.2016

Wszystko tworzy dobrą, jednolitą, całość u mnie 4+!


RE: M.Barczyk - powsciagliwa - Hola Flavio - 5.01.2017

Barczyk to gość
>lubię
>szanuję

rób swoje mordko, kiedyś crossika można zrobić


RE: M.Barczyk - powsciagliwa - M.Barczyk - 6.01.2017

(5.01.2017, 14:57)Hola Flavio napisał(a): Barczyk to gość
>lubię
>szanuję

rób swoje mordko, kiedyś crossika można zrobić

Dzięki Ziomuś, szacuneczek również ;-)