MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Szukam wtyczek do fla do trapu - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Szukam wtyczek do fla do trapu (/temat-szukam-wtyczek-do-fla-do-trapu)



Szukam wtyczek do fla do trapu - Jozzo - 22.01.2017

Jak w temacie :) Najlepiej żeby były darmowe bo nie stać mnie na kupowani więc musiałbym poszukać jakiegoś cracka czy coś :/ Widziałem że nexus jest spoko ale jest płatny więc jeśli ktoś wie skąd mogę pobrać go za darmo to też będę bardzo wdzięczny :D


RE: Szukam wtyczek do fla do trapu - OProject - 22.01.2017

:BIGIKSDE: :BIGIKSDE: :BIGIKSDE:


RE: Szukam wtyczek do fla do trapu - Jozzo - 22.01.2017

(22.01.2017, 12:10)OProject napisał(a): :BIGIKSDE: :BIGIKSDE: :BIGIKSDE:

o co chodzi? xd


RE: Szukam wtyczek do fla do trapu - ProCkers - 22.01.2017

Nie ma czegoś takiego jak wtyczka do konkretnego gatunku :) Na każdej znajdziesz presety lub wykręcisz coś co nadaje się do trapu :)
Z darmowych masz Lethal Audio w wersji demonstracyjnej nieograniczonej w żaden sposób z jednym bankiem brzmień, który jest całkiem fajny :) Wystarczy, że na ich głównej stronie zjedziesz na sam dół i wypełnisz formularz, a oni przyślą Ci na meila instalkę :)
Z darmowych jeszcze jest TranceDrive. Mimo że nazwa sugeruje, że jest ona przeznaczona do Trance, to spokojnie można na niej wykręcić świetne dźwięki do innych gatunków.

Jeśli chodzi o płatne, to darowałbym sobie nexusa :) Wystarczy Ci spokojnie Sylenth1 lub Spire :) No i masz też wbudowane wtyczki w FL'u. Sytrus, Harmor czy nawet 3xOsc także są świetne :)
Forum nie wspiera piractwa, więc nikt Ci nie powie gdzie możesz ściągnąć płatne wtyczki, ani dać do nich linków, więc ewentualnie musisz szukać tego na własną rękę :)

PS: Widzę, że na forum jest mnóstwo darmowych wtyczek do ściągnięcia, więc polecam je przetestować i któraś pewnie Ci podpasuje :)


RE: Szukam wtyczek do fla do trapu - Jozzo - 22.01.2017

(22.01.2017, 12:16)ProCkers napisał(a): Nie ma czegoś takiego jak wtyczka do konkretnego gatunku :) Na każdej znajdziesz presety lub wykręcisz coś co nadaje się do trapu :)
Z darmowych masz Lethal Audio w wersji demonstracyjnej nieograniczonej w żaden sposób z jednym bankiem brzmień, który jest całkiem fajny :) Wystarczy, że na ich głównej stronie zjedziesz na sam dół i wypełnisz formularz, a oni przyślą Ci na meila instalkę :)
Z darmowych jeszcze jest TranceDrive. Mimo że nazwa sugeruje, że jest ona przeznaczona do Trance, to spokojnie można na niej wykręcić świetne dźwięki do innych gatunków.

Jeśli chodzi o płatne, to darowałbym sobie nexusa :) Wystarczy Ci spokojnie Sylenth1 lub Spire :) No i masz też wbudowane wtyczki w FL'u. Sytrus, Harmor czy nawet 3xOsc także są świetne :)
Forum nie wspiera piractwa, więc nikt Ci nie powie gdzie możesz ściągnąć płatne wtyczki, ani dać do nich linków, więc ewentualnie musisz szukać tego na własną rękę :)

dzięki pobiorę tego lethala i pokombinuje jeszcze z wbudowanymi ( bo na razie to głównie używałem gms i minisyntha które jako tako ogarniam :D)

OProject
Dzięki pokombinuje z tymi wtyczkami w sumie to temat może już iść do kosza bo chyba mam czego chciałem xd


RE: Szukam wtyczek do fla do trapu - OProject - 22.01.2017

Forum nie wspiera piractwa więc temat pójdzie do kosza (polecam regulamin) xd Poza tym nie ma wtyczek do Trapu... dlatego to mnie rozśmieszyło xd

Darmowych Vst nie brakuje, sprawdz na forum dział download ;)
Ja ci polecam darmowe Synth1, Sonigen Modular, Helm, Kairatune, Beatzille, Tal-Noisemaker, Nightlife, Obx)d, T-Force Alpha + ;)