MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
AMBIENT Lapalux - Without You ft. Kerry Leatham (Nxzcynsky remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: AMBIENT Lapalux - Without You ft. Kerry Leatham (Nxzcynsky remix) (/temat-ambient-lapalux-without-you-ft-kerry-leatham-nxzcynsky-remix)



Lapalux - Without You ft. Kerry Leatham (Nxzcynsky remix) - eyecontact - 19.02.2017






Poprawiam player, proszę nauczyć się z nich korzystać.
napisane przez Zathura o 10:31, 21 marca 2017



RE: Lapalux - Without You ft. Kerry Leatham (Nxzcynsky remix) - Shabboo Harper - 28.02.2017

Oryginał (Lapalux) jest świetny; atmosferycznie melancholijny; „ociekający” w swej przestrzeni paletą tonów zbliżonych do Liqiud Tribal Style/World Music. Jest nieśpiesznie; bez wysiłku (w ekspresji wokalu); czarownie. Profesjonalna transpozycja. Pięknie wykreowany, przemyślany klimat; syntetycznie rozkoszna, melodyjna refleksja... :)
Twój Remix? Hmmm, odnoszę wrażenie, iż jedynie w strukturę utworu „wplotłeś” dodatkowo tylko „naturalne” tło i lekko „zdusiłeś” Beat. Finał zbyt „ucięty”; krztynę niestaranny w "wyciszeniu nastroju". Wybacz, Nxzcynsky takowa „przeróbka” nie urzekła mnie... ^^


RE: Lapalux - Without You ft. Kerry Leatham (Nxzcynsky remix) - eyecontact - 28.02.2017

(28.02.2017, 0:44)Shabboo Harper napisał(a): Oryginał (Lapalux) jest świetny; atmosferycznie melancholijny; „ociekający” w swej przestrzeni paletą tonów zbliżonych do Liqiud Tribal Style/World Music. Jest nieśpiesznie; bez wysiłku (w ekspresji wokalu); czarownie. Profesjonalna transpozycja. Pięknie wykreowany, przemyślany klimat; syntetycznie rozkoszna, melodyjna refleksja... :)
Twój Remix? Hmmm, odnoszę wrażenie, iż jedynie w strukturę utworu „wplotłeś” dodatkowo tylko „naturalne” tło i lekko „zdusiłeś” Beat. Finał zbyt „ucięty”; krztynę niestaranny w "wyciszeniu nastroju". Wybacz, Nxzcynsky takowa „przeróbka” nie urzekła mnie... ^^
O dziękuje za opinie :D
Miałem właśnie na myśli zrobienie takiego leśnego klimatu, co poniekąd wyszło, perkusja uzupełnia niektóre frazy których w orginale brakuje. Miałem dodać jeszcze bass,i pady w tle jednak no nie udało sie, z czasem też widzę co mogłem jeszcze zrobić. Porównując moje poprzednie utwory widzę i tak postęp :),w każdym razie masz racje że troche jest niedosyt,i nie każdego może to "porwać".


RE: Lapalux - Without You ft. Kerry Leatham (Nxzcynsky remix) - Shabboo Harper - 28.02.2017

Cytat:O dziękuje za opinie :D

Proszę...

Cytat:"Miałem właśnie na myśli zrobienie takiego leśnego klimatu, co poniekąd wyszło, perkusja uzupełnia niektóre frazy których w orginale brakuje. Miałem dodać jeszcze bass,i pady w tle jednak no nie udało sie, z czasem też widzę co mogłem jeszcze zrobić."

Nxzcynskybeats, pokuś się o "coś Twojego", będącego wiernym odbiciem takowego konceptu. W pewnym stopniu jakiś Sound Design już istnieje. ^^

Cytat:"Porównując moje poprzednie utwory widzę i tak postęp (...)"

Certainly... :D