MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CHILL OUT Bosa - Lights - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CHILL OUT Bosa - Lights (/temat-chill-out-bosa-lights)



Bosa - Lights - Bossa - 24.02.2017

Bardzo proszę o wyrozumiałość, jest to mój pierwszy skończony, aczkolwiek bez końcowego miksu i masteringu (bo tego robić nie umiem) utwór, który upubliczniam, produkcją zajmuje się od niedawna. Wszystkie dźwięki pochodzą z Yamahy mx 61. Nie polecam słuchać na telefonie (za cicho trochę nagrane i lekkie szumy słychać :P). Komentarze i oceny są jak najbardziej pożądane :) Pzdr.




RE: Bosa - Lights - Zirds - 24.02.2017

Będą z Ciebie ludzie. Melodia całkiem prosta, jakaś historia jest w niej opowiedziana.
Spokojny utwór, bardzo chillujący, ładny dobór barw dźwięków dzięki czemu nie gryzą się ze sobą. Ładnie rozbudowana modulacja przejścia z dźwięku electropiano do barwy syntetycznej... Człowiek się uczy całe życie :)
Bardzo dobrze, że pracujesz na Kamertonach, brzmienia Motif są bardzo ładne i jakościowo 1 klasa.

Z mojej strony daję 4/5


RE: Bosa - Lights - denial3 - 24.02.2017

bardzo ładne, urzekło mnie brzmienie perkusji :D

100%

jak na pierwszą produkcję poziom cholernie wysoki, zgadzam się z Zirdsem, możesz wyrosnąć na ludzisko!


RE: Bosa - Lights - Zirds - 24.02.2017

(24.02.2017, 12:23)eror napisał(a): bardzo ładne, urzekło mnie brzmienie perkusji :D

100%

jak na pierwszą produkcję poziom cholernie wysoki, zgadzam się z zirdsem, możesz wyrosnąć na ludzisko!

Z dużej litery!!!!


RE: Bosa - Lights - denial3 - 24.02.2017

PRZEPRASZAM, JUŻ POPRAWIAM!!!!!!!!!!!!!!


RE: Bosa - Lights - Xandra - 24.02.2017

Bardzo ładne, daje 5 :)


RE: Bosa - Lights - Bossa - 24.02.2017

Dzięki za budujące komentarze :)


RE: Bosa - Lights - tomaszp - 25.02.2017

Naprawdę relaksujący kawałek, podoba mi się, aczkolwiek wymaga dobrego masteringu. Nie jest źle ale sam chętnie wyciągnął bym z niego wszystkie "soki".

Aranżacyjnie bardzo dobra robota !!

Pozdrawiam,

Tomek


RE: Bosa - Lights - Shabboo Harper - 28.02.2017

Temat prosty; niezbyt obfity w odkrywcze barwy (śliczny ksylofon); aranżacyjnie skromnie. Jednakże... drzemie „w tym wszystkim” naturalny, dobroduszny urok. Takowa esencjonalność instrumentarium wyniesiona niemalże „do ekstremum” jest ogromnie wiarygodna w odzwierciedleniu Twoich emocji. Cnotliwie, „ciepło”; wręcz rozczulająco. Tych parę melodyjnych wariacji (trochę powtarzalnych) plus stoickie tło (w brzmieniu niezgorszych Pad'ów) kreuje przystępny track. Pozwolę sobie jedynie, podpowiedzieć, iż Twój „Lights” jest zbyt cichy; od 0:44 ton a'la Tom frapująco „tętni” (w pogłosie); od 2:04 słyszalny jest lekki rezonans. Technicznie miks potrzebuje jeszcze "sztafażu"; lecz w tej chwili nie myśl o tym. Ciesz się kreacją Twych nutek (!). :D

Cytat:„ (…) jest to mój pierwszy skończony (...) utwór...”

Gratuluję...

PS. Marto, witaj w MP. :)


RE: Bosa - Lights - libra_makowski - 15.03.2017

Jest moc, jest potencjał ^^


RE: Bosa - Lights - Wasp - 15.03.2017

całkiem ładnie brzmi ta mx 61
aranż też mi się podoba
5