MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FL STUDIO FL studio wersja boxowa - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: FL STUDIO FL studio wersja boxowa (/temat-fl-studio-fl-studio-wersja-boxowa)



FL studio wersja boxowa - Dart Barts - 26.02.2017

Witam,

Zacznę od tego że jestem nowy, i mam problem czy kupić wersję FL studio boxową czy cyfrową ,chodzi o to że kiedyś kupując wersję box miało się prawo tylko do jednej aktualizacji i teraz pytanie, czy to się zmieniło ? czy nadal aby posiąść aktualizacje forever trzeba kupić wersję cyfrową ? ;)


RE: FL studio wersja boxowa - CJ Peternity - 3.03.2017

"Aktualizacja Forever" tylko w wersji cyfrowej. Na oficjalnej stronie Image Line wersja FRUITY kosztuje 380 zł. Na allegro chodzą po 250 zł. Czy w tym jest jakiś haczyk? Czy kupili hurtowo i dlatego mają taniej ? Czytałem o wersjach FL dla uczniów za pół ceny, tylko do użytku edukacyjnego, bez możliwości wydawania i "zarabiania" na nich. Planuje kupić pełną wersje z allegro i niechcę niespodzianki.


RE: FL studio wersja boxowa - tomaszp - 3.03.2017

Jeśli kupisz na Allegro i okaże się, że masz licencję studencką a nie było to napisane w ofercie to możesz zwrócić towar. Osobiście wolałbym kupić online, ze względu na aktualizacje i bezproblemowy support.

Pozdrawiam,

Tomek


RE: FL studio wersja boxowa - Zirds - 3.03.2017

(3.03.2017, 12:36)CJ Peternity napisał(a): "Aktualizacja Forever" tylko w wersji cyfrowej. Na oficjalnej stronie Image Line wersja FRUITY kosztuje 380 zł. Na allegro chodzą po 250 zł. Czy w tym jest jakiś haczyk? Czy kupili hurtowo i dlatego mają taniej ? Czytałem o wersjach FL dla uczniów za pół ceny, tylko do użytku edukacyjnego, bez możliwości wydawania i "zarabiania" na nich. Planuje kupić pełną wersje z allegro i niechcę niespodzianki.

Ogólnie nie wiem na czym to polega, ale np taki Bitwig 1, z którego korzystam w ofercie producenta jest za 1200 zł w przeliczeniu z dolara/euro, zaś ja kupiłem w oficjalnej polskiej dystrybucji za 799 zł.
co do Fl Studio to nie wiem jak to jest z tymi na Allegro, ale z tego co wiem to wersja edukacyjna jest w pełni legalna i można na niej produkować i wydawać utwory, zniżka jednak obowiązuje tylko wtedy jak masz legitymację uczniowską/studencką - jest to sprawdzane, bo podajesz przy zakupie takiej wersji numer swojej legitymacji i adres szkoły/uczelni.


RE: FL studio wersja boxowa - Dart Barts - 3.03.2017

(3.03.2017, 12:36)CJ Peternity napisał(a): "Aktualizacja Forever" tylko w wersji cyfrowej. Na oficjalnej stronie Image Line wersja FRUITY kosztuje 380 zł. Na allegro chodzą po 250 zł. Czy w tym jest jakiś haczyk? Czy kupili hurtowo i dlatego mają taniej ? Czytałem o wersjach FL dla uczniów za pół ceny, tylko do użytku edukacyjnego, bez możliwości wydawania i "zarabiania" na nich. Planuje kupić pełną wersje z allegro i niechcę niespodzianki.



Znalazłem na stronce fl studio że niby wersja 10 i wyższe ( box ) po zarejestrowaniu otrzymują wieczne aktualizacje a podobno wersje poniżej 10 czyli 9 , 8 box mozna odblokować za dopłatą.Nie wiem jak rozumieć tą rejestracje boxa ( całe te info znalazłem na oficjalnej stronie image line w zakładce life time free updates tylko nie wiem czy to u nas w Polsce obowiązuje ) Teraz juz nwm czy w to wierzyć czy jak :V


RE: FL studio wersja boxowa - Zirds - 3.03.2017

(3.03.2017, 19:33)Dart Barts napisał(a):
(3.03.2017, 12:36)CJ Peternity napisał(a): "Aktualizacja Forever" tylko w wersji cyfrowej. Na oficjalnej stronie Image Line wersja FRUITY kosztuje 380 zł. Na allegro chodzą po 250 zł. Czy w tym jest jakiś haczyk? Czy kupili hurtowo i dlatego mają taniej ? Czytałem o wersjach FL dla uczniów za pół ceny, tylko do użytku edukacyjnego, bez możliwości wydawania i "zarabiania" na nich. Planuje kupić pełną wersje z allegro i niechcę niespodzianki.



Znalazłem na stronce fl studio że niby wersja 10 i wyższe ( box ) po zarejestrowaniu otrzymują wieczne aktualizacje a podobno wersje poniżej 10 czyli 9 , 8 box mozna odblokować za dopłatą.Nie wiem jak rozumieć tą rejestracje boxa ( całe te info znalazłem na oficjalnej stronie image line w zakładce life time free updates tylko nie wiem czy to u nas w Polsce obowiązuje ) Teraz juz nwm czy w to wierzyć czy jak :V

Boxa jak i każdy inny produkt rejestrujesz na stronie producenta, w tym przypadku Image-Line za pomocą numeru serial jaki otrzymałeś przy zakupie. Jest on powiązany z Twoimi danymi i adresem e-mail, które podałeś przy zakładaniu konta oraz na które ten serial został aktywowany.
W numerze serialu jest zawarty rodzaj pakietu jaki się zakupiło, w tym jego wersję i inne elementy, które wpływają na legalność produktu.


RE: FL studio wersja boxowa - Dart Barts - 3.03.2017

(3.03.2017, 20:34)Zirds napisał(a):
(3.03.2017, 19:33)Dart Barts napisał(a):
(3.03.2017, 12:36)CJ Peternity napisał(a): "Aktualizacja Forever" tylko w wersji cyfrowej. Na oficjalnej stronie Image Line wersja FRUITY kosztuje 380 zł. Na allegro chodzą po 250 zł. Czy w tym jest jakiś haczyk? Czy kupili hurtowo i dlatego mają taniej ? Czytałem o wersjach FL dla uczniów za pół ceny, tylko do użytku edukacyjnego, bez możliwości wydawania i "zarabiania" na nich. Planuje kupić pełną wersje z allegro i niechcę niespodzianki.



Znalazłem na stronce fl studio że niby wersja 10 i wyższe ( box ) po zarejestrowaniu otrzymują wieczne aktualizacje a podobno wersje poniżej 10 czyli 9 , 8 box mozna odblokować za dopłatą.Nie wiem jak rozumieć tą rejestracje boxa ( całe te info znalazłem na oficjalnej stronie image line w zakładce life time free updates tylko nie wiem czy to u nas w Polsce obowiązuje ) Teraz juz nwm czy w to wierzyć czy jak :V

Boxa jak i każdy inny produkt rejestrujesz na stronie producenta, w tym przypadku Image-Line za pomocą numeru serial jaki otrzymałeś przy zakupie. Jest on powiązany z Twoimi danymi i adresem e-mail, które podałeś przy zakładaniu konta oraz na które ten serial został aktywowany.
W numerze serialu jest zawarty rodzaj pakietu jaki się zakupiło, w tym jego wersję i inne elementy, które wpływają na legalność produktu.

Ok dziekuję za wyjaśnienie :) ale jeszcze nwm czy kupie box czy cyfrową , mam nadzieje ze jest tak jak na stronie Image-Line czyli że boxy od 10 wzwyż mają aktualizacje na zawsze, bo szczerze wolałbym mieć boxa w domu + te aktualizacje forever niż cyfrówke i aktualizacje xd ( mam zamiar zamówić na allegro )