MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CHILL OUT Zirds - Save Us - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CHILL OUT Zirds - Save Us (/temat-chill-out-zirds-save-us)



Zirds - Save Us - Zirds - 30.04.2017

[Obrazek: 8WZSo5c.png]


Ratujcie się :)


RE: Zirds - Save Us - KBK - 30.04.2017

Szczerze mowiac spodziewalem sie czegos mocniejszego a tu prosze :D
Na poczatku gdy po syrenie wchodzi na drugi plan bas, spodziewalem sie, ze dasz jeszcze drugi glos z ta sama syrena i dlugim czasem LFO na piczu, daloby to efekt syreny strazackiej, moim zdaniem swietnie by to pasowalo.
Te pady przypominaja mi jak kolega pare dni temu byl na wycieczce w Czarnobylu, pokazywal mi zdjecia i opowiadal to i owo, zaczalem wyobrazac sobie te wszystkie sceny smierci...
Ogolnie za malo tu efektow ktore napedzaly by klimat zeby nie nudzic sluchacza. Reszta wyszla bardzo dobrze.


RE: Zirds - Save Us - HybridRaven - 30.04.2017

Syrena buduje klimat, krzyczy "ewakuacja!!!" itp itd :) Pady tez dodaja klimatu... tak jakby scena pokazujaca ewkuacje ludzi w slow motion itp oraz ukazujaca na koniec skale zniszczen.... fajnie sie sluchalo lecz dodalbym cos jeszcze aby nie bylo to tak troche monotonne (pady i melo skrzypiec only) ;)


RE: Zirds - Save Us - In-Tegral - 30.04.2017

"No hej, no co tam się z Tobą dzieje? "

Zordon oboje wiemy, że stać Cię na więcej, czy mi się wydaje czy od jakiegoś czasu podchodzisz do muzyki "tak ooo" ?

Wracając... Track ma dobre brzmienia i dobrze się rozkręca, mixu nie ocenie bo słuchałem przez telefon i jego słuchawki. Trocho monotonnie, ale czy to źle? Czasem to też ma swoje zastosowanie... Track jest w porządku, ma dobry klimat i dobrze jest zbudowany, ale jest bez szału, tak jak pisałem, stać Cię na więcej, zostawiam 4.


RE: Zirds - Save Us - qnebra - 30.04.2017

Czegoś mi tu szczerze brakuje, szczególnie w tym segmencie już po syrenach.


RE: Zirds - Save Us - abyssMB - 30.04.2017

Good Job jako chill out 5/5. Tak postanowiłeś .
Świetny klimat bardzo mi się podoba, choć temat i muzyka do rozwinięcia, bo dobre to jest !!!
Prosi się o rozwinięcie z perkusjonaliami, FX -ami i instrumentami solowymi w bardziej epicki obraz.


RE: Zirds - Save Us - Mocade - 1.05.2017

Brzmienie i jakość dźwięków to spory kaliber. Z melodią do 2:29 nie ma problemu, potem można było ją wzbogacić o dodatkowego pada, lub kilka podefektów na których można by było zawiesić ucho. Całość podchodzi pod Cinematic/Epic Music i jest diamentem, choć niewykończonym. Dam 4.


RE: Zirds - Save Us - pafkom - 1.05.2017

Dla mnie pycha. Świetne na 5.


RE: Zirds - Save Us - Plague - 6.05.2017

Utwór przyjemny, można powiedzieć soundtrack pełną gębą. Oczywiście to co napiszę leży w gustach odbiorców, ale brakuje mi tutaj czegoś więcej oprócz tych padów, smyków. Myślę, że obrazek adekwatny :)


RE: Zirds - Save Us - denial3 - 9.05.2017

widzę jak płoną wici gondoru


utwór świetny motywy przepiękne, jeśli doczepić się do czegokolwiek to tylko do lekkiej ubogości

ale co ja mam się przyczepiać skoro u mnie i ubodzej

kbk ma racje

trzeba nawalać efektami żeby się nie ponudzili ;/


RE: Zirds - Save Us - Audionectic - 9.05.2017

Niezłe brzmi.Ladne akordy i wogóle.Jak dla mnie brakuje jednak jakichs odgłosów robiących klimat.Może taki zamysl.Po drugim odsłuchu musze powiedziec ze chciało by sie posłuchac jak rozwijaja sie te skrzypce w cos bardziej dramatycznego.Lekki niedosyt


RE: Zirds - Save Us - Recoil83 - 10.05.2017

Witam początek filmowy, świetne brzmienie rogu, utwór powinien mieć prefiks Orchestral, bo przypomina mi bardziej soundtrack z "The Last of the Mohicans", wspaniała robota, ode mnie 5.