MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDCORE Knifeman & Shabboo Harper - Nothing More EP - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDCORE Knifeman & Shabboo Harper - Nothing More EP (/temat-hardcore-knifeman-shabboo-harper-nothing-more-ep)

Strony: 1 2


RE: Knifeman & Shabboo Harper - Nothing More EP - Knifeman - 23.08.2017

(19.07.2017, 19:40)XTH napisał(a): Wracając do Nothing, w 0:35 (na zamieszczonym linku) słyszę bardzo dobre wejście hmm... nie wiem jak to nazwa brasu, bassu, syntha? Chciałem chwile na nim zawisnąć, zapewne mało kto zwróci uwagę, owy nazwę to element ponieważ nie wiem do czego go zaliczyć, ale jest bardzo dobrze wyważony i osadzony i dobrym miejscu no i podoba mi się będę musiał chyba podebrać kiedyś pomysł ^^
Miło że ktoś zauważa takie drobne niuanse. Nie mam nic przeciwko zapożyczeniu, też często (czasami nawet nawet nieświadomie) posiłkuję się zabiegami zasłyszanymi w innych utworach.
Dzięki :D

(25.07.2017, 22:34)hudson462 napisał(a): Zdaję sobie sprawę jak ciężko zapanować nad tak gęstymi mix'ami i podziwiam was bo wyszło wam to doskonale.
Ja nie dałem rady :e Shabboo musiała po mnie poprawić :D Dzięki!

(11.08.2017, 13:04)24dubstep napisał(a): A te głosy bardziej się według mnie nadają do innych gatunków.
Warto szukać nowych połączeń. Polecam sprawdzić inne utwory Shabboo jeśli oczywiście chcesz. Dzięki!

(11.08.2017, 14:52)dejfdj napisał(a): Twoje produkcje lady są obrzydliwe(kolorek). Ale nawet parówki z pleśnią mogą uratować życie(smutek).
To zabrzmiało krzywdząco :C Nie wiem co masz na myśli, jaki związek ma penicylina z tym utworem? Mimo wszystko dzięki, wiem że miałeś dobre intencje.

(11.08.2017, 15:57)WaspXT napisał(a): niezły hardcore ten pierwszy
ale ten drugi jest jeszcze lepszy - ma klimat
Do wyboru do koloru :D Dzięki!

(12.08.2017, 12:39)chrisB# napisał(a): Jestem pod ogromnym wrazeniem! Podoba mi sie wszystko (...) Gratuluje Panstwu tego dziela. Pozdrawiam.
Rzadko udaje się zrobić wszystko na 100%, ale jak widać tutaj się udało. Również pozdrawiam i dziękuję!


RE: Knifeman & Shabboo Harper - Nothing More EP - Shabboo Harper - 29.08.2017

24dubstep:

Cytat:"To co zaprezentowaliście nie porywa nie ma takiego jebnięcia czego można oczekiwać po HS (...)"

Maćku, EP'ka stworzona jest w gatunku Hardcore; to spora różnica. ^^

Cytat:"(i tak wiem moje produkcje nie są super ale to co tu zaprezentowano jest na podobnym poziomie (w moim odczuciu) )".

Skoro tak twierdzisz to trzymam kciuki za Twój Release. Szczere Good Luck! Beer

WaspXT:
Cytat:"niezły hardcore ten pierwszy
ale ten drugi jest jeszcze lepszy - ma klimat".

Dziękuję Ci Wasp... Cieszę się, że gościsz w tym temacie. ;D

ChrisB#:

Cytat:"Jestem pod ogromnym wrazeniem! Podoba mi sie wszystko To nietuzinkowa nuta wykonana i zgrana niesamowicie. (...) Szacun. Gratuluje Panstwu tego dziela. Pozdrawiam."

Dziękuję Tobie za tak uroczy (i wzruszający mnie) komentarz. Collab. z Kamilem będzie zawsze kojarzył mi się z czymś wielce satysfakcjonującym... Również ciepło pozdrawiam. ;)

W imieniu Knifeman'a i swoim dziękuję wszystkim za przychylność i okazane wsparcie (Top7)... :)


RE: Knifeman & Shabboo Harper - Nothing More EP - pumadesign - 12.09.2017

wiecie co robiłem jak czytałem te komentarze ? zdecydowanie kliknąłem play i wszystko się zgadza ! 5/5


RE: Knifeman & Shabboo Harper - Nothing More EP - rev - 18.09.2017

Petarda!


RE: Knifeman & Shabboo Harper - Nothing More EP - Pigu - 21.09.2017

Brzmi to cudnie. Mięta przez rumianek jak by to powiedział jeden pan z "chłopaków do wzięcia" :) Super produkcja. Gratuluje wam!


RE: Knifeman & Shabboo Harper - Nothing More EP - Shabboo Harper - 10.10.2017

pumadesign:

Cytat:"wiecie co robiłem jak czytałem te komentarze ? zdecydowanie kliknąłem play i wszystko się zgadza !"

Dziękuję za poświęcony czas "Nothing More" (i nie tylko)... Cieszę się, że podoba Ci się. ;D

rev:

Cytat:"Petarda!"

Hmm... jakże esencjonalnie uroczy post. Dziękuję! ^D

Pigu:

Cytat:"Brzmi to cudnie. Mięta przez rumianek jak by to powiedział jeden pan z "chłopaków do wzięcia" :) Super produkcja. Gratuluje wam!"

Tomku, to przyjemność otrzymać tak wdzięczny komentarz. Brzmienie krążka jest specyficzne; myślę, iż charakternie konkretne. Takowy jest ten gatunek... ^^ W imieniu Kamila i swoim uprzejmie dziękuję Ci za obecność w tymże temacie. :)


RE: Knifeman & Shabboo Harper - Nothing More EP - agro - 10.12.2017

Dla mnie trochę zaskoczenie, ogólnie nie gustuje w hardah ale po odsłuchaniu "Nothing" wpadła mi do głowy myśl odnośnie jak bym się zachował gdybym spotkał owe wykonanie gdzieś na powietrzu, raczej szybko zwabiło by mnie to miejsce żebym mógł urządzać energetyczne pogo :D


RE: Knifeman & Shabboo Harper - Nothing More EP - Shabboo Harper - 17.12.2017

W imieniu Kamila (Knifeman), jak i swoim dziękuję Ci, Agro za tak przychylny komentarz... Każdy track z EP'ki cechuje krztynę odmienny "temperament"/ferwor aczkolwiek wspólnym "pierwiastkiem"; quasi spoiwem jest liryka. To swoiste (grzeszne) Story "wplecione" w mocarne nuty utworów. Cieszę się, iż podoba się Tobie "Nothing". :D