MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP 24dubstep Productions - DarkSide (Night Lovell style beat) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP 24dubstep Productions - DarkSide (Night Lovell style beat) (/temat-trap-24dubstep-productions-darkside-night-lovell-style-beat)



24dubstep Productions - DarkSide (Night Lovell style beat) - 24dubstep - 21.07.2017

Witam wszystkich po przerwie i zapraszam do odsłuchu :D




RE: 24dubstep Productions - DarkSide (Night Lovell style beat) - Shabboo Harper - 23.07.2017

Hey Maciej. Pozwól "powiem" tak: temat wyróżnia urodny "dół" tudzież Bassline, choć w Sub'ie dochodzi do pewnej "kolizji" ze stopą (co kilka taktów słyszalne są "pyknięcia") ^^. Hi Hat'y błyskotliwe w swej barwie (acz ciut donośne). Niestety track "katuje" mizerny Synth (Lead). Melodia owego jest nie tylko niemiłosiernie powtarzalna, lecz także niezbyt czarowna/pociągająca. Dzieje się ubogo; według mnie w 0:37 Uplifter zbędny; potrzeba czegoś finezyjnego w pełnej przestrzeni Twego Bit'u (więcej Fx'ów/Sample'i; defiguracji...). Obecnie takowy "Night Lovell style beat" w swej finalnej ekspresji stwarza wrażenie monotonnego Loop'a. Keep goin'... :)
Beer


RE: 24dubstep Productions - DarkSide (Night Lovell style beat) - 24dubstep - 26.07.2017

Dzięki za opinię :) choć jest zbędna nie traktuję tworzenia muzyki na serio lecz dla zabawy i w pewnym sensie wyzwania :D Ale to nie zmienia faktu że, i tak się cieszę (jednocześnie irytuję) ponieważ tylko JEDNA osoba jest na tyle ODWAŻNA i OTWARTA by WYRAZIĆ WŁASNĄ OPINIĘ. Reszta dla mnie to tchórze bez talentu myśląc o własnym tyłku zamiast dać wskazówki itp. plus do leci .
[edit]
p.s. dlatego nie publikuje na tym cmentarzysku nic..


Bardzo proszę o okazanie więcej szacunku użytkownikom, następnym razem będą tego konsekwencje
Maciek




RE: 24dubstep Productions - DarkSide (Night Lovell style beat) - Royal Cartel - 26.07.2017

Regulamin forum kolego.

Utwor się nie klei, dużo błędów technicznych, aranżacyjnych, o których napisała Pani powyżej.


RE: 24dubstep Productions - DarkSide (Night Lovell style beat) - In-Tegral - 29.07.2017

Tragedii nie ma, przynajmniej ten loop ma jakąś składnie. Dźwięk przewodni ma za dużo dołu przez co interferuje z 808. Musisz uciąć więcej dołu z niego. Największym problemem tego beatu jest słaba przestrzeń (delay reverb) i powtarzalność + uboga aranżacja - staraj się rozbudowywać te beaty i dodawać więcej elementów, by utwór tworzył jakąś historię. Na youtube masz masę poradników na temat trapów i beatów, pooglądaj i od razu wystrzelisz na wyższy poziom.

PS. Czasami lepiej nie pisać nic i się ugryźć w język, wierz mi.


RE: 24dubstep Productions - DarkSide (Night Lovell style beat) - hudson462 - 30.07.2017

Cześć :) FX kończący się w 0:44 zdecydowanie za głośny ( risery w buildup'ach powinny być ładnie schowane- to znaczy jak najciszej, a jednocześnie na tyle głośno żeby było czuć rosnące napięcie). Tak jak In-Tegral napisał- lead grający motyw przewodni jest za niski/ ma za dużo dołu. Wydaje mi się, że stopa gra dużo głośniej niż sub (być może sub jest po prostu na tyle niski, że moje monitory nie są w stanie go wygenerować). Jeśli dobrze mi się wydaje to napiszę po raz kolejny coś co zasłyszałem chyba na YT- kiedy wysolujesz bass i stopę to w momencie uderzenia stopy poziom na masterze powinien się podnieść o 3 db w stosunku do poziomu bassu. Na hi hatach zastosowałbym side chain kluczowany stopą- z długim czasem powrotu tak żeby poziom hi hatów obniżał się po każdym uderzeniu stopy i powoli narastał. Aranżacja bardzo monotonna- ale zapewne jesteś tego świadomy. Oceniam na 3