MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Jozzo - Little anarchy - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Jozzo - Little anarchy (/temat-other-jozzo-little-anarchy)



Jozzo - Little anarchy - Jozzo - 28.07.2017

Dzisiaj mi przyszło do głowy żeby zrobić jakiś rock/metal coś w tym stylu, choć w ogóle nie słucham takiej muzy, może jakbym się postarał to 1-2 utwory bym wymienił po tytule a tak to tylko jakieś melodie pamiętam przez mgłe które kiedyś gdzieś słyszałem :D To nie moje klimaty więc wyszło jak wyszło, ale miałem dobrą zabawę :) Nie przedłużając czekam na wasze opinnie i zastrzeżenia co do tracku, chętnie się dowiem czy nie wyszło to aż tak tragicznie oraz może toś podsunie do jakiego konkretnego gatunku można to zaliczyć :D Pozdro ;)




RE: Jozzo - Little anarchy - Plague - 29.07.2017

Szczerze powiem, że nie lubię rocka a tym bardziej metalu, więc ciężko mi oceniać, no ale jak już przesłuchałem, to wypada coś skrobnąć :)
Przede wszystkim wszystko surowo brzmi i trochę sztucznie, no ale jak ma wyglądać, skoro muza tworzona na kompie.
Słyszę wtyczkę slayera z FL - można z niej więcej wyciągnąć, ale trzeba dłużej posiedzieć nad brzmieniem. Najlepiej to tutaj brzmi chyba perkusja. Trochę jednostajnie grające gitary.
Ale winszuję odwagi, ja za rocka nigdy bym się nie wziął :)


RE: Jozzo - Little anarchy - Jozzo - 30.07.2017

(29.07.2017, 11:30)Plague napisał(a): Szczerze powiem, że nie lubię rocka a tym bardziej metalu, więc ciężko mi oceniać, no ale jak już przesłuchałem, to wypada coś skrobnąć :)
Przede wszystkim wszystko surowo brzmi i trochę sztucznie, no ale jak ma wyglądać, skoro muza tworzona na kompie.
Słyszę wtyczkę slayera z FL - można z niej więcej wyciągnąć, ale trzeba dłużej posiedzieć nad brzmieniem. Najlepiej to tutaj brzmi chyba perkusja. Trochę jednostajnie grające gitary.
Ale winszuję odwagi, ja za rocka nigdy bym się nie wziął :)

Dzięki za szczerą odpowiedź :) Posiedzę trochę w tym slayerze bo naprawdę fajna wtyczka :) Jeśli kiedyś znowu wezmę się za rocka to spróbuje poprqcować nad ciekawszą kompozycją bez jednstajnych gitar :D


RE: Jozzo - Little anarchy - Shabboo Harper - 15.08.2017

Jozzo, konkretnie w temacie: wszystko "gra" w jednej szerokości; track cechuje brak zróżnicowania w panoramie. Styl Garage; suchy, trochę posępny; całość brzmi sporo syntetycznie, wręcz chimerycznie; bez "ikry" (rockowego "zadzioru"). Brakuje witalności nut; defiguracji perki i jakiejś pełnokrwistej solówki. "Anarchy" nie czuć; "Little" również. So sorry. ;( Sugeruję, odnieść się do utworów referencyjnych...


RE: Jozzo - Little anarchy - Jozzo - 15.08.2017

(15.08.2017, 0:04)Shabboo Harper napisał(a): Jozzo, konkretnie w temacie: wszystko "gra" w jednej szerokości; track cechuje brak zróżnicowania w panoramie. Styl Garage; suchy, trochę posępny; całość brzmi sporo syntetycznie, wręcz chimerycznie; bez "ikry" (rockowego "zadzioru"). Brakuje witalności nut; defiguracji perki i jakiejś pełnokrwistej solówki. "Anarchy" nie czuć; "Little" również. So sorry. ;( Sugeruję, odnieść się do utworów referencyjnych...

Dzięki za opinię :) Cóż nie wyszło, w sumie nic dziwnego skoro nawet nie słucham tego typu muzyki, ale przynajmniej dobrze się bawiłem :D