MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Phattcut - Elephant Walk (Videoclip) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Phattcut - Elephant Walk (Videoclip) (/temat-electronica-phattcut-elephant-walk-videoclip)



Phattcut - Elephant Walk (Videoclip) - Phattcut - 9.08.2017

Nowość ode mnie:



Tradycyjnie zachęcam do sprawdzenia i komentowania :)


RE: Phattcut - Elephant Walk (videoclip) - Zirds - 9.08.2017

Niesamowity klimat. Nic dodać nic ująć!

5/5


RE: Phattcut - Elephant Walk (videoclip) - In-Tegral - 9.08.2017

Jesteś dla mnie chyba najciekawszym producentem tutaj na forum, po "Lotuusie" czekałem na kolejną Twoją pracę i jest... nie zawiodłem się, to jest po prostu eargasm. Będę na pewno gwalcil replay i czekam na więcej, oczywiście zasłużone 5/5


RE: Phattcut - Elephant Walk (videoclip) - FELIX G - 9.08.2017

Tutaj nie ma co oceniac tylko gratulowac. Bardzo ciekawy track, kocham ten flet, bardzo dobrze zrobiona perkusje i te animacja slonia. Bezbledna produkcja.


RE: Phattcut - Elephant Walk (videoclip) - hudson462 - 9.08.2017

Jakoś skojarzyło mi się z wczesną twórczością Flume... a to dobrze.


RE: Phattcut - Elephant Walk (videoclip) - aqmoolator - 9.08.2017

Bardzo przyjemny i profesjonalny utwór. słychać, że twórca ma pojęcie o tym jak powinna brzmieć zawodowa kompozycją. Składasz z loopów? czy wszystko grasz sam? tak z ciekawości pytam, bo zawsze mnie to frapuje kiedy słyszę niektóre tracki. Bo barwy chyba nie są ze zwykłych vsti?


RE: Phattcut - Elephant Walk (videoclip) - chrisB# - 10.08.2017

Przesluchalem i znowu przesluchalem i nie podzielam entuzjazmu kolegow. Dla mnie walek jest nudny. Caly czas ten sam rytm zloopowany i ten cholernie upierdliwy flet!! Litosci! Kompresja lezy! Klimat do mnie nie przemawia, no moze perkusyjne niezle bija ale jako caly walek jest tasmowo. Takie jest moje zdanie . Pozdrawiam.


RE: Phattcut - Elephant Walk (videoclip) - Royal Cartel - 12.08.2017

W 0:23 oczekiwałem bassu (sub lub reece), który wypełniłby dół. Poza tym, nie mam się do czego doczepić. Piąteczka za klimat i techniczne wykonanie :>


RE: Phattcut - Elephant Walk (videoclip) - Phattcut - 12.08.2017

Dzięki za opinie i dobre słowo. To zawsze bardzo motywuje do dalszej pracy! :)

(9.08.2017, 23:15)aqmoolator napisał(a): Składasz z loopów? czy wszystko grasz sam? tak z ciekawości pytam, bo zawsze mnie to frapuje kiedy słyszę niektóre tracki. Bo barwy chyba nie są ze zwykłych vsti?
Nie uznaję czegoś takiego jak loopy, chyba że chodzi o sampling, ale też bardzo mocno przetworzony :) Jeśli chodzi o instrumenty, wszystko staram się grać sam - na żywo, bądź vst, z tym że później to mocno modyfikuję poprzez efekty, resampling itd... Używam też dużo swoich nagrań terenowych. Jeśli chodzi o synthy to bazuję głównie na moog little phatty :)

Pozdro!