MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER Noga - mullet masters - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER Noga - mullet masters (/temat-other-noga-mullet-masters)



Noga - mullet masters - Pieseq - 10.08.2017

Hej, wrzucam kolejny kawałek, do którego również wykonałem klip - mash-up. Zostawiam do odsłuchania i oceny. Beer




RE: Noga - mullet masters - aqmoolator - 12.08.2017

Rewelacja! Teledysk vhs z misiami ( i Laskowskim i Zenkiem:) nie wspominając Borewicza ) i muzyka jaką lubię! Naprawdę zacnie Ci to wszystko wyszło. Muzyka śmiało mogłaby uchodzić za kompozycję z epoki i trudno cokolwiek jej zarzucić. Może tylko braku motywu, który zapadł by w pamięć i dałby się nucić. Niemniej jest to bardzo solidna i przyjemna kompozycja. Taka ilustracyjna. Jak na starych filmach z epoki VHS. 4+ ode mnie, ale, że połówek nie ma to wiadomo;)


RE: Noga - mullet masters - abyssMB - 12.08.2017

Gratki znakomity utwór jak napisał aqmoolator w duchu epoki, a obejrzenie teledysku sprawiło mi wiele radości.
Leci : ***** :)


RE: Noga - mullet masters - Shabboo Harper - 17.08.2017

Heeey Pieseq. Tak jak nie lubię takowych brzmień (dobitnie "puszkowy" Kick; "utopione", niewyraźne Synth'y); tzw. Cellar Sound, tak muszę stwierdzić, iż ten track jest nader sympatyczny w swej melodyjności. W kategorii Vintage wyróżnia się wyrafinowaną lekkością, swobodną dziarskością. :) Technicznie: myślę, iż większa kompresja na całości przysłużyłaby się finalnej korzystniejszej impresji, bowiem obecnie tony są krztynę zbyt ostre/mocne. Bass przydałoby się wyróżnić. Wszelako Sound Design jest trafiony; czarowne String Pad'y, miodny Pluck/Arp; klasyczne Simmons Drums'y... Aranż przekonujący w swej powłóczystości. Sample wokalu bezbłędny; atmosferycznie "wpleciony" w pejzaż tonów wybitnie skreślonych w stylu 80's. Po "retuszu" Twój projekt, według mnie, będzie "perełką"; choć... obecnie już jest moim faworytem tego działu. Beer


RE: Noga - mullet masters - damnscrth - 18.08.2017

Noga?? xD xD xD Dlatego tu zajrzałem co to za pseudo? Ale do rzeczy. Dałeś czadu! Ziomuś to jest ku.wa ZAJEBISTE. Nie ma co tu tyle pisać jak różowa. :* Super wałek. Takie retro z całym tym zapleczem. Clip - dobry dobry. Fajnie współgra z numerem. Szacuneczek. Cholerka słuchałem ze trzy razy - ja ten numerek kupuję! xD :3 Beer Beer


RE: Noga - mullet masters - Pieseq - 21.08.2017

(17.08.2017, 3:00)Shabboo Harper napisał(a): Heeey Pieseq. Tak jak nie lubię takowych brzmień (dobitnie "puszkowy" Kick; "utopione", niewyraźne Synth'y); tzw. Cellar Sound, tak muszę stwierdzić, iż ten track jest nader sympatyczny w swej melodyjności. W kategorii Vintage wyróżnia się wyrafinowaną lekkością, swobodną dziarskością. :) Technicznie: myślę, iż większa kompresja na całości przysłużyłaby się finalnej korzystniejszej impresji, bowiem obecnie tony są krztynę zbyt ostre/mocne. Bass przydałoby się wyróżnić. Wszelako Sound Design jest trafiony; czarowne String Pad'y, miodny Pluck/Arp; klasyczne Simmons Drums'y... Aranż przekonujący w swej powłóczystości. Sample wokalu bezbłędny; atmosferycznie "wpleciony" w pejzaż tonów wybitnie skreślonych w stylu 80's. Po "retuszu" Twój projekt, według mnie, będzie "perełką"; choć... obecnie już jest moim faworytem tego działu. Beer

Też mi się wydaje, że mogłem dać więcej kompresji w szczególności na piano/rhodes jak teraz słucham...

Tak czy inaczej cieszy mnie, że się podoba. Dzięki za wszystkie opinie Beer