MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Avicii - Without You Ft. Sandro Cavazza (ID Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Avicii - Without You Ft. Sandro Cavazza (ID Remix) (/temat-progressive-avicii-without-you-ft-sandro-cavazza-id-remix)



Avicii - Without You Ft. Sandro Cavazza (ID Remix) - DNRBW - 3.09.2017

Witajcie,chciałbym Wam przedstawić projekt w zupełnie innym stylu,dlatego bardzo bym prosił o komentarze czy iść w tym stylu(żeby ten projekt w takim stylu skończyć czy może inaczej do niego podejść).Z góry dziękuję za wszystkie opinie :D




RE: Avicii - Without You Ft. Sandro Cavazza (ID Remix) - Bordi - 3.09.2017

Wybacz kolego, ale niestety wokal nie jest w ogóle dopasowany do muzyki... i to nie tylko ze względu na jego "ustawienie", ale spójności nie ma również w kwestii melodyczności. Sam wokal jest również za głośno względem reszty. 2 minuty czekania na drop to także szmat czasu. Niestety nic nie trzyma się tutaj kupy, oprócz oryginalnej melodii :(


RE: Avicii - Without You Ft. Sandro Cavazza (ID Remix) - DNRBW - 5.09.2017

(3.09.2017, 23:26)Bordi napisał(a): Wybacz kolego, ale niestety wokal nie jest w ogóle dopasowany do muzyki... i to nie tylko ze względu na jego "ustawienie", ale spójności nie ma również w kwestii melodyczności. Sam wokal jest również za głośno względem reszty. 2 minuty czekania na drop to także szmat czasu. Niestety nic nie trzyma się tutaj kupy, oprócz oryginalnej melodii :(

Rzeczywiście musiałem tyle razy już tego słuchać podczas pracy,że wydawało mi się,że wszystko synchronicznie gra,lecz jak dzisiaj sobie posłuchałem to faktycznie masz rację nie gra tak jak powinno,dzięki serdeczne

Wrzucam poprawioną wersję :




RE: Avicii - Without You Ft. Sandro Cavazza (ID Remix) - Bordi - 6.09.2017

Wokal jest lepiej "usytuowany" :D ale nadal nie podoba mi się jego brzmienie względem podkładu. Nadal jest za głośno. Polecam sprawdzić "Melodyjność" wokalu we wtyczce Newtone i dopasować odpowiednio melodię główną.


RE: Avicii - Without You Ft. Sandro Cavazza (ID Remix) - DNRBW - 7.09.2017

(6.09.2017, 20:38)Bordi napisał(a): Wokal jest lepiej "usytuowany" :D ale nadal nie podoba mi się jego brzmienie względem podkładu. Nadal jest za głośno. Polecam sprawdzić "Melodyjność" wokalu we wtyczce Newtone i dopasować odpowiednio melodię główną.

Znaczy to nie była wina tylko ułożenia acapelii tylko..od ustawienia tempa xD,zapomniałem ustawić odpowiednie tempo :D,co do podkładu no to jest z oryginału więc tutaj raczej nie będę zmieniać,może uda mi się na tyle zrobić mix,że i Tobie przypadnie do gustu :D,tak jak pisałem pierwszy nad takim projektem pracuję :V


RE: Avicii - Without You Ft. Sandro Cavazza (ID Remix) - Bordi - 7.09.2017

Dzisiaj w pracy mialem okazję posłuchać oryginału i zdałem sobie sprawę, że on mi się nie podoba :D być może moje uwagi to kwestia subiektywna :D