MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER eror - zdychaj - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER eror - zdychaj (/temat-other-eror-zdychaj)



eror - zdychaj - denial3 - 23.09.2017




zrobiony dziś w nocy
nie mam już pojęcia co tu już poprawić, chętnie usłyszę co o tym sądzicie


RE: eror - zdychaj - Xan - 23.09.2017

Wymiękłem po 15 sekundach xd


RE: eror - zdychaj - denial3 - 23.09.2017

(23.09.2017, 11:04)Xan napisał(a): Wymiękłem po 15 sekundach xd

NIE WYMIĘKAJ TYLKO ZDYCHAJ!
(no nie zdychaj nie zdychaj...)


RE: eror - zdychaj - Mocade - 23.09.2017

+420 do ciężkości umysłu. Brzmi jak majaczenie narkomana, jednak uważaj, teksty w takich produkcjach lubią być prorocze. Mimo wszystko należy się piątka za kreatywność. Pozdrawiam.


RE: eror - zdychaj - Mandalar - 23.09.2017

Dźwięki intrygujące, pomimo prowokacji brzmiące momentami nawet ładnie :)


RE: eror - zdychaj - hudson462 - 23.09.2017

Cześć :) Ze smutkiem muszę przyznać, że ten utwór spodobał mi się najmniej spośród wszystkich twoich kompozycji, które miałem okazję słuchać. Kawałek odbiega brzmieniowo i klimatycznie od reszty twojego repertuaru. Mimo wszystko doceniam chęć eksperymentowania i próbowania nowych rzeczy- mam nadzieję, że na "zdychaj" nie zakończysz poszukiwań tylko dlatego, że komuś (mi) ten konkretny numer nie przypadł do gustu. Żeby wszystko było jasne: to aranżacja mi się nie podoba, miks nie jest taki zły chociaż brakuje mi tutaj przestrzeni- wsłuchiwałem się, szukając pogłosu, ale nie znalazłem. Ode mnie 4 za to że polujesz na coś nowego.


RE: eror - zdychaj - Ixipe - 24.09.2017

A ja mam chyba niedojebany gust, bo mi się podoba.. taki blues elektroniczny.. fajnie wyszło


RE: eror - zdychaj - Tech.Nixa - 25.09.2017

Artystycznie, siermiężnie i enigmatycznie. Tak. :E Utwór da się słuchać ale jak już Ci z resztą pisałam na priv, jednorazowo. Jest ciekawy i wg mnie nie jest to muzyka do słuchania jako tako w słuchawkach w drodze do szkoły czy podczas kupowania warzywek w sklepie ale jako takie muzyczne, nietypowe doświadczenie podczas specyficznego nastroju to jest to ciekawy tytuł. Pomijając samą melodię i ideę to technicznie raczej wszystko ok. Wokal mi się bardzo podoba i być może z innym podkładem brzmiałby równie dobrze. Przypomina mi to trochę twórczość zespołu Robodrom. Taka pokraczna ale konkretna i profesjonalna w swojej formie. Muzyka to sztuka, a sztuka jak wiadomo jest różna i gdyby twój track miałby jakiś swój plastyczny odpowiednik to może byłby to jakiś Picasso czy inny nietypowy artysta :E ? Pozdr :P


RE: eror - zdychaj - Shabboo Harper - 28.09.2017

Nie będę wdrążać się w lirykę (to emocjonalnie intymna sfera każdego Twórcy); nie będę podważać aranżu ("tu" jest odkrywczo "pokręcony"); nie będę "osądzać" wokalu (cechuje Cię specyficzna maniera, niejednokrotnie "natchniona" surrealistycznie); nie będę "dręczyć" technicznymi szczegółami (jest względnie przystępnie; efektownie w selekcji tonów)... Miłoszu, według mnie, z Twych ostatnich produkcji, ten track prezentuje się najkorzystniej. :D