MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CHILL OUT Anlaya Project - The Last Sunrise (Chillout Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CHILL OUT Anlaya Project - The Last Sunrise (Chillout Original Mix) (/temat-chill-out-anlaya-project-the-last-sunrise-chillout-original-mix)



Anlaya Project - The Last Sunrise (Chillout Original Mix) - gregwmusic - 13.11.2017

Cześć!

Dzisiaj całkiem z innej beczki!

lekko zwiewnie i przyjemnie!

Miłego słuchania i odpoczywania !

P.s. ;) Czasami warto wrócić do korzeni ;)
Feels good man




RE: Anlaya Project - The Last Sunrise (Chillout Original Mix) - wlewandowsky - 19.11.2017

to jest świetne ;] początek ładnie się rozkręca, wszystko płynie buduje klimat. Perka i te bongosy konkret. A ten "trumpet" pięknie dopełnia całości. 13 minut czystego relaksu ;]


RE: Anlaya Project - The Last Sunrise (Chillout Original Mix) - CaffeineMC - 20.11.2017

początek mi się podobał, fajnie się rozkręcało, ale po 3 minucie trochę zaczęło mnie męczyć, wszystko gra co prawda bardzo głośno ale bo wydaje mi się, że kosztem uzyskania mocy utwór stracił na dynamice , 4:43 i za chwilę dalej aż charczy


RE: Anlaya Project - The Last Sunrise (Chillout Original Mix) - pumadesign - 24.11.2017

przyjemne , nie wiem jak to ocenić bo chciałbym dać 5 ale całość psuje 12min 48sec , bez przesady , rozumiem że słuchacz ma się zasłuchać ? u mnie tak było , ale po pewnym czasie zorientowałem się że coś jest nie tka .


RE: Anlaya Project - The Last Sunrise (Chillout Original Mix) - chrisB# - 24.11.2017

Zgodze sie z kolegami ze traczek bardziej meczy niz sprawia jakis tam relaks. Pomysl nawet wdeche ale straszne dluzyzny. I ten upierdliwy dzwiek taki jakis pisk - to cholernie wkurza. Za dlugie i za duzo dales kompresji. Pozdrawiam.


RE: Anlaya Project - The Last Sunrise (Chillout Original Mix) - Shabboo Harper - 4.12.2017

Hey Grzesiu. Koncept jest bdb :). Osiągnąłeś efekt, który nigdy przedtem nie był słyszalny w Twych utworach, mianowicie przy takowym emploi instrumentów; świetnym rozłożeniu tychże w przestrzeni (przy jednoczesnym uchwyceniu głębi) finalne wrażenie jest takie jakby był to Live Stage Act. Sporo naturalności figuruje w tym projekcie: klarowne Drums'y (zgrabny "dół"); dźwięczne Piano; urzekająca trąbka ^^... Owszem, temat brzmi "zwiewnie i przyjemnie", jednakże kilka "pierwiastków", według mnie, godnych jest jeszcze większej uwagi: od 2:30 gitara nie do końca "klei się" z resztą dźwięków (bodajże jest zbyt mało "góry"); faktycznie słyszalne są rezonanse (choćby w 4:43/4:47/5:04...); obecny "cykający" Fx jest trochę uciążliwy; dekoncentruje. Gdyby temat skrócić, wydobyć z owego esencję istniejących miodnych barw; jeszcze ociupinkę przystroić tło w posiłkowe tony o etnicznej ekspresji byłoby wspaniale... ^D