MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Paul Cry - Brotherhood - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Paul Cry - Brotherhood (/temat-uplifting-paul-cry-brotherhood)



Paul Cry - Brotherhood - hjugo - 6.03.2018

Siema!

Wracam z nowym utworem wydanym w Mashbuk :)
Dzielcie się Waszymi opiniami oraz uwagami na temat mixu.

Paul Cry - Brotherhood (Extended Mix)
138 BPM




RE: Paul Cry - Brotherhood - Alex fat - 7.03.2018

Hej. Utwor bardzo fajny ale mix tragedja , asz sie dziwie ze ktos wydal z takim mixem. Pewnie dj bedzie mial problem ze zgraniem takiego walka , no chyba ze wytwornia spartaczyla robote. :) pozdrawiam


RE: Paul Cry - Brotherhood - musiclabs - 8.03.2018

Nawet fajne uspokojenie po 0:47 :) troche jak z filmu. U mnie nie brzmi az tak zle moze troche stlumione zlewajace sie ale jak tak wsluchac mozna wyplapac wszystko nawet te srednio wpasowane przeszkadzajki.. tego snera na przejsciu tez bym troche lepiej wpasowal zeby nie walil po uszach tak nagle. Mysle ze nawet spoko kawalek moze nie jakis wybitny ale spoko


RE: Paul Cry - Brotherhood - cinekkk1 - 9.03.2018

Cały kawałek jest trochę za cicho w porównaniu do obecnych standardów. Brakuje tej energii i soczystości, w sumie widziałbym więcej mocy z dołu od kicka. Ogólnie nie jest tak źle, jednak przydałoby się to lepiej z miksować, bo główny pluck nieco gdzieś się gubi w miksie moim zdaniem, jest on trochę za chudy, może pomogło by dołożenie do niego jakiś dodatkowych warstw/layerów.


RE: Paul Cry - Brotherhood - Rafau - 14.03.2018

Już bez przesady że miks tragedia. Gorsze wydawali. Co nie zmienia faktu, że to co było wytknięte jest dobrze wytknięte. Główny pluck kompletnie nie wyróżnia się z całości. Sub może trochę za głośno. Melodię można by chyba trochę fajniej poprowadzić. Co do oceny zastanawiam się między 3, a 4, ale jestem skłonny raczej na 3 niestety.

Pracuj, idziesz w dobrą stronę. ;)

Cheers.


RE: Paul Cry - Brotherhood - DelianoCarl - 21.03.2018

W miksie do poprawienia jest chyba wszystko. :D utwór nie ma żadnej dynamiki, barwy naprawdę ładne. Budowa utworu też jest w porządku. Ale wszystkie dźwięki znikają gdzieś za mgłą. :(


RE: Paul Cry - Brotherhood - hjugo - 31.03.2018

Dzięki za opinie :) . Wszystkie bardzo pomocne.

W przyszłości lepsze tracki!


RE: Paul Cry - Brotherhood - OProject - 1.04.2018

Zawsze możesz miks poprawić, i wstawić sobie na SC wersje Remastered :P
Miks jest zamulony, za dużo suba, ogólnie brakuje mu powietrza. Wystarczyło by wyciąć niepotrzebne czestotliwości, pogłosić troche lead i dodać wysokich/albo uciąć dół :P
3/5 za miks, bo normalnie co najmniej 4 :P


RE: Paul Cry - Brotherhood - DanPi30 - 6.07.2018

Ja tylko podczepię się pod komenty kolegów - bardzo się dziwie, że kawałek o tak cholernie słabym miksie został wydany. Totalny muł w miksie. Dlaczego jest to takie ciche? Stopa żenująco kiepska - brak mocy. Ja się pytam czy nikt tego tam w Mashbuku tego nie słyszał?