MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Phattcut - Live in Cave [video] - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Phattcut - Live in Cave [video] (/temat-electronica-phattcut-live-in-cave-video)



Phattcut - Live in Cave [video] - Phattcut - 26.04.2018

Trochę moich dźwięków na żywo, prosto z jaskini :)



Zachęcam do sprawdzenia
5!


RE: Phattcut - Live in Cave [video] - chrisB# - 27.04.2018

OWydaje mi sie ze ten kawalek juz tutaj dawales kilka razy albo mam zwidy w uszach. To w sumie taki odgrzewany kotlet w jaskini. Sceneria skal spoko. Pozdrawiam.


RE: Phattcut - Live in Cave [video] - chrisB# - 27.04.2018

Wydaje mi sie ze ten kawalek juz tutaj dawales kilka razy albo mam zwidy w uszach. To w sumie taki odgrzewany kotlet w jaskini. Sceneria skal spoko. Pozdrawiam.


RE: Phattcut - Live in Cave [video] - In-Tegral - 27.04.2018

Zainwestuj w promocje, Twoja muzyka jest tego warta.


RE: Phattcut - Live in Cave [video] - Phattcut - 27.04.2018

(27.04.2018, 10:14)chrisB# napisał(a): Wydaje mi sie ze ten kawalek juz tutaj dawales kilka razy albo mam zwidy w uszach. To w sumie taki odgrzewany kotlet w jaskini. Sceneria skal spoko. Pozdrawiam.
Odgrzewanie kotletów byłoby ciężkie w jaskini, ze względu na temperaturę i nietoperze. Pozdrawiam serdecznie :)

(27.04.2018, 10:18)In-Tegral napisał(a): Zainwestuj w promocje, Twoja muzyka jest tego warta.
Dziękuję za dobre słowa. Staram się robić wszystko co mogę w tym kierunku :)


RE: Phattcut - Live in Cave [video] - Plague - 27.04.2018

Świetna muza i piękna otoczka :) Doznania wizualno-muzyczne baardzo przyjemne :)


RE: Phattcut - Live in Cave [video] - YouGotMe - 27.04.2018

Cześć Phatt przyjemnie się słucha, dobra separacja, jest niezły vibe, dostrojenie dźwiękowe i aranżacyjne klejące. Podoba mi się jak snare "mieli" się razem z tym tribalowym loopem na początku no i słoń na propsie :D Kolejny numer zupełnie inny motyw wkrecający od początku, by następnie zaskoczyć gitarą która zdecydowanie symbiotycznie współgra. Vocal phattcutty siedzą. Ciekawe to ! Pozdrawiam !


RE: Phattcut - Live in Cave [video] - David SundKings - 27.04.2018

dobre bardzo świetny nastrój można odpłynąć


RE: Phattcut - Live in Cave [video] - abyssMB - 29.04.2018

No ja nie rozumiem jednego. Dlaczego tu nie masz pięciu gwiazdek ??? Chapeau bas.
Fajnie jakby ludzie oceniali produkcję lub starali się oceniać obiektywnie . Jeżeli ktoś przy takiej robocie wali niskie noty to powinien to poprzeć argumentami i stosownym merytorycznym komentarzem, bo ocena dobrej roboty na czwórkę czy trójkę deprymuje, a mnie zastanawia wtedy czy to forum ocenia merytorycznie .
Kolo zrobił profesjonalne nagranie z profesjonalnym video - brzmi to doskonale i czy sie to komuś podoba czy nie lubi takich klimatów ocena tego materiału poniżej 5 jest dla mnie niezrozumiała ? Wynika ze złośliwości, zazdrości i niskich instynktów i rozwala merytoryczne argumenty oceny wałków. Dawno nie zaglądałem na forum dzisiaj zajrzałem i się zdenerwowałem. Byłoby super gdyby każdy oceniający ustalił w myslach wzór ideę dobrej produkcji na 5 gwiazdek i oceniał gwiazdkami w/g takiej skali, bo jak się ma ocena tej produkcji, do ocenianej 3 minutowej petli beatu na 5.
Phattcut wielki wielki szacun.