MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CaffeineMC - Prisoner Of Mind - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CaffeineMC - Prisoner Of Mind (/temat-caffeinemc-prisoner-of-mind)



CaffeineMC - Prisoner Of Mind - CaffeineMC - 3.06.2018

tym razem, bez wstawek głosowych, trochę "gitarowego" brzmienia




RE: CaffeineMC - Prisoner Of Mind - David SundKings - 3.06.2018

super jaka to skala?


RE: CaffeineMC - Prisoner Of Mind - CaffeineMC - 3.06.2018

dzięki, f harmonic minor


RE: CaffeineMC - Prisoner Of Mind - Abigail Noises - 3.06.2018

Czysto, fajna separacja i klimat. Szkoda, że wokaliz nie ma bo przydałyby się – dobrze je wmiksowujesz i zawsze dodają sporo do tracka... teraz pomimo dobrej techniki jakby czegoś brakowało. Osobiście to widział bym tu arabskie zawodzenie lub jakieś anielskie chóry. Za mało też jest przełamań melodii. Świetne pady i tło – całość zyskuje gdy się pojawiają – aż szkoda, że jest ich tak mało. Dobra produkcja.


RE: CaffeineMC - Prisoner Of Mind - Plague - 3.06.2018

Przede wszystkim fajny klimat. Rzeczywiście chórki też by tutaj bardziej pasowały i trochę całość jednostajna, ale dobrze się tego słucha. Technicznie bez zarzutu. A ta gitarka to jakaś wtyka? A jeżeli tak to podstawowy preset czy samemu wykręciłeś? Podoba mi się jej brzmienie - dodaje pazura w utworze.


RE: CaffeineMC - Prisoner Of Mind - CaffeineMC - 3.06.2018

dzięki za odsłuchy, co do brzmień gitarowych to to jest bas z GLADIATORA i wtyczka GTR Tool Rack,


RE: CaffeineMC - Prisoner Of Mind - sethendral - 3.06.2018

Bardzo dobre brzmienie, chociaż subiektywnie utwór jakoś mnie specjalnie nie wciąga. Nie ma w nim melodii, która weszłaby mi w głowę, za to jest klimacik jak trzeba :).


RE: CaffeineMC - Prisoner Of Mind - Shabboo Harper - 29.06.2018

Hey Grzesiu. Pod względem miksu jest okey. Nieobfity kolaż nietrudnych nut prezentuje się i wdzięcznie i soczyście; z akuratnym "tętnem" (definitywny Beat); z ekstatycznym, lekko "wietrznym" tłem (przejrzyste Pad'y) :). Sample gitary "przystojny" acz winien być głośniej; prócz tego w 2:21 owy Riff jest raptownie przerwany. Czemuż to? Takowy "trik" jawi się cudacznie i burzy pewien korowód (jednolitych) dźwięków. Wybacz nie przekonuje mnie to. :| Aranżacyjnie jest skromnie. Deficyt "wstawek głosowych" jest wyczuwalny. Tenże faktor zawsze, w jakiejś mierze, upiększa Twoje tematy ;). Bezsprzecznie "Prisoner Of Mind" wart jest wzbogacenia o kolejne nuty... Klimat i owszem istnieje, jednakże "krążysz" już wokół identycznych brzmień, melodyjnych koncepcji; kompozycyjnych "inicjatyw" ^^. Jest to metodyczne. Świadczy o pewnych "ciągotkach"; kojarzy się z określonym stylem Autora. Wszelako nie jest już również i zaskakujące. Tak czuję... :)


RE: CaffeineMC - Prisoner Of Mind - DanPi30 - 5.07.2018

Całkiem udany klimat ale szkoda że ubrany w jeden powtarzający się zapis bardzo podobnych do siebie dźwięków. Tło fajnie gotyckie, i te dodatkowe efekty z padów bardzo dobrze wpasowane. Bas może być. Tylko szkoda że jest tak jednostajnie jak piszą - to powoduje że utwór nie na długo pozostawia w pamięci. Miks się chwali.