MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Sebissimo - Madonna Devil Pray (in September remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: House (https://musicproducers.pl/forum-house)
+--- Wątek: HOUSE Sebissimo - Madonna Devil Pray (in September remix) (/temat-house-sebissimo-madonna-devil-pray-in-september-remix)



Sebissimo - Madonna Devil Pray (in September remix) - sebissimo - 28.08.2019

Bry Wieczór,

Ostatnie dni urlopu spędzam w domu więc zabrałem się za kończenie kilku projektów. Jednym z nich jest (a to nowość :P;) ) Madonna i jej "Devil Pray".
Jak zwykle rytmicznie i dosyć lekko.
Technicznie pewnie średnio.
Miłego odsłuchu.
Pozdrawiam
Seba




RE: Sebissimo - Madonna Devil Pray (in September remix) - Mocade - 29.08.2019

Zrób reupload.


RE: Sebissimo - Madonna Devil Pray (in September remix) - sebissimo - 29.08.2019

zrobiony, wielkie dzięki.


RE: Sebissimo - Madonna Devil Pray (in September remix) - Mocade - 29.08.2019

Jest rytmicznie, jest lekko, technicznie nawet okej bo materiał dosyć głośny, ale odsłuch Madonny nie był wcale tak miły. xD Podkład mimo wszystko w porządku. Nie masz żadnej oceny to niech będzie 4/5.

Pozdrawiam.


RE: Sebissimo - Madonna Devil Pray (in September remix) - suds - 29.08.2019

trzeba nałożyć highpass na delay fortepianu, bo przy zmianie akordów robi się muł. później tego nie słychać, ale na samym początku mocno rzuciło mi się to w uszy

fajny bas, arp w tle i późniejszy pad, dają lekkiego synthwave'owego klimatu; wokal ładnie wmiksowany w całość. za to sampel stopy wydaje się być zbyt niskiej jakości, bo ma za mało góry; reszta perkusji spoko.

przejście w 1:00 wydaje mi się niedokończone, można by tam coś zrobić z basem żeby nie urywał się tak nagle. podoba mi się break i wyczucie przestrzeni w utworze - pady w tle fajnie wypełniają tło, chociaż miejscami trochę go brakuje (w drugim breaku jak dla mnie).

pod koniec bardziej bym się pobawił manipulacją wokalu, zrobił jakieś glitche, ale może już trochę odlatuję :D ogólnie mi się podobało, dam solidną 4


RE: Sebissimo - Madonna Devil Pray (in September remix) - Fantasmagorian - 30.08.2019

Mi najbardziej przeszkadzają wysokie częstotliwości. Nie słucha się go z przyjemnością mimo ciekawej melodii. Całośc wrzyna się w uszy. Generalnie projekt udany tylko zrób coś z tymi wysokimi tonacjami ... (3)


RE: Sebissimo - Madonna Devil Pray (in September remix) - sebissimo - 31.08.2019

Dzięki za opinie i uwagi, które wprowadzę do utworu. Mam zawsze problem z technicznymi sprawami. Nie do końca ogarniam mastering, nawet ten domowy.


RE: Sebissimo - Madonna Devil Pray (in September remix) - suds - 31.08.2019

Gwoli ścisłości - to co robisz w domu to nie mastering, a miks. Mastering dzieje się dopiero wówczas, gdy zamierzasz wydać album/EPkę - mastering jest po to, żeby utwory brzmiały spójnie jako całość na wydawnictwie.


RE: Sebissimo - Madonna Devil Pray (in September remix) - Wasp - 31.08.2019

jaki nastrojowy trance
strasznie wpada w ucho dzięki temu wokalowi
a dam 5/5.. lajki i subskrypcja na SC poszła

Nie do końca ogarniam mastering
ale wyszło całkiem dobrze

widzę że specjalizujesz się w remixach Madonny ;) przesłuchałem kilka
no i dobrze , na fajny głos.. wolę ją od lady gagi która jest podobno jej konkurentką i one się nie lubią


RE: Sebissimo - Madonna Devil Pray (in September remix) - Plague - 1.09.2019

Cykacze przede wszystkim mają za dużo wysokich. Ciekawy, lekki utwór. Fajna barwa basu, chociaż cały mix potrzebuje więcej niskich częstotliwości żeby brzmiał pełniej i z większym pałerem. Mi się podoba :)

A tak na marginesie to Madonna na żywo śpiewa tragicznie :)


RE: Sebissimo - Madonna Devil Pray (in September remix) - sebissimo - 1.09.2019

(1.09.2019, 10:12)Plague napisał(a): A tak na marginesie to Madonna na żywo śpiewa tragicznie :)
Powiem tak, ma lepsze i gorsze momenty. Byłem w sumie na 6 koncertach w ramach 4 tras koncertowych. Wszystko zależało od jej formy. Wybitną śpiewaczką nie jest ale ma coś co podoba mi się przy robieniu remixów i można zaszaleć z melodiami. Jeśli chodzi o wysokie częstotliwości to popracuję nad tym na pewno :) muszę zapanować nad tym i szkolić się dalej.


RE: Sebissimo - Madonna Devil Pray (in September remix) - sebissimo - 1.09.2019

(31.08.2019, 12:09)WaspXT napisał(a): jaki nastrojowy trance
strasznie wpada w ucho dzięki temu wokalowi
a dam 5/5.. lajki i subskrypcja na SC poszła

Nie do końca ogarniam mastering
ale wyszło całkiem dobrze

widzę że specjalizujesz się w remixach Madonny ;) przesłuchałem kilka
no i dobrze , na fajny głos.. wolę ją od lady gagi która jest podobno jej konkurentką i one się nie lubią

Dzięki.. Chociaż nawet nie wiedziałem że gatunkowo to podeszło pod trance :)


RE: Sebissimo - Madonna Devil Pray (in September remix) - sebissimo - 1.09.2019

(31.08.2019, 11:27)suds napisał(a): Gwoli ścisłości - to co robisz w domu to nie mastering, a miks.
Tak, tak chodziło mi o miks. Od lat bardzo hobbystycznie bawię się w domowe granie a nadal mam problemy z technicznymi sprawami. Czas na youtuby itp :)


RE: Sebissimo - Madonna Devil Pray (in September remix) - jambski - 26.11.2019

Z tym panningiem w 0:24-0:25 to żeś Pan przegiął :D Poczułem się jakbym płynął.

A jeśli chodzi o całokształt to bardzo dobrze rozwinięty motyw muzyczny w pianinie i całkiem zgrabny, spokojny bas. Poza tym, bardzo podoba mi się synth w 1:30, ale jeszcze bardziej by mi się podobał gdyby długości dźwięków jeszcze bardziej zależały od cutoffu.