MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Arturia Minimoog za free - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PORADNIKI (https://musicproducers.pl/forum-poradniki)
+--- Dział: Wskazówki użytkowników (https://musicproducers.pl/forum-wskazowki-uzytkownikow)
+---- Dział: Download (https://musicproducers.pl/forum-download)
+----- Dział: VST/VSTi (https://musicproducers.pl/forum-vst-vsti)
+----- Wątek: Arturia Minimoog za free (/temat-arturia-minimoog-za-free)

Strony: 1 2 3


Arturia Minimoog za free - Jack Orlando - 14.06.2012

"Tylko tego jednego dnia będziesz mógł pobrać syntezator Arturia Minimoog-V Original za darmo! Ten dzień to 21 czerwca, więc już zaznaczcie go sobie w swoim kalendarzu. Arturia kończy swoją umowę z firmą Moog Music i instrumenty, które do tej pory nosiły nazwę Moog Modular V oraz Minimoog V zmienią swą nazwę na Modular V i Mini-V. Aby zaakcentować tę zmianę firma Arturia postanowiła dokładnie w dzień Święta Muzyki, zaoferować wszystkim muzykom na całym świecie możliwość pobrania za darmo ostatniej, “pamiątkowej” wersji pod starą nazwą. Instrument będzie można pobrać z tej strony.
(http://www.arturia.com/evolution/en/products/minimoogv/minimoogv-original.html

Jest on wyposażony w ponad 1000 presetów przygotowanych przez wybitnych artystów i znanych kreatorów brzmień, oferując 32-głosową polifonię. Jedyna różnica w porównaniu do komercyjnej wersji tego syntezatora polega na braku dodatkowego panelu z manipulatorami, czyli wszystko będzie dokładnie tak, jak w oryginale."

Nie wiem czy dobry dział, ale warto by się było zaopatrzyć :)


RE: Arturia Minimoog za free - ProCkers - 14.06.2012

O jak fajnie :D Serwery w ten dzień będą pewnie ładnie zawalone :D Ale 3ba ściągnąć :)


RE: Arturia Minimoog za free - piral - 14.06.2012

Czekałem na to lata. xD W ogóle kiedyś szukałem cracka do minimooga, ale ni ma :P


RE: Arturia Minimoog za free - sowa - 14.06.2012

pamiętajcie żeby przypomniec o tym 21 i trąbić o tym cały dzień :D


RE: Arturia Minimoog za free - Jack Orlando - 21.06.2012

Nie spać, ściągać minimooga :D:D


RE: Arturia Minimoog za free - Marrel - 21.06.2012

Serwery są przepełnione, ciężko się wbić na stronę arturii i to ściągnąć, mam nadzieje , że jeśli komuś się udało będzie o tyle łaskaw i zrobi mirror ^^

btw. to nie jest pełna wersja minimooga, będzie pozbawiona górnego panelu bez nowoczesnych dodatków typu modulation matrix lfo chorus i deleay ... szkoda trochę.


RE: Arturia Minimoog za free - Peter O'ski - 21.06.2012

Nie wiem jak wy panowie, ale ja już swojego mam ^^
Tak czy siak trzeba się dostać na stronę, bo muszą wysłać Ci kod do weryfikacji na e-maila :)


RE: Arturia Minimoog za free - ProCkers - 21.06.2012

Wbijcie na stronę Arturii na fejsie :) Szybciej będzie, a i tak was później tam przekierowuje :D


RE: Arturia Minimoog za free - sowa - 21.06.2012

no i padło kurde :D ale nie odpusze puki nie podbiore :P


RE: Arturia Minimoog za free - Muri - 21.06.2012

Zaraz po północy ludzie rzucili się jak na mięso w PRLu.
Ok. 10:30 można było na spokojnie wysłać formularz ze strony Arturii.
Maila otrzymałem, instalator pobrałem, wtyczkę zainstalowałem, swoją kopię zarejestrowałem.
Pobawić się też już zdążyłem. Zabawa przednia, polecam. :)


RE: Arturia Minimoog za free - ProCkers - 21.06.2012

Coś szybko wam wysłali te maile. Ja wysłałem zgłoszenie ok. 7:00 i jeszcze nie mam :) Niby 48h muszę max. czekać :)


RE: Arturia Minimoog za free - Muri - 21.06.2012

Ja otrzymałem maila niemalże natychmiast, po prostu trafiłem w dobry moment. ;)
Ponadto jakiś czas później (gdzieś chwilę po 11) udało mi się wysłać formularz ponownie, tym razem z adresem kumpla, który nic nie wie o całym tym evencie Arturii. Pomyślałem, że będzie to całkiem miła niespodzianka, kiedy otworzy skrzynkę, a w niej będzie wiadomość z linkiem i kodem do wtyczki. :)


RE: Arturia Minimoog za free - sowa - 21.06.2012

ooo to może i mi wyślesz na mojego maila? :> bo ja nawet na stronę główną się dostać nie mogę :/ raz czy dwa już miałem zgłoszenie wypisałem wszystko... iii nie wysłało tylko wyskoczył błąd strony...


RE: Arturia Minimoog za free - SilverNight - 21.06.2012

wyślijcie mi maila z tą wtyką nawet nie da się wejść na stronę ;/ tyle producentów to ściąga :D


RE: Arturia Minimoog za free - sowa - 21.06.2012

zgłoś się przez fejsa :) znacznie szybciej i bez kolejek i dodatkowo pobiera info z profilu wiec nawet nie musimy nic wypisywać tylko klikamy 2 czy 3 razy i gotowe :)


RE: Arturia Minimoog za free - Mixee - 21.06.2012

Up ode mnie, można rozsyłać, nie ma za co (o:

Wczoraj ok, dziś usunąłem link ;)
Kay



RE: Arturia Minimoog za free - Jack Orlando - 21.06.2012

Ogromne możliwości, choć jackinowe bassy średnio mi na tym wychodzą, ale za to inne dźwięki bajecznie. Szkoda trochę, że zżera mi zasoby. Narazie raczej zostanę przy flowskich, ale po update kompa to będzie jedna z podstawowych wtyczek xD


RE: Arturia Minimoog za free - SilverNight - 21.06.2012

(21.06.2012, 14:56)sowa napisał(a): zgłoś się przez fejsa :) znacznie szybciej i bez kolejek i dodatkowo pobiera info z profilu wiec nawet nie musimy nic wypisywać tylko klikamy 2 czy 3 razy i gotowe :)

ta... tylko czekam od 15 i dalej ni ma...

Dzięki Mixsee!

Mixsee możesz wysłać serial ? bo co mi z dema ;/

EDIT: Mam już koda przyszedł link


RE: Arturia Minimoog za free - Tomek1991 - 23.06.2012

(21.06.2012, 6:32)Marrel napisał(a): btw. to nie jest pełna wersja minimooga, będzie pozbawiona górnego panelu bez nowoczesnych dodatków typu modulation matrix lfo chorus i deleay ... szkoda trochę.

IMHO to bardzo dobrze, że minimoog v original nie posiada górnego panelu z maciężą efektów, LFO, arpeggiatorem oraz efektami Chorus i Delay.. A to z jednego prostego powodu... Prawdziwy Minimoog nie posiada tych dobrodziejstw. Więc Minimoog-V Original jest to wierny emulator tego analogowego klasyka bez zbędnych (tak zbędnych) dodatków.

A największy plus tego jest chyba taki, że pieprzone neokidy nie będą już tak zadowoleni frikowym moogiem bo trudniej będzie im wykręcić porządane brzmienie. No cóż... Nie umieć wykręcić dźwięku na Minimoog'u to nie potrafić nic i nie posiadać zupełnie żadnej wiedzy nt Sound Designu ;)

Dlatego kto rozsądny to poświęci trochę czasu i się douczy..


RE: Arturia Minimoog za free - Brest - 24.06.2012

Ja emaila dostałem 22 czerwca, czyli czekałem trochę ponad 1 dzień. Z początku myślałem, że już w ogóle nie dojdzie, ale ważne, że doszło. Warto było czekać.:)