MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Nasze cele - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Wasze początki (https://musicproducers.pl/forum-wasze-poczatki)
+---- Wątek: Nasze cele (/temat-nasze-cele)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Nasze cele - zielny - 14.11.2013

mieć tam jakąś scenę słuchaczy, żebym wiedział, że ktoś na prawdę słucha to co robię : )


RE: Nasze cele - Knifeman - 14.11.2013

- uniezależnić się od wszystkiego i od wszystkich...


RE: Nasze cele - jupi161 - 18.11.2013

O tak marzy mi się wydanie nutki w Spinnin Records. Może jakiś collab z samym Romero albo Tiesto :D


RE: Nasze cele - Ratuskal - 26.11.2013

Mi sie marzy w przyszlosci studio w oddzielnym pokoju w moim mieszkaniu
Jakies collaby ze znajomymi
Byc na tyle znany, zeby nie wydawac w labelu, a np na bandcampie (oczywiscie pewnie najpierw bedzie wytwornia)
Miec takie grono fanow, zeby nie dostac na ulicy pomidorem w twarz za to, ze zrobilem track w innym gatunku niz zwykle


RE: Nasze cele - wisnia2a - 1.12.2013

Moja potrzeba jest bycie tym drugim, zebym mial zawsze szanse uczyc sie od tych pierwszych.
Marzeniem, potrafic stworzyc kawalek pieciominutowy, w piec dni, ktory w wyobrazni byl przez piec sekund.
A celem jest... Jest ich troche. Jak wyodrebnie z czasem ten najwazniejszy to napisze o nim.


RE: Nasze cele - lenor - 16.12.2013

Ja mam tylko jedno marzenie - być na tyle dobrym, żebym pewnego pięknego dzionka odebrał maila bądź telefon od ATB z propozycją collabu i miałbym okazję podziękować mu osobiście za to, że jego muzyka stała się odskocznią od szarej codziennej rzeczywistości i inspiracją do bycia w życiu kimś więcej.


RE: Nasze cele - Hola Flavio - 17.12.2013

(29.07.2012, 22:31)Divine Frequency napisał(a): Uwolnic undergroud... zakazac sprzedazy muzyki (dostepna dla wszystkich za darmo)

+1

No ja sobie jakieś dwa lata temu postawiłem za cel release, no i spełniło się trochę czasu temu (i to nie raz). Fakt, że w innym gatunku niż teraz siedzę, bo to był hardstyle, a teraz ogarniam hip-hop. No ale aktualnie marzy mi się jakieś MPC i porządne słuchawki. No i żeby na moich bitach najlepsi kładli rymy, a najchętniej kollaboracje z asami zza oceanu :D No i w sumie tyle do szczęścia mi potrzeba, bo zajawka jest. No i oczywiście chciałbym jeszcze udzielić się na jakimś fizyku i módz z dumą go na półce postawić i pochawlić się mamie! :D


RE: Nasze cele - VLead - 18.12.2013

Mi dużo do szczęścia nie potrzeba ^^
- Zagrać gdzieś w klubie/na jakimś festiwalu
- Może jakaś wytwórnia
- No i trafić z produkcją gdzieś na płytkę

Cały czas staram się spełnić te 3 cele.


RE: Nasze cele - SecretRank - 18.12.2013

Chcę być rozpoznawalnym producentem muzycznym w polskim rapie.


RE: Nasze cele - m9p - 20.12.2013

Moim marzeniem jest mieć własna wytwórnie i wypasione studio nagraniowe. Chce nagrać kawałek z Sizzla lub żeby Sizzla nawinał na moim bicie/riddimie. Chce utrzymywać sie z muzyki z robienia i sprzedaży bitów, miksów nagrań wydawania płyt itd. A z takich przyziemnych spraw to nowy komp by sie przydał i w końcu chciałbym zebrac hajs na mpc renaissance bo zawsze coś innego wyskakuje i jak coś dozbieram to zaraz jakieś ważne wydatki. O tak HJajs z muzyki by się przydał po tylu latach :)


RE: Nasze cele - niedzwiedz444 - 20.01.2014

Witam, jestem nowy na tym forum... moje cele to: nauczyć się robić muzykę elektroniczną :) przede wszystkim, co jest trudniejsze niż mi się kiedykolwiek wydawało, następnie wytworzyć sobie swój charakterystyczny styl, poza tym eskperymentować eskperymentować eskperymentować, chciałbym stworzyć choć jeden utwór który zostałby uznany za coś wyznaczającego nowe ramy, mam też takie zamiary w innych dziedzinach....poza tym pozostać w podziemiu i współtworzyć kulturę techno którą fascynuję się od lat i nie mogę przestać.


RE: Nasze cele - zajawkakipi - 28.01.2014

Jak to ktoś powiedział: "Jeżeli robisz to, co kochasz - nie przepracujesz ani jednego dnia". I taki jest mój cel. Krótko i zwięźle.


RE: Nasze cele - DRaM-G - 28.01.2014

Ja chciał bym skompletować wystarczająco dobre studio. Wydzielić sobie do tego odpowiednio dobre pomieszczenie, zwiększać tak skill żeby dzieciak za kilkanaście lat nie powiedział: Tata, boli mnie głowa, przycisz ! I żeby mój potomek też może zaglądał do DAW skręcić coś ze mną na akademię do szkoły :) Co do wydania płyty to wiadomo ale, jeżeli nie udało by się z tego utrzymywać to nic by się nie stało. Osobiście sądzę że trzeba mieć jakąś odskocznie od muzyki bo się głowa prasuje, pracować w czymś co też Cię interesuje, a po godzinach na relaksie szukać inspiracji w muzyce.


RE: Nasze cele - psysutra - 29.01.2014

Cel? Zostawić ślad po sobie :) nic dodać, nic ująć


RE: Nasze cele - Wizzardius - 29.01.2014

Robić rozpierdol swoimi numerami na parkiecie. Nic więcej. :)
No i w sumie mam gdzieś tam takie "ciche" marzenie, chciałbym mieć własny klub :D

PS. Nie wiem czy już w tym temacie przypadkiem nie pisałem, ale chyba nie.


RE: Nasze cele - Satesla - 6.03.2014

Moim celem jest wydać ep w jakims undergroundowym labelu typu minus Richie'go Hawtin'a


RE: Nasze cele - NeoTag - 5.05.2014

Aktualnie moje aspiracje się trochę zmieniły. Jakoś ciągnie mnie do mniej ,,mainstreamowej" elektroniki, nie jest już tak jak kiedyś, że sława dzif... yyy, dziewczyny, hajs itp xD Teraz to mam inne plany, tzn. chciałbym muzyką jakby dorabiać na życie, w mniejszym lub większym stopniu. Ale mimo wszystko nadal chcę dorównać martwej myszy :D


RE: Nasze cele - OProject - 5.05.2014

(5.05.2014, 19:15)NeoTag napisał(a): (...) nadal chcę dorównać martwej myszy :D
Na pewno martwym kiedyś ci się uda być... xd
Co do mnie to chciałbym wydać coś na 12 calach <oh> :D
Otworzyć label z oldskoolowym EDM'm i może organizować, grać czy chodzić na rejwingi w tym stylu :D
Edit: Mieć słuch dobry jak Adamzzz ;) xd


RE: Nasze cele - Alsso - 6.05.2014

no to dobra...

moim celem jest granie na światowych eventach typu sunrise tomorrowland , poznanie światowych producentów typu deadmau5 ,hardwell,tom swoon ,paul kalkblender ,nervo etc.
stworzyć własną wytwórnie i szkółki gdzie ludzie (mlodzi lub starsi) mogliby skorzystać z możliwości użytkowania profesjonalnego sprzętu do celu edukacyjnych , robić spotkania gdzie tlumaczyłbym co z czym się je i moze.. pomoc sie komus wybić ;)

to jest cel ,który sobie postawiłem jako ostatni. aktualny? zacząć tworzyć coś z sensem , móc chwalić się na fejsie czy na forum utworami gdzie nie padałby słowa ''popraw to ,popraw tamto'' tylko ''zrobiles kawał dobrej roboty,jak zrobiles to?itp itd''
zrobienie własnego skromnego studia i zrobienie 2/3 dobrych utworów , które pozwoliłby mi wybić sie troszkę .
No i grać w wrocławskim klubie ;) to są moje cele , bardziej przyziemne :P
to chyba tyle jesli chodzi o sama muzyke :)


RE: Nasze cele - Barthez'B - 11.05.2014

Moim celem jest również grać na jakiś większych imprezach, wydanie piosenki w jakiejś znanej wytwórni oraz support od największych wykonawców chociaż jedno z tego bym chciał mieć w muzyce