MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Nasze cele - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Wasze początki (https://musicproducers.pl/forum-wasze-poczatki)
+---- Wątek: Nasze cele (/temat-nasze-cele)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Nasze cele - FrancescoKationi - 11.05.2014

Szczerze, przeczytałem temat i stwierdziłem, że Kay napisałeś już wszystko czego może chcieć ambitny człowiek kochający swoje produkcje. Więc nie jestem w stanie nic więcej dopisać, gdyż musiałbym napisać dokładnie to co Ty:) Jedyne czego bym nie chciał to grać z Benny Bennasi no ale na jego miejsce mam swoich Bogów muzycznych, więc serdecznie pozdrawiam:)


RE: Nasze cele - eightrate - 13.05.2014

Tworzenie muzy traktuje jako ciekawe hobby . Raczej nie chcem wydawać w labelach tylko rozdawać kawałki za darmo , bo sądze że to szybsza droga do bookingów jeśli w ogóle miałyby być . Czas pokażę cieszę się życiem i majstruje ;)


RE: Nasze cele - Adamii Project - 9.06.2014

cel bik rum spajnen records like Gartin Marix


RE: Nasze cele - Buramica - 26.08.2014

Hmm.. moim obecnym celem jest inwestycja w lepszy sprzęt a także podniesienie umiejętności, chce się uczyć, poznawać ludzi ze świata muzyki a co dalej będzie to się okaże :) Nie liczę na rozgłos i pieniądze choć miło by było żyć z muzyki a nie tylko dla niej. Czas pokaże co z tego będzie ;)


RE: Nasze cele - Spidfirerz - 26.08.2014

Cel : Wypić flaszkę z Administracja :]


RE: Nasze cele - Knifeman - 27.08.2014

(26.08.2014, 22:44)Hardhunter napisał(a): Cel : Wypić flaszkę z Administracja :]

jeśli odległość nie jest problemem to nie widzę przeszkód :E


RE: Nasze cele - Thomas - 27.08.2014

kciałbymbyć jak martin garix i robic takie traki jak on robi takie jak aminals i wogule tez jak wizard czy proksi i kcaaiłbym tez robic trakie nutki jak robio na beatporcie jak np niewiem hardwell albo niki romero. to bym wlasnei chcial osiongnąć

ps. sory jak so jakies błendy holograficzne ale pisałę, na telegfonie a tutaj mam taka opcje ze mi slownik wpisuje slowa i nie umię tego wyłonczyc wie moze jak to sie wyłoncza bo nie umię, teog zrobic i mi ten slownik caly czas te slowa wpisuje sam i dlatego mogo sie jakies blendy pojaiwc takze sory z gury


RE: Nasze cele - Tom Preston - 1.09.2014

Poprawa umiejętności oczywiście :) Na początek wystarczy mi, że moja muzyka będzie się podobała moim znajomym, na labele przyjdzie czas. Przydałoby się rozbudować moje "studio", dorzucić coś do monitorów i interfejsu. Chcę nałapać trochę kontaktów, współpracować z innymi producentami, a potem wiadomo- Ultra, Tomorrowland, Ushuaia :D


RE: Nasze cele - STLKR CLL - 1.09.2014

Najsampierw to ja bym se chciał opanować konpremsje.

Tak na poważnie to moim "dzisiejszym" celem jest opanowanie miksu. Temat szeroki, ale być może mi się uda.

Następnie chciałbym "usamodzielnić" się i kupić mikser, nauczyć się jego obsługi i zapisać do jakiegoś klubiku. Wiadomo - grać na imprezach, dostawać "lajki na fanpejdżu" i mieć "folołwersów na SołdKlołd". Potem jakiś label. Marzy mi się Spinnin' ale to za wysokie progi.

Następnie TommorowLandy, "Uszujaje" i UMF'y.

Najpierw trzeba "tylko" miks opanować...


RE: Nasze cele - Stormsoundsystem - 1.09.2014

Witam wszystkich :) pewnie nie bede oryginalny jak powiem, że moim głownym celem to wyprodukować coś co zapadnie sluchaczom glęboko w uszach :) Gram troche na Trąbce i licze, że kiedyś projekt "elektronika +Trąbka i Saksofon na żywo" Się uda po całości. W miedzy czasie gram w kapeli Groove Gravity (na trąbce) (zapraszam do posluchania na youtube czy na sundcloudzie) i też mam nadzieje, że ten zespół troche ruszy do przodu. Pozdrawiam


RE: Nasze cele - FELIX G - 1.09.2014

Moim celem jest sie dobrze bawic i miec duzo pieniedzy z tego.
Marze o wystepie na Tomorrowlandzie, Defqonie, o wymarzonym Porsche 918, chcialbym zeby ktos kiedys poprosil mnie o autograf, chcialbym zeby dziennikarze zabijali moje zycie prywatne, byc ciegle w trasie, nie miec stalego domu, dzieci, slubu, chce byc po prostu wolny i byc wszedzie gdzie mnie poniesie zycie.

Nie chce mieszkac w jednym kraju ani miec swojego domu, chce byc wiecznie w podrozy :)


RE: Nasze cele - BangLikeLadesh - 3.09.2014

Moim marzeniem jest pracować u boku Timbalanda....

A z tych bardziej realnych to własne, wypasione studio i skillsy żeby to studio ogarnąć : ) Poza tym fajnie by było mieć jakąś tam sławe (30k lajków na fejsie :D), co weekend być w innym mieście i grać koncerty, no i oczywiście należeć do jakiejś konkretnej wytwórni i mieć fajny sos zrobienia muzyki ; )


RE: Nasze cele - Zirds - 3.09.2014

Ja chcę całkowicie przerzucić się z Software'u na sprzęt namacalny, hardware'owy. Oczywiście jako sprzęt instrumentalny i efektowy, reszta jako nagrywka w Pro Toolsie albo w Logicu.


RE: Nasze cele - Drumaholic - 3.09.2014

Złota płyta. Co najmniej :P Jak szaleć to szaleć.


RE: Nasze cele - Revnotes - 4.09.2014

Moje cele, które tu przedstawiłem w 2012 roku, tak z przymrużeniem oka traktuję jako osiągnięte, niektórych nie można tak do końca zmierzyć, są mało precyzyjne, ale mimo wszystko jestem zadowolony z postępu. Uczciwie również przyznaję, że nie były zbyt wyśrubowane, więc uwinąłem się w kilka miesięcy. Wszystko już wcześniej opisałem w wątku, więc jeśli ktoś chce odświeżyć sobie pamięć zapraszam na czwartą stronę.

Obecnie, a właściwie już od dłuższego czasu pracuję nad własnym stylem i to jest mój cel nadrzędny. Oczywiście nie życzyłbym sobie, aby ktoś mnie na siłę szufladkował, ale miałoby było, gdyby moje tracki nawiązywały do mojej osoby, miały w sobie coś charakterystycznego. Na pewno release'y są ważne, ale ten własny styl spędza mi sen z powiek.

Eh... znów mało precyzyjny target, ale trzymajcie kciuki, bo nie zamierzam składać broni i mam nadzieję powrócić tutaj za jakiś czas, aby zameldować wykonanie zadania. Tego samego życzę wam wszystkim. Powodzenia.



RE: Nasze cele - miraceti - 15.11.2014

Chyba na razie brak u mnie dalekosiężnych celów. Dziergam muzykę bo lubię w ten sposób spędzać czas i mam nadzieję że rozwój przyniesie kolejne możliwości, ale na spokojnie :)


RE: Nasze cele - Beatzer - 6.04.2015

Działam na wielu horyzontach muzyki, więc i marzenia mam wybzdurałe :D

Muzyka do gier

Owszem, tworzę, do fanowskiego dodatku do Age of Empires II ;) Chciałbym, aby mój motyw muzyczny znał każdy gracz AOE, żeby powstawały covery na Youtube. <hehe>

Hip-Hop

Założyć nową rewolucyjną wytwórnię hip-hopową, współpracować z najlepszymi. Tyle.

Electro House/House

Moje bity w kazdym klubie ;P, poza tym klipy na EsceTV, założenie razem z kolegami, którzy również tworzą muzykę cos w rodzaju nowego Swedish House Mafia <buahahaha>. A póki co marzy mi się występ na TOMMOROWLANDZIE. <haha>


RE: Nasze cele - Grisha - 6.04.2015

kiedyś chciałem mieć punk-rockowy zespół, jednakże żyć z czegoś trzeba, także marzy mi sie karieria mega, zajebistego producenta muzyki electro-house z duża ilością dziwek i koksu...peace yo !


RE: Nasze cele - stasiu14 - 13.04.2015

Nie wiem czy moge sie wyrazić ponieważ robie bardzo słabe kawałki ale jednak cel a raczej marzenie mam :)

Moim najwiekszym muzycznym marzeniem a w zasadzie 2 to sa wydac numer w labelu Toolroom badz 1605 oraz wydac utwór na vinylu :) mam nadzieje ze kiedys uda mi sie spełnic to 2 ,bo 1 raczej nie realne :) Marzy mi sie rowniez zagranie u boku takich gwiazd jak luciano,marco carola,mark knight,joris voorn czy roger sanchez albo dj sneak jednak to sa dopiero nie realne marzenia :)


RE: Nasze cele - kociol21 - 15.04.2015

Wszyscy sobie zamawiają jakieś wytwórnie to ja sobie rezerwuję Inside Out Music i koncert u boku Arjena Lucanssena i co tam, że to bez sensu, bo oni nie wydają czystej elektroniki ;)

A serio to plany i cele związane z muzyką mam obecnie bardzo bliskosiężne i skromne. Usprawnić swoje umiejętności, poznać więcej ciekawej muzyki, nauczyć się produkcji, poznać ludzi zajmujących się tym samym.

Jak zaczynałem przygodę z rockiem/metalem to młody byłem i też sława i bogactwo były mi w głowie. Jak po 10 latach grania zauważyłem, że muszę dopłacać do własnych koncertów to mi przeszło więc nie zamierzam popełniać tego samego błędu z nowym rodzajem muzy :)