MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Nasze cele - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Wasze początki (https://musicproducers.pl/forum-wasze-poczatki)
+---- Wątek: Nasze cele (/temat-nasze-cele)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Nasze cele - Orbiteus - 18.04.2015

Moje marzenie jest dosy proste ;D chcialbym nabyc podobnego skilla jak wszyscy w dj mag top 100 i miec swoich sluchaczy, ktorzy lubiliby moja muzyke ;) nic wiecej do szczescia nie potrzeba ;D


RE: Nasze cele - Knifeman - 21.04.2015

(18.04.2015, 23:22)Orbiteus napisał(a): chcialbym nabyc podobnego skilla jak wszyscy w dj mag top 100

celowałbym wyżej bo to żaden cel szczerze mówiąc


RE: Nasze cele - Reyos - 19.05.2015

Kiedyś jak się tak zastanawiałem to bardzo chciałem aby tworzenie było moim przepisem na życie, ale przejrzałem na oczy, pomyślałem że to nie możliwe i traktuję to jako hobby, jak mam chęć to włączę FL Studio, czasem jak mi się bardzo chce to biorę gitarę, brzęcze na niej a kiedy coś mi się spodoba to przenoszę to na pianino w FL Studio i się tym bawie :P


RE: Nasze cele - In-Tegral - 24.05.2015

Oczywiście jak każdy wybić się z muzyką i mieć grupę słuchaczy ;d


RE: Nasze cele - Mich - 24.05.2015

A ja chcę po prostu rozwijać swoje umiejętności i tworzyć bardzo dobrą muzykę, mając z tego radość ;)


RE: Nasze cele - Ralph G - 9.07.2015

Obecnie moim celem jest wydanie przyjemnej EP-ki w wytwórni winylowej, najlepiej w Smallville Records. :)


RE: Nasze cele - MNSN - 9.07.2015

Moim celem jest wkręcić się w nową pracę,odstawić nałogi i ruszyć z warsztatem muzycznym z naturalną radością :) Pomalutku się realizuje.
Trzymajcie kciuki !


RE: Nasze cele - milo - 25.08.2015

Ja bym chciał zostać producentem raperów, produkować całe albumy dla znanych raperów, jeździć z nimi na trasy, mieć z tego radość, fanów i oczywiście zarobić dużo pieniędzy :D Może kiedyś sam sobie będę rapował do swoich beatów, kto wie ;)


RE: Nasze cele - Finite - 9.09.2015

Produkować, komponować i grać koncerty. No i oczywiście - bądźmy realistami - utrzymywać się z tego (czyt. zarabiać pieniądze). Nic innego w życiu nie sprawia mi tyle przyjemności i nie wywołuje takich emocji jak muzyka.
Kiedyś, za czasów coverbandu (xD) miałem okazję zagrać kilka gigów i kontakt z publicznością to jest to. Za tym tęsknie baardzo.
Featuring? Tak, kiedyś na jednej scenie albo na jednym festiwalu z Infected Mushroom, Simonem Posfordem czy Nine Inch Nails. Poznać tych ludzi to by było coś :-)


RE: Nasze cele - qnebra - 23.09.2015

Sam wolę nie określać sobie celu. Oczywiście chciałoby się być znanym, lubianym i bogatym jak diabli. Na razie moim celem jest po prostu robienie tego co lubię, bez jakichś poważnych zobowiązań i ciążącej presji. Ot, nauczyć się grać na paru instrumentach, tworzyć znacznie lepsze utwory niż to co teraz robię.


RE: Nasze cele - Druii - 24.09.2015

Ciężko jest prowadzić, gdy się nie wie, gdzie się jedzie.


RE: Nasze cele - Nachos - 5.10.2015

Bardzo fajny temacik :) kilka ciekawych "achievement'ów" zapodaliście. Czasem warto właśnie zastanowić: "zaraz po co ja to właściwie robię?" :D

Ja osobiście bardzo chciałbym zapodać swojego seta na jakimś festiwalu i poczuć te energie zza decków ^^
No i oczywiście podoba mi się fakt że mógłbym się utrzymać (ba! żyłbym na całkiem niezłym poziomie) z tworzenia muzyki i prezentowania jej całemu światu. Chciałbym kiedyś tworzyć tracki po czym mówić sobie: "Dokładnie tak sobie to wymarzyłem!" Myślę że wtedy reszta przyjdzie sama :) Długa droga przede mną!


RE: Nasze cele - bigpush - 20.10.2015

Moim marzeniem jest możliwość zagrania swojej muzyki z live bandem na jakimś dobrym festiwalu dla dużej ilości ludzi i nawiązac z nimi mega kontakt by później mówili:
"Hej stary to był jeden z lepszych koncertów ever, świetna energia"
Chciałbym nagrać muzykę do jakiegoś dobrego filmu i by ludzie szli na niego nie tylko dlatego że film jest świetny ale również dla muzyki.
Po prostu stworzyć coś wspaniałego :P

Jaki mam cel w tym co robię lub próbuję robić.
Raczej poprzeczek nie zawieszam wysoko, stopniowo je podnoszę.
W tym momencie chciałbym aby przynajmniej z 100 osób polajkowało mój kawałek nic poza tym, kiedy to się wydarzy znajdę kolejny cel który będę chciał złapać. Lepiej dążyć do 1 wyzwania systematycznie niż do 10 po trochu :P

Pozdrawiam :)


RE: Nasze cele - cezarkoxu - 20.10.2015

Ja to też jak wielu z was chce po prostu żyć z muzyki całe życie, znaleźć swoją odpowiednią i szczęśliwą drogę w muzyce i ciągle nią podążać, rozwinąć się tak żeby być jednym z najlepszych producentów na świecie to jest moje marzenie żeby mieszkać na wyspie i mieć na niej studio i żeby wielu artystów chciało ze mną nagrać kawałek a ja żebym sobie wybierał heheh no i jak któryś kolega napisał że mądra śliczna żonka i mądre zdolne dzieci :) jak narazie to mam wiele do nauki ale kiedy mówię o swoim marzeniu to znowu mam motywacje żeby Ruszać do nauki i tworzenia, wielcy ludzie zwykle mówią że im większy cel sobie odbierzesz tym dalej zajdziesz i życzę wszystkim powodzenia i spełnienia marzeń ;)


RE: Nasze cele - Ixipe - 29.01.2016

hmmm.. ja to dla swojej przyjemności lubię robić muzykę.. cieszyło by mnie gdyby w klubach znanych lun nie znanych miejskich czy wiejskich, to nie ważne, grano moja muzykę, ale nie zależy mi na tym tak bardzo żeby się spuszczać.. po prostu lubię po pracy podłubać coś w flu tak jak niektórzy grać w gry i takie tam...


RE: Nasze cele - Shabboo Harper - 29.01.2016

Cytat:...ale nie zależy mi na tym tak bardzo żeby się spuszczać...

<hmm>... Poważnie?

PS. ;)


RE: Nasze cele - Ixipe - 29.01.2016

poważnie... liczę się z tym że może to pozostać moim hobby aż stracę słuch i nigdy nikt o mnie nie usłyszy :) życie jest długie i można robić wszystko.. tak więc... :)


RE: Nasze cele - Pantalaim0n - 17.02.2016

Mi się wydaje, że zacząłem dość późno bawić się w sklejanie loopów i bitów, bo zacząłem na drugim roku studiów mając 22 lata, więc wyszedłem z założenia, że w sumie mogę traktować to typowo hobbystycznie, dobrze się było tak bawić i sprawiało mi to radość, no więc fuck it niech się klei

Po pół roku założyłem soundcloud i zaczęła się trochę napinka na zgarnianie coraz to więcej followersów. Z czasem rzeczy zaczęły się trochę zmieniać, trochę kontaktów z innymi producentami, raperzy zaczęli się odzywać. Największe bum w sumie zaliczyłem przez ostatnie 3 miesiące. 2 raperów z jakby nie patrzeć mainstreamu się odezwało, kolektyw muzyczny wziął mnie pod patronat i poznałem więcej producentów, dużo ludzi pisze o collabo, odzywają się inne kolektywy, ogólnie dzieją się fajne rzeczy. Myślę, że nadal pozostanie to w sferze hobby, bo nie widzę żebym mógł wyżyć z robienia bitów, ale zobaczymy jak to się dalej rozwinie ;)

Póki co zawsze chciałem mieć jakiś fizyk i jak dobrze pójdzie to siostrzany label tego kolektywu zajmie się wytłoczeniem mojej pierwszej epki na kasecie, która przywędruje do mnie z Australii, a reszta zostanie sprzedana i albo dostanę z tego trochę dolców, albo hajs poleci na dotłoczenie większego nakładu :)


RE: Nasze cele - Foortic - 23.02.2016

(14.06.2012, 18:49)K napisał(a): 16 grudnia 2015
Dajcie mi najpierw na to hajsy xD. Znaczy się na mieszkanie, a potem na wychowanie dzieciaczków.
Kay, ja na Twoim miejscu bym korzystał z tej ustawy rodzina 500+ xD :D


A tak na poważnie... Moim celem jest przede wszystkim pokazanie tym osobom co we mnie nie wierzyli i mówili "daj sobie z tym spokój" czy " tylko tracisz czas i tak nic poważnego nie osiągniesz " , że jednak dałem radę. I chciałbym zobaczyć ich miny gdy naprawdę coś osiągnę (jeśli coś osiągnę). To jest mój pierwszorzedny cel...
No i oczywiście chyba jak każdy, chciałbym się wybić, zaistnieć w świecie muzyki... Chciałbym aby ludzie słuchali z przyjemnością mojej muzyki... Żeby się przy niej bawili... Chciałbym aby mnie znali...
I chciałbym aby ta pasja związana z produkcją muzyki, dawała mi jak najwięcej radości... Bo jak narazie to daje mi chwilową radość.. Wiadomo początki bywają trudne i nie zawsze jest to droga mlekiem i miodem płynąca... Ale myślę że z czasem to będzie stawało się coraz fajniejsze... Ze będzie mi dawało coraz więcej radości...
I chyba tyle... :D


RE: Nasze cele - qnebra - 24.02.2016

Cel? Nie liczę na to, że kiedykolwiek będę celebrytą i pławił się w blasku sławy i zaszczytów, więc po prostu będę robić sobie muzykę, bo to po prostu lubię.