MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PSY The Immortals - Mortal Kombat (OWL. Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Trance (https://musicproducers.pl/forum-trance)
+--- Wątek: PSY The Immortals - Mortal Kombat (OWL. Remix) (/temat-psychedelic-the-immortals-mortal-kombat-owl-remix)



The Immortals - Mortal Kombat (OWL. Remix) - sowa - 9.02.2020

Jako wielki fan Mortal Kombat przedstawiam moją wersję głównej piosenki z serii. Oczywiście w stylu trance`owym. 







RE: The Immortals - Mortal Kombat (OWL. Remix) - Outsider - 9.02.2020

Ładnie szeroko w miksie, to się chwali. Trochę za głośny miks jak na dzisiejsze standardy. Całkiem ciekawa wersja i interpretacja. Pozdrawiam.


RE: The Immortals - Mortal Kombat (OWL. Remix) - Recoil83 - 10.02.2020

Kiedyś za młodu się w to grało w salonach gier jak ktoś nie miał Amigi albo PC, to jest nawet lepsze niż oryginał bo wersja niemalże radiowa.


RE: The Immortals - Mortal Kombat (OWL. Remix) - OProject - 10.02.2020

"Trochę za głośny miks jak na dzisiejsze standardy" xD
1:36 niezły chaos tam się zrobił
Synthy chyba ma za dużo kompresji

Ja tam wole oryginał (i ten orch hit lead) tobie wyszlo nie typowo i może i dobrze :P


RE: The Immortals - Mortal Kombat (OWL. Remix) - agro - 10.02.2020

Hej, dużo ciekawych rzeczy tu się dzieje, kawałek ma dobrą ciufe. Namiastka kultoweko retro przedstawiona w świeżej odsłonie :) całkiem udanie. Duży szacun ;)
Pozdrawiam. Fatality!!!!


RE: The Immortals - Mortal Kombat (OWL. Remix) - DelianoCarl - 11.02.2020

Outsider co Ty pieprzysz za głupoty z tymi standardami głośności? Chyba za dużo czerwcowego EiS z 2019 roku się naczytałeś. Dzisiejsze standardy są takie, że wyciąga się maksimum głośności w numerze. Im głośniej tym lepiej.
Daruj sobie gadanie o kompresji na serwisach streamingowych. Bo dobrze zrobiony numer aranżacyjnie i masteringowo będzie brzmiał tam dobrze, mimo swojej głośności w surowym WAV.

Co do kawałka to ten trance nie jest w moim stylu ;) popularność tego psytrancu przeminęła tak szybko jak hype na dubstep.
Tej melodyjki z mortal kombat też nie lubię. Dlatego nie będę oceniał tych kwestii ;)
Aranżacyjnie jest naprawdę ok :) słychać przywiązanie do detali. Przejścia itd.
Technicznie spoko, dopóki w breakdownie nie wyszło mocne przekompresowanie kawałka.. ;)
Dokładnie 1:35 . Myślę, że ten snare ma za dużo dołu i dlatego łapie go kompresor.
Przytnij dół na snare i sprawdź jak gra! :)

pozdro


RE: The Immortals - Mortal Kombat (OWL. Remix) - meatBall - 16.02.2020

Siemano :]

Za motyw z Mortala zawsze propsy :D
Całkiem fajnie to wyszło nawet, jedynie te wokalne wstawerki, gdzie koleś wymienia fajterów jakoś nie do końca mi leżą :] ale "juppi" z kolei komponuje się elegancko :D tam w pewnym momencie faktycznie się trochę skotłowało wszystko jak kolega wyżej wspominał, ale ogólnie miks na bardzo przyzwoitym poziomie, basik bardzo ładnie współpracuje ze stópką. Wszystko jest na swoim miejscu :] szczerze, nie wyobrażam sobie, że miałbym się zabrać za ten motyw, dlatego też jestem pełen podziwu, moim zdaniem, całkiem udana interpretacja :]

pozdrawiam :]