MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDWARE Kabel 2 x Jack 6,3 mono / 2 x RCA - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: HARDWARE Kabel 2 x Jack 6,3 mono / 2 x RCA (/temat-hardware-kabel-2-x-jack-6-3-mono-2-x-rca)



Kabel 2 x Jack 6,3 mono / 2 x RCA - Bocian - 25.02.2021

Witam ponownie szanowną grupę ;) ... Potrzebuję waszej pomocy w zakupie tego kabla ...  Macie jakieś ulubione i godne polecenia kable tego rodzaju, powiedzmy w cenie do 200 złotych ? Potrzebuję ten kabel do połączenia amplitunera z interfejsem audio ... Dzięki za propozycje, pozdrawiam i życzę wam udanego popołudnia ;) ....


RE: Kabel 2 x Jack 6,3 mono / 2 x RCA - Zirds - 25.02.2021

Nie ma różnicy czy kupisz taki kabel za 20 zł czy za 200 zł


RE: Kabel 2 x Jack 6,3 mono / 2 x RCA - Bocian - 26.02.2021

(25.02.2021, 21:54)Zirds napisał(a): Nie ma różnicy czy kupisz taki kabel za 20 zł czy za 200 zł
Rozumiem, że mówisz o tym, że nie ma słyszalnej różnicy w odsłuchu pomiędzy tanim a drogim kablem, tak ? Generalnie jeśli takiej różnicy nie ma to ja i tak chcę kupić taki kabel z wyższej półki, więc czekam na jakieś propozycje i dzięki za odpowiedź ;) ... Pozdro !


RE: Kabel 2 x Jack 6,3 mono / 2 x RCA - Zirds - 26.02.2021

(26.02.2021, 10:44)Bocian napisał(a):
(25.02.2021, 21:54)Zirds napisał(a): Nie ma różnicy czy kupisz taki kabel za 20 zł czy za 200 zł
Rozumiem, że mówisz o tym, że nie ma słyszalnej różnicy w odsłuchu pomiędzy tanim a drogim kablem, tak ? Generalnie jeśli takiej różnicy nie ma to ja i tak chcę kupić taki kabel z wyższej półki, więc czekam na jakieś propozycje i dzięki za odpowiedź ;) ... Pozdro !
A jak u Ciebie z akustyką w pomieszczeniu? Masz zrobione pomiary i zaadaptowaną przestrzeń?


RE: Kabel 2 x Jack 6,3 mono / 2 x RCA - Bocian - 27.02.2021

(26.02.2021, 16:46)Zirds napisał(a):
(26.02.2021, 10:44)Bocian napisał(a):
(25.02.2021, 21:54)Zirds napisał(a): Nie ma różnicy czy kupisz taki kabel za 20 zł czy za 200 zł
Rozumiem, że mówisz o tym, że nie ma słyszalnej różnicy w odsłuchu pomiędzy tanim a drogim kablem, tak ? Generalnie jeśli takiej różnicy nie ma to ja i tak chcę kupić taki kabel z wyższej półki, więc czekam na jakieś propozycje i dzięki za odpowiedź ;) ... Pozdro !
A jak u Ciebie z akustyką w pomieszczeniu? Masz zrobione pomiary i zaadaptowaną przestrzeń?

Nie nie bo to jest mój pokój, w którym śpię również, więc nie mam możliwości przekształcenia tego pokoju na prawdziwe pomieszczenie studyjne :P ..... A jeśli chodzi o kabel to już dostałem informację od pana, który ma prawdziwe studio muzyczne we Wrocławiu, u którego mixują i masterują swoje gotowe hity muzyczne znani polscy artyści, i powiedział mi że jak najbardziej kable też mają znaczenie, dowiedziałem się, że kabel musi być w 100 procentach z miedzi beztlenowej a wtyki pozłacane, żeby się coś tam nie utleniało i nie pogarszało jakości dźwięku :) .... I już zamówiłem taki kabel, więc temat można spokojnie zamknąć ;) ..... Pozdrawiam i życzę dobrego weekendu ;) ....