MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FL Studio Signature Bundle Unboxing :) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Pochwal się (https://musicproducers.pl/forum-pochwal-sie)
+---- Wątek: FL Studio Signature Bundle Unboxing :) (/temat-fl-studio-signature-bundle-unboxing)



FL Studio Signature Bundle Unboxing :) - Divine Frequency - 26.06.2012

Dostalem wreszcie dzisiaj w swoje zachlanne lapska oryginal :)
Domyslam sie ze czesc z was moze stwierdzic ze to tylko strata pieniedzy, ale wierzcie mi gdy juz macie pudeleczko z programem w rekach jest to niezwykle motywujace. Ma sie uczucie ze wszystko robi sie zgodnie z natura i nagly przyplyw weny. Jestem naprawde dumny z zakupu :)
Pare fotek wrzucam takze :)

Front
[Obrazek: dsc0060bi.th.jpg]
Side
[Obrazek: dsc0061kxh.th.jpg]
Back
[Obrazek: dsc0062ia.th.jpg]
Instrukcja + Plytka:
[Obrazek: dsc0063bg.th.jpg]
Tyl instrukcji
[Obrazek: dsc0065ts.th.jpg]



RE: FL Studio Signature Bundle Unboxing :) - Tomek1991 - 26.06.2012

No i elegancko!

Fajnie, że wrzuciłeś foty, sam byłem ciekaw w jakiej formie jest pudełkowa wersja FL'a ;)

pzds


RE: FL Studio Signature Bundle Unboxing :) - c0rdellpl - 26.06.2012

Propsy =]
Teraz jeszcze wtyki kupić odpowiednie :P


RE: FL Studio Signature Bundle Unboxing :) - Divine Frequency - 27.06.2012

(26.06.2012, 23:03)c0rdellpl napisał(a): Propsy =]
Teraz jeszcze wtyki kupić odpowiednie :P

W Signature Bundle dostajesz Sytrusa, Synthmaker'a i wszystkie standardowe. Do tego posiadam duzo dobrych darmowych wtyk wiec nie musze kupowac jak narazie :)


RE: FL Studio Signature Bundle Unboxing :) - Yes I Am - 27.06.2012

No tylko teraz, żeby ci płytka w CD-romie nie wybuchła jak mi kiedyś :D


RE: FL Studio Signature Bundle Unboxing :) - Jack Orlando - 27.06.2012

A to prawda, że pudełkowej wersji przysługuje tylko 1 update ?


RE: FL Studio Signature Bundle Unboxing :) - Divine Frequency - 27.06.2012

(27.06.2012, 8:29)M.I.G napisał(a): A to prawda, że pudełkowej wersji przysługuje tylko 1 update ?

Nie wiem jak jest z innymi wersjami M.I.G ale w Signature wersji pudelkowej mam kod do rejerstracji i update'y na stale. Z tego co slyszalem to chyba kazda wersja fl ma lifetime update.


(27.06.2012, 7:54)Yes I Am napisał(a): No tylko teraz, żeby ci płytka w CD-romie nie wybuchła jak mi kiedyś :D

Haha :P Nawet jak by wybuchla to moge sciagnac z internetu bo mam zarejestrowana wersje :)


RE: FL Studio Signature Bundle Unboxing :) - Jack Orlando - 27.06.2012

Ja słyszałem że te pudełkowe mają tylko możliwość jednorazowego uptade np z fl8 do fl9, a te ściąnięte nieskończoność. Dobrze byłoby wiedzieć jak to jest, bo nie ukrywam nie chciałbym topić tysiaka w programie ktorego nie mozna uaktualnić, a z drugiej strony jakoś bardziej bym wolał pudełkowego FLa, tak dla pewności xD


RE: FL Studio Signature Bundle Unboxing :) - Divine Frequency - 27.06.2012

@Kay: nie płytka nie jest potrzebna ;) oprócz instalki Fl a dostajesz na niej sample jeszcze.
@MIG: mam na 100% lifetime update :-) poza tym wersja pudełkowa jest drozsza więc dlaczego miała by nie mieć skoro tańsza do ściągnięcia ma? :) na pudełku i w instrukcji jest napisane że mam update'a za free ;) no i wiesz niektórzy kupują photoshopa za kilkanaście kółek który jest bez update ;)


RE: FL Studio Signature Bundle Unboxing :) - Tomek1991 - 27.06.2012

Tylko co też Panowie z Image Line poprawią w kolejnych wersjach...

Dodadzą kilka efekciarskich bajerów i tyle... To jakieś śmieszne tańczące maskotki to znowu co innego podczas gdy mogliby się zająć poprawą obslugi urządzeń midi która kuleje od czasu kiedy FL Studio zwał się jeszcze Fruity Loop'sem..

Mam tylko nadzieję, że IL nie poleci w wała i wraz z update'ami będziesz dostawał także nowe syntezatory bo jeśli nie.. to czasami warto 3 razy przemyśleć czy aktualizować program.. Tak dobry DAW a polityka IL tylko pod neodzieci a szkoda bo był czas, że FL prężnie się rozwijał.. Teraz raczej stoją w miejscu choć przez takie rzeczy jak FL Chan to zastanawiam się czy nie jest to regresja. Tak czy siak "owocnych" aktualizacji życzę i powtórzę się - świetny zakup ;)


RE: FL Studio Signature Bundle Unboxing :) - Jack Orlando - 27.06.2012

Zgadzam się kupują, ale jeśli byłaby do wyboru za mniej wiecej tyle samo wersja z dowolnym update i bez to bez sensu kupować tą drugą :D


RE: FL Studio Signature Bundle Unboxing :) - K - 28.06.2012

FL Studio ma dużo do poprawy. Naturalnie nie w kwestii dźwiękowej, ale bardziej technicznej.

Np. wypadałoby sprawić, aby skalę piano rolla dało się ustawić na stałe (może i się da, ale nic mi o tym nie wiadomo). W każdym razie od wersji numer 10 piano roll zyskał nową skalę domyślną i muszę ją zmieniać po każdym ponownym jego otworzeniu.

Poza tym powinni zrobić automatyczne dodawanie ścieżki od każdego dźwięku do mixera, a sam mixer byłby bardziej poręczny pionowo niż poziomo.

Można długo wymieniać poprawki jakie wypadałoby przeprowadzić, a które bardzo ułatwiły by pracę. W sumie przydałoby się też całkowite odświeżenie szaty graficznej FL'a.


RE: FL Studio Signature Bundle Unboxing :) - Revnotes - 28.06.2012

Skala nigdy mi nie przeszkadzała, przesuwając suwak na górze można ją wygodnie zmieniać, ponadto zoom.
To po lewej stronie to browser, jeżeli chcesz możesz go zamknąć i nie będzie Ci przeszkadzał, możesz też zmienić jego pozycje.
Szata graficzna zawsze jednym się będzie podobać, a drugim już nie. Kwestia gustu, tu potrzebne jest poparcie większości użytkowników.


RE: FL Studio Signature Bundle Unboxing :) - K - 29.06.2012

1. Elnanter, wiem, że można zmieniać skalę suwakiem, ale przez kilka lat w piano rollu był inny układ do którego się tak przyzwyczaiłem. Obecnie strasznie irytuje mnie ciągła zabawa zmieniania skali. Nie mogę swobodnie edytować melodii po otwarciu, tylko co chwilę muszę zmieniać wielkości klawiszy, a następnie szerokości siatki.

2. Tak, to browser i wiem, że mogę go wyłączyć. Chodziło mi o to, że w wygodniejszy byłby właśnie pionowy mixer.

3. Graficznie chodziło mi o odmłodzenie, a myślę że coś takiego przypadłoby do gustu większości. Mimo że prezentuje się lepiej niż wiele innych DAWów, to dalej wygląda jak program sprzed minimum 7 lat.


RE: FL Studio Signature Bundle Unboxing :) - Revnotes - 29.06.2012

Mi osobiście nie widzi się pomysł z pionowym mixerem, a design, cóż zależy od tego jaka byłaby ta nowa propozycja.


RE: FL Studio Signature Bundle Unboxing :) - Emademusic - 4.07.2013

Fajnie też zawsze chciałem mieć orginalnegego Fl"a


RE: FL Studio Signature Bundle Unboxing :) - NeoTag - 2.04.2014

Heheh, ja też mam pudełkowego FLa xD