MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE KBK Feat. Nayenne - Joy Of Life - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Trance (https://musicproducers.pl/forum-trance)
+--- Wątek: TRANCE KBK Feat. Nayenne - Joy Of Life (/temat-trance-kbk-feat-nayenne-joy-of-life)



KBK Feat. Nayenne - Joy Of Life - KBK - 16.01.2022

Czołem producenty :D

Nie publikowałem już nic od bardzo dawna, ale odezwała się do mnie pewna osoba z forum ;P i dziś postanowiłem wrzucić post z moim najnowszym utworem, który jest dla mnie wyjątkowy - dlatego, że spełniłem jedno ze swoich największych marzeń jakim było wydanie w czołowym labelu muzyki Trance, czyli Black Hole Recordings (AVA White).

Pewnie część osób z forum mnie kojarzy - przygodę z produkcją muzyki zacząłem jakies 7 lat temu i była to produkcja wyłącznie przy użyciu sprzętu, jakim był syntezator Workstation Roland Fantom, moje pierwze utwory brzmiały okropnie ;P Dzięki wsparciu na forum z każdym kolejnym utworem było coraz lepiej, sprzęt zaczął mnie ograniczać i przesiadlem się do DAW (Logic Pro). Pojawiały się pierwsze wydania w małych wytwórniach, collaby, remiksy oficjalne i nieoficjalne... Wysyłąjąc dema z biegem czasu dema do większych wytwórni zauważyłęm, że coraz częściej nie były to odmowy w stylu "not for us", a zacząłem dostawać konstruktywne porady co zmienić - to byl sygnał dla mnie, że czas spiąć gacie i zacząć celować wyżej :D 
Jedna osoba zapytała mnie jaki jesty sposób na sukces - nie uważam się za "osobę sukcesu", ale jeśli miałbym doradzić początkującym producentom, to przede wszystkim trzeba systematycznie tworzyć muzykę, próbować jak najwięcej tworzyć samemu dźwięki i aranże i przede wszystkim nie poddawać się. Mi zajęło to kilka lat, dziś wiem, że było warto. Przede mną jeszcze daleka droga, mnóstwo ćwiczeń i wiem, że jeszcze duuużo pracy przede mną.

Tymczasem posłuchajcie mojego utworu:



RE: KBK Feat. Nayenne - Joy Of Life - sowa - 16.01.2022

Czyli jak się bardzo chce to można :). Gratulacje, różnica między tym co było a jest teraz jest ogromna co wydanie w Black Hole tylko potwierdza. Powodzenia z dalszymi wydaniami i dzięki, że się z nami podzieliłeś swoim sukcesem ;) Może kogoś zmotywujesz z forum, żeby się spiąć i się nie poddawać.


RE: KBK Feat. Nayenne - Joy Of Life - M. Mann - 17.01.2022

Wracam po małej przerwie i już nadrabiam z komentarzami:)
Oczywiście KBK twoje poczynania sledze na facebooku wiec znam ten jak i poprzedni track.
Cieszy mnie fakt, ze kolejna osoba pnie się do góry wśród światowego trancu i jest związana z tym forum. Bardzo dobra inspiracja i przykład dla nas amatorskich producentów, że dla chcącego nic trudnego.
Podłączę się do tego posta bo także jak Ty może z muzyka zaczynałem wcześniej ( HardStyle ) ale trance dopiero od ok. 3 lat. Tak samo jak Ty tworzyłem do szuflady a dzięki takim osobom jak Ty czy OWL postanowiłem mierzyć wyżej i wysłać w świat. Na razie rezultaty dobre bo ostatni track wydany w Yeiskomp Record a najnowszy track ma być 11 lutego w State Control Record ( raczej podwórkowe wytwórnie ale …. ). Do twojego poziomu mi sporo brakuje co bardzo mnie motywuje :D
Wracając do tracka:
Klasyczny uplifting z wokalem. Wszystko bardzo fajnie skomponowane. Nawet jak na uplifting nie przeszkadza mi linia basowa i charakterystyczny bit – jest pozytywnie. Fajne przejścia, przyjemny wokal a raczej „mruczenie”. Może trochę brakuje mi bardziej rozbudowanego momentu z wokalem tz build. Nie wiem czy jest wersja dłuższa niż ta wersja 3:51 ( czas goni i nie ma na to miejsca ).
Technicznie nie wypowiadam się bo jest dla mnie rewelacyjnie czysto. Sam dopiero uczę się mix/mastering. Cały utwór trzyma wysoki poziom nie odbiegając od światowych upliftingowych kawałków.
Widzę ze nawiązałeś współprace z „ Nayenne” co pozwoli liczyc na kolejne ocal trance :D
Jeszcze raz gratuluje


RE: KBK Feat. Nayenne - Joy Of Life - Sejno - 19.01.2022

Mega brzmienie, bardzo profesjonalne! Bardzo podoba mi się ten vox/vocal :) Zazdroszczę i jednocześnie cieszę się, ze udało Ci się dojść do takiego poziomu! :D


RE: KBK Feat. Nayenne - Joy Of Life - RaNi/Works - 23.02.2022

Czyli... w sumie to zmarnowałem 13 lat ;/

W każdym bądź razie, fajnie widzieć że jednak komuś się udało.
Życzę jednak sukcesów również w przyszłości.

A co do utworu no to cóż. Jest profesjonalnie, a patent "wymasterowany" na maksa.


RE: KBK Feat. Nayenne - Joy Of Life - Zirds - 24.02.2022

(23.02.2022, 15:45)RaNi/Works napisał(a): Czyli... w sumie to zmarnowałem 13 lat ;/

W każdym bądź razie, fajnie widzieć że jednak komuś się udało.
Życzę jednak sukcesów również w przyszłości.

A co do utworu no to cóż. Jest profesjonalnie, a patent "wymasterowany" na maksa.

Najważniejsze, to ćwiczyć, grać i się nie poddawać!


Ps. Pisze sie „w każdym razie” a nie „w każdym bądź razie” ;)


RE: KBK Feat. Nayenne - Joy Of Life - In-Tegral - 3.03.2022

Tak jak Ci kiedyś mówiłem, nie ma co słuchać osób, którym się nie udało, tylko mieć klapki na oczach i wio do przodu, teraz pozostaje napisać. Można? Można! :D.