MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Problem z Sylenth1 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: Problem z Sylenth1 (/temat-problem-z-sylenth1)



Problem z Sylenth1 - ProCkers - 20.08.2012

Siemanko !! Problem jest taki, że dziś zaczęła mi wtyczka "gadać" że mam wersję demo, a tak nie jest bo wszystkie opcje są odblokowane i działają. Po pewnym czasie sylenth się zawiesza i cały DAW się wysypuje. Ciekawe jest także to że nawet jak wyłączę Sylentha, to głos dalej gada że mam wersje demo.
Testowane na kilku programach i na wszystkich jest to samo.
Nigdy nie miałem z sylenthem problemów, a że bez tej wtyki się nie obejdę więc prosiłbym o pomoc, może ktoś będzie wiedział co jest przyczyną :)




RE: Problem z Sylenth1 - Herman - 20.08.2012

zrób zwyczajnie reinstall i zapewne pomoże ;) nie masz nic do stracenia.q


RE: Problem z Sylenth1 - ProCkers - 20.08.2012

No właśnie robiłem, jeszcze zanim napisałem ten post :) I ściągałem różne instalki, nic nie pomogło.


RE: Problem z Sylenth1 - Herman - 20.08.2012

moze wywal wszystkie wpisy z rejestru ?


RE: Problem z Sylenth1 - TimiUtox - 20.08.2012

po pierwsze felerny crack xd. Po drugie bez czyszczenia rejestru się nie obędzie. Po trzecie tak to jest z felernym piratem bez ręki. Crackowałeś to jeszcze raz? Spróbuj. Jak nie pomoże ryzykuj format xd


RE: Problem z Sylenth1 - ProCkers - 20.08.2012

Wszystko to już robiłem :D Ale dzięki ;P Na razie siedzi cicho, ale zobaczymy ile wytrzyma :)


RE: Problem z Sylenth1 - TimiUtox - 20.08.2012

jakiś czas na pewno. Ale na sto procent jest to wina wpisów gdzieś tam w systemie. I plik klucza jest możliwe że uszkodzony. Ale skoro to wgrywasz i cały czas to samo... To raczej wpisy.

Wpisz regedit w oknie tego zró skrót klawiszowy ctrl+f wpisz sylenth1 i kasuj all ręcznie. A potem wgraj na nowo. Ja koledze tak battlefielda sieciowego naprawiłem xd


RE: Problem z Sylenth1 - Peter O'ski - 21.08.2012

Miałem to samo, pewnego razu. Co pomogło? 'Uruchom ponownie' w lewym dolnym rogu na ekranie, po prostu (nie wiem czy tego próbowałeś :D)


RE: Problem z Sylenth1 - ProCkers - 19.01.2013

Odkopię trochę ten temat bo znowu ten problem mi się pojawił :/
Koleś mi gada "thank you for trying this demo" co chwilę, i po pewnym czasie następuje crash DAW'a(nie ważne jakiego, bo na wszystkich jest to samo). Próbowałem czego się dało: czyszczenie rejestrów, reinstall, inne instalki, inne cracki i w ogóle. Dwoje się i troję żeby to zadziałało ale jak na złość nie chcę.
Już sam nie wiem co mam z tym robić, a ta wtyka do życia mi jest baaaardzo potrzebna :(
Dodam że mam Windows 8.

Może Wy coś wymyślicie.. :) Bardzo proszę o pomoc!


RE: Problem z Sylenth1 - 9lives - 19.01.2013

Spróbuj zainstalować innego sylentha np. Polar Virus oczywiście pełną wersję i na nim działać.


RE: Problem z Sylenth1 - RadOne - 19.01.2013

też tak miałem że koleś mi gadał wyłączylem i włączyłem sylentha i przestał nawijać że to demo dodam że tej pory nie mialem z tym problemu , skoro piszesz że masz win 8 to może po prostu crack nie jest do niego przystosowany:P


RE: Problem z Sylenth1 - ProCkers - 19.01.2013

Nie wiem, może to wina Win8, ale wcześniej na Win7 miałem to samo. A jeszcze wcześniej przed pierwszym formatem nigdy nie było takiego problemu. Po pierwszym formacie to się zaczęło, ale jakoś samo z siebie zniknęło. I teraz po zmianie windowsa w ogóle się tego pozbyć nie mogę.


RE: Problem z Sylenth1 - Johnny - 19.01.2013

to moze tak dla odmiany wysil sie i kup oryginał.


RE: Problem z Sylenth1 - ProCkers - 19.01.2013

Z pewnością kupie oryginał, jeśli zacznę myśleć za prawdę poważnie o produkcji muzyki, będę wydawać w wytwórniach z wyższych szczebli i zacznę na tym zarabiać :) Wtedy mi się to przyda.
A poza tym czytałem że dużo osób posiadających oryginalną kopię mają ten sam problem :)


RE: Problem z Sylenth1 - Johnny - 19.01.2013

taa, z pewnością.

ide ukraść jakieś auto, póki nie mam licencji rajdowej nie ma sensu kupować przecież.