MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Kierunek marzeń - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Wasze początki (https://musicproducers.pl/forum-wasze-poczatki)
+---- Wątek: Kierunek marzeń (/temat-kierunek-marze%C5%84)

Strony: 1 2 3


Kierunek marzeń - K - 2.02.2012

...


RE: Długo i nieciekawie - Simon Moon - 3.02.2012

Ja nie jestem z tej wiekszosci co zaczynali od HipHop eJay od poczatku pracuje w fl studio :D hehe


RE: Długo i nieciekawie - BlueHawkins - 7.02.2012

Ja tez wlasnie od e jaya zaczynalem bardzo dawno hehe :)


RE: Długo i nieciekawie - AveeDi - 8.02.2012

Świetna biografia, napisana jakbyś był w top 100 DJS, a może i jesteś? :) Pozdro ! :)


RE: Długo i nieciekawie - djhaxim - 15.02.2012

dobrze panujesz nad vocalem widze że będą z ciebie ludzie :D Pozdro!!


RE: Długo i nieciekawie - sowa - 15.02.2012

faktycznie nieciekawe :)


RE: Długo i nieciekawie - Patioo - 19.02.2012

Łoho
aż się pokusiłem i przeczytałem wszystko :P
większość zaczynała od "edżejów" :P



RE: Długo i nieciekawie - MarkS - 19.02.2012

w końcu ktoś napisał coś o sobie- od siebie, a nie te biografie w narracji trzecioosobowej jak przy większości aż się miło to czyta. Powodzenia!


RE: Długo i nieciekawie - 9lives - 21.02.2012

Bardzo fajna ta książka, miło się nią czyta :D Taką biografie to ja rozumiem. Też kiedyś miałem doła związanego z muzyką. Powinien to każdy przeczytać, który ma doła muzycznego. I do tego te pięknie podsumowanie.

Kay napisał(a):Po prostu chcę wam powiedzieć, żebyście pod żadnym pozorem nigdy się nie poddawali. Nigdy. Wierzcie w siebie. Słuchajcie tych, którzy chcą wam pomóc, ale nigdy, przenigdy nie wątpcie we właśnie możliwości. Mały kawałek szczęścia jest zawsze tak blisko. Zapamiętajcie to.




RE: Długo i nieciekawie - xplasm - 21.02.2012

No trochę się rozpisałeś :D. hehe ja też działałem na ejayu jakiś rave robiłem z tego co pamiętam, jeszcze wtedy demo miałem, potem kumpel wygrał w gazecie techno party software o nazwie future bit, zajarałem sie nim pamiętam, no i sporo czasu spędziłęm na playstation w programie music ha teraz sobie to przypomniałem :)



RE: Długo i nieciekawie - Hard3eat - 21.02.2012

W końcu znalazłem czas aby przestudiować twoje dzieło :D
B.fajnie opisałeś na prawdę przyjemnie się czytało (:
Do tego b.ciekawa historia i ciesze się że udało ci się wyjść w miare na prosto po tych 'utrudnieniach' :D


RE: Długo i nieciekawie - ZOOn'r - 21.02.2012

Ja się do cholery zastanawiałem czemu (dzisiaj we wtorek) Kay ma 183 wejścia i 11 komentarzy (po moim 12) do swojego opisu. Wchodze a tu patrze połowę książki Żeromskiego <haha>. W wolnej chwili też przeczytam Kayusiu :).


RE: Długo i nieciekawie - Condi - 23.02.2012

Fajnie to opisałeś, wczoraj wieczorem to czytałem, dziś zrobiłem to jeszcze raz. Też zaczynałem od E-Jay'a. W moim odczuciu nie jest to nawet DAW, to zabawka.


RE: Długo i nieciekawie - brainfreezer - 26.02.2012

Tak długiego tekstu o poczatkach tworczosci nie napisałbym, więc gratulacje :D ejay jednak przyczynił sie jednak do odkrycia wielu talentów :D pozdrawiam!


RE: Długo i nieciekawie - KaemBeat - 29.02.2012

Właśnie mi przypomnieliście, że ja w sumie też zacząłem na e-Jay'u :D Robiłem jakieś biedne techniawki, ale poczułem, że to jednak nie moje powołanie. Po jakimś czasie się przerzuciłem na FL'a 8 no i się zaczęły pierwsze bity (tym razem Hip Hop) na samplach z neta, gotowe Loopy i te sprawy :D Później sobie jednak zdałem sprawę, że to przecież głupiego robota i zacząłem sam wycinać sample, szukać dobrych starych piosenek i jakoś dalej poszło. Później przerzut na FL'a 9 no i ogień, zajawa do dziś od ok. 4 lat :D To się chyba nigdy mi nie znudzi :D Lubię czasem sobie odpalić swoje pierwsze produkcje i się trochę "pośmiać" z tych wypocin, no ale progress na pewno zawsze jakiś tam był, raz większy, raz mniejszy, no ale jednak był :D To się nagadałem... fiuuu :D


RE: Długo i nieciekawie - Eckhart Odd - 13.04.2012

a ja tez nie zaczynalem od e-jaya. nawet w zyciu go nie widzialem. odrazu na fla sie porwalem : D

Musze Ci powiedziec ze dobrze ze przebrnales przez trudne poczatki i podjeles sie dalszej pracy, naprawde. : )


RE: Długo i nieciekawie - Peter O'ski - 13.04.2012

Jak ja ten temat mogłem wcześniej ominąć?
Świetna historia, na prawdę mnie wciągnęła, może ze względu na fakt, że sam (nadal niestety :)) poszukuję takiej 'adoracji' dla mojej muzyki? To jest jednak motywujące kiedy ludzie mówią miłe rzeczy o czymś, w co wkładasz całego siebie.
Zmotywowały mnie Twoje słowa - żeby nie poddawać się. Tutaj przyznam się, z ekscytacją czytałem fragment o tym (można tak to chyba nazwać?) spełnieniu marzenia :P Osobiście nadal czekam na taki dzień, chociaż nigdy jeszcze nie próbowałem sił w żadnym labelu. Dużym krokiem i tak już jest samo wstawianie tego co robię chociażby tutaj, na forum. Nastawiam się na krytykę (która pomaga, ale powiedzmy sobie szczerze - każdego trochę to boli - jednych bardziej, drugich mniej)
Podziwiam Twoją osobę za tą motywację którą cały czas w sobie krzesiłeś :) I za fakt, że zdecydowałeś się na prowadzenie owego forum.

Oby tak dalej, trzymam kciuki za Ciebie.


RE: Długo i nieciekawie - Divine Frequency - 13.04.2012

Czuje to samo do muzyki Kay :)
Na prawde wzruszajaca historia :)


RE: Długo i nieciekawie - mr.pixx - 20.04.2012

podziwiam twoją wytrwałość w pisaniu tego posta :)


RE: Kierunek marzeń - JohnMilk - 21.10.2012

Cóż, tworzysz takie kawałki i nikt nie powinien ci mówić, że to jest lepsze czy tamto. Ja osobiście wolę trance i osobiście nie wkręciłbym jakiegoś gotowego vocalu do produkcji, ale to moje spostrzeżenie. Jedno jest pewne, że jestes na świetnej drodze. Pozdrawiam.