MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Cakewalk Z3TA+ FREE - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PORADNIKI (https://musicproducers.pl/forum-poradniki)
+--- Dział: Wskazówki użytkowników (https://musicproducers.pl/forum-wskazowki-uzytkownikow)
+---- Dział: Download (https://musicproducers.pl/forum-download)
+----- Dział: VST/VSTi (https://musicproducers.pl/forum-vst-vsti)
+----- Wątek: Cakewalk Z3TA+ FREE (/temat-cakewalk-z3ta-free)



Cakewalk Z3TA+ FREE - sowa - 5.01.2013

[Obrazek: sonarz3ta.l.jpg]


Cytat:Z3TA+ jest najlepszym wirtualnym syntezatorem analogowym dzięki niewiarygodnym możliwościom kształtowania dźwięku. Ekskluzywna technologia -bandlimited Waveshaping- sprawia, że Z3TA+ budzi największy respekt w środowisku muzycznym. Jako kompletny instrument, Z3TA+ jest zorientowany na profesjonalnych muzyków i ludzi szukających nowych , bezkompromisowych dźwięków z najwyższą jakością. Z3TA+ przychodzi w wersjach: DXi, VST, oraz stand-alone.

Z3TA+ (zay'-ta) znajduje się wśród najdroższych i najbardziej inspirujących syntezatorów dostępnych obecnie, w pełni zdolny wyprodukować najbardziej autentyczny vinage analogowy dźwięk i niewiarygodne nowoczesne dźwięki. Kiedykolwiek szukasz pełnych, ciepłych padów, powoli rozbrzmiewających atmosfer, ocieplonych leadów lub dzwonkowych dźwięków FM, Z3TA+ dostarcza je wszystkie - zawarte w setkach profesjonalnych presetów.

Obecnie ten syntezator można posiadać za darmo w swojej kolekcji. Co należy zrobić? Zajmie to nam 30 sekund.

Krok. 1

Wchodzimy TUTAJ.
Wypełniamy puste pola na dole strony (Vorname -imie, Nachname - nazwisko, Anrede - płeć, domyślnie męska). Po zatwierdzeniu dosłownie po sekundzie w skrzynce mailowej pojawia się zwrotna wiadomość, w której znajdziemy numer seryjny do syntezatora.

Krok. 2

Wchodzimy TUTAJ i pobieramy syntezator (Dostępny tylko dla Windowsa, wersję bitową wybieramy podczas instalacji).

Podczas instalacji wpisujemy klucz z maila i cieszymy się w pełni legalnym syntezatorem ZETA+ <takjest>


RE: Cakewalk Z3TA+ FREE - Herman - 5.01.2013

a to niespodzianka :d F3edo zobaczy i zrobi akcje jak z NI Driver xd


RE: Cakewalk Z3TA+ FREE - sowa - 5.01.2013

Najlepiej dać info wieczorem kiedy jest najwięcej ludzi na face :)


RE: Cakewalk Z3TA+ FREE - RaNi/Works - 5.01.2013

O żesz. Ale zaskoczenie z grubej rury. Biore bez chwili zastanowienia.


RE: Cakewalk Z3TA+ FREE - oscardo - 5.01.2013

Ekstra sprawa! Droga wtyczka, jakiś czas temu przymierzałem się do kupna... ale kasa, kasa, kasa... A teraz jest dostępna za darmo!

Dzięki za info!


RE: Cakewalk Z3TA+ FREE - Johnny - 5.01.2013

Lol linki do tego podrzucalem w innym temacie pare dni temu, a ogolnie to każdy kto zagląda na kvr wie ze to ze dwa miesiące juz leży w sieci. A w Polsce sensacja noworoczna


RE: Cakewalk Z3TA+ FREE - artur.ch - 5.01.2013

(5.01.2013, 14:39)Tehnik napisał(a): Lol linki do tego podrzucalem w innym temacie pare dni temu, a ogolnie to każdy kto zagląda na kvr wie ze to ze dwa miesiące juz leży w sieci. A w Polsce sensacja noworoczna

Ale z Ciebie oportunista. Cokolwiek ktoś napisze na tym forum, to Ty zawsze musisz wrzucić swoje parę groszy. Twoja uszczypliwość zaczyna być już nawet lekko irytująca. Jeżeli tak bardzo lubisz się sprzeczać i udowadniać całemu światu, że wszystko wiesz najlepiej i w całej galaktyce nie ma od Ciebie nikogo mądrzejszego, to myślę, że to forum nie jest do tego najlepszym miejscem. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę większego dystansu do siebie, a przede wszystkim do innych.


RE: Cakewalk Z3TA+ FREE - RDZK - 5.01.2013

(5.01.2013, 14:39)Tehnik napisał(a): Lol linki do tego podrzucalem w innym temacie pare dni temu, a ogolnie to każdy kto zagląda na kvr wie ze to ze dwa miesiące juz leży w sieci. A w Polsce sensacja noworoczna

Maly hejtrek :D

A wtyke, rzecz jasna, obadam.


RE: Cakewalk Z3TA+ FREE - artur.ch - 5.01.2013

(5.01.2013, 15:31)RDZK napisał(a): Maly hejtrek :D

A wtyke, rzecz jasna, obadam.

Obadaj, bo jest na prawdę konkretna :)


RE: Cakewalk Z3TA+ FREE - Tramway - 5.01.2013

(5.01.2013, 14:39)Tehnik napisał(a): Lol linki do tego podrzucalem w innym temacie pare dni temu, a ogolnie to każdy kto zagląda na kvr wie ze to ze dwa miesiące juz leży w sieci. A w Polsce sensacja noworoczna

Nie wszyscy muszą wejść akurat w ten temat, w którym wspomniałeś o tej wtyczce. Dlatego najlepiej w takiej postaci to zrobić, a mianowicie założyć nowy wątek z tematem, który będzie mówił, czego możemy się spodziewać. Jeżeli chciałeś być to ty, to miałeś na to 2 miesiące. Co do syntezatora to znany i dobry a za darmo to rewelacja. :) Czekamy na więcej od Beat!


RE: Cakewalk Z3TA+ FREE - Johnny - 5.01.2013

(5.01.2013, 14:57)artur.ch napisał(a):
(5.01.2013, 14:39)Tehnik napisał(a): Lol linki do tego podrzucalem w innym temacie pare dni temu, a ogolnie to każdy kto zagląda na kvr wie ze to ze dwa miesiące juz leży w sieci. A w Polsce sensacja noworoczna

Ale z Ciebie oportunista. Cokolwiek ktoś napisze na tym forum, to Ty zawsze musisz wrzucić swoje parę groszy. Twoja uszczypliwość zaczyna być już nawet lekko irytująca. Jeżeli tak bardzo lubisz się sprzeczać i udowadniać całemu światu, że wszystko wiesz najlepiej i w całej galaktyce nie ma od Ciebie nikogo mądrzejszego, to myślę, że to forum nie jest do tego najlepszym miejscem. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę większego dystansu do siebie, a przede wszystkim do innych.

o przepraszam, jestem na forum i śmiem dyskutować. i kto tu się spina.

wiem że tu jest tendencja do poklepywania się po plecach bez względu na wszystko, ale bez przesady, nie jesteśmy dziećmi. choć przyznaję że tu trochę złośliwie napisałem (moze dlatego ze dzisiaj cała muzyczna Polska nagle się z tym obudziła, jakby nikt nosa poza swoje podwórko nie wystawiał czesciej niz raz do roku), ale w niektórych innych tematach starałem się prostować różne głupoty których niestety trochę nawyłapywałem. jak tak was to boli - mogę zaprzestać udzielania się tutaj, nic na siłę

co do zaś samej z3ty+ - świetny synth - licencja dawana przez magazyn Beat uprawnia do upgrade'u do 2.0, co pozwala zaoszczędzić pare groszy - a wersja 2.0 jest też na OSX.

do 1.5.3 polecam jakiś lepiej wyglądający skin, np:

[Obrazek: lf_modernretro_show.png]

http://flavoursoflime.blogspot.com/2010/06/rgcaudio-z3ta.html


(5.01.2013, 20:10)Tramway napisał(a): Nie wszyscy muszą wejść akurat w ten temat, w którym wspomniałeś o tej wtyczce. Dlatego najlepiej w takiej postaci to zrobić, a mianowicie założyć nowy wątek z tematem, który będzie mówił, czego możemy się spodziewać. Jeżeli chciałeś być to ty, to miałeś na to 2 miesiące. Co do syntezatora to znany i dobry a za darmo to rewelacja. :) Czekamy na więcej od Beat!
nie mam cisnienia na zbieranie podziękowań, wiec z tym zakladaniem tematow jakos nie szarzuje, poza tym mam te z3tę od ponad półtora roku (i v2.0 od premiery), długo zanim była darmowa i nawet nie pomyslalem. ogólnie warto śledzić co dodają do magazynów Computer Musik UK i Beat (do tego drugiego np pakiet Waldorf Edition LE, wiecej info http://www.kvraudio.com/forum/viewtopic.php?p=4998613 )


RE: Cakewalk Z3TA+ FREE - artur.ch - 5.01.2013

Zgadzam się, że forum jest po to by dyskutować, jednak 90 % Twoich postów to nic nie wnoszące do dyskusji docinki i aluzje, mające na celu wykazać, że wszyscy się mylą, a Ty wszystko wiesz najlepiej. Całą swoją uwagę skupiasz na krytyce wszystkiego co się da, rzadko kiedy odnosząc się merytorycznie do samego meritum, o czym miałem okazję się nawet kiedyś osobiście przekonać. Za powyższy post akurat masz u mnie plusa, bo nawet nie wiedziałem, że zrobili Z3te na MacOs'a, teraz wiem na co mam odkładać pieniądze :) życzę Ci samych takich na tym forum. Pozdrawiam :)


RE: Cakewalk Z3TA+ FREE - Johnny - 6.01.2013

niekiedy wiem najlepiej, kwestie softwareowo-technologiczne to moje główne zainteresowania obok muzyki samej w sobie :) ale wyjątkowo rzadko celowo kogoś atakuję, tutaj wyszło na to że mam jakieś pretensje do autora tematu, a wcale tak nie jest, rozbawilo mnie wrecz jak z duzym opoznieniem sie serwisy okoloproducenckie obudzily - a ta z3tka jest z pazdziernikowego czy tam listopadowego wydania magazynu Beat ;) w kazdym razie skoncze pisac te posty z telefonu bo to skrót myślowy skrótem myślowym pogania i potem tłumaczenia na 3 strony ;)

wracajac do głównego tematu - zaopatrz się w te darmową z3tę, zaresjestruj na stronie Cakewalka to bedziesz mogl zrobic upgrade do v2 w tym wersji OSXowej bo obydwie mozna pobierac. zawsze to taniej niz kupowac fulla. nie wiem zreszta czy nie ma/nie bylo jakos niedawno promocji upgrade'u za $20.

do z3ty jest tez mod "Virus" upodabniajacy brzmieniowo-presetowo-graficznie ten synth do znanego syntha Access Virus - o tu: http://www.kvraudio.com/forum/viewtopic.php?t=356650

[Obrazek: preview.jpg]


RE: Cakewalk Z3TA+ FREE - Revnotes - 8.01.2013

Długo czekaliście na mail z kluczem? Ktoś może ma skrzynkę na Onecie?
Czekam i czekam, na razie bez efektu :(


RE: Cakewalk Z3TA+ FREE - sowa - 8.01.2013

po zalogowaniu na skrzynkę już mail na mnie czekał :) mam konto na gmail


RE: Cakewalk Z3TA+ FREE - Marrel - 8.01.2013

"Aktualizacja 6 stycznia 2012:
Była dostępna tylko ograniczona ilość wolnych numerów seryjnych (o czym niestety nie uprzedzano) i przy próbie pobrania kolejnego pojawia się komunikat, że zasób uległ wyczerpaniu."
Źródło : 0db.pl


RE: Cakewalk Z3TA+ FREE - Revnotes - 8.01.2013

Dzięki za info, choć brzmi tak okrutnie, a chciałem przetestować wtyczkę, trudno.


RE: Cakewalk Z3TA+ FREE - Marrel - 11.01.2013

Wtyczkę miałem okazję kiedyś testować u znajomego i całkiem fajnie się na niej pracuje, no ale szkoda, że limit wyczerpany :x
Według mnie to nie fair ze strony Cakewalk :c


RE: Cakewalk Z3TA+ FREE - sowa - 11.01.2013

No cóż... szkoda, ze stało jak się stało...

Temat zamykam.