MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Ciężkie czasy... - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Wasze początki (https://musicproducers.pl/forum-wasze-poczatki)
+---- Wątek: Ciężkie czasy... (/temat-ciezkie-czasy)



Ciężkie czasy... - mysterieux - 7.03.2013

Moja przygoda zaczyna się tak .... na początku były dinozaury <hahaha> a serio to rok 1990 i oczekiwanie piątku bo w piątek będzie noc dj prowadzący Bogdan Fabiański & Paweł Bobrowski i światowe nowości z listy TOP 40 Dance Chart Kaseciak przygotowany rec i pauza , oczekiwanie na świetny utwór , napięcie rośnie ... pierwszy bit ! zwolnić pauzę ? dobre będzie ? :D:D Teraz to wydaje się śmieszne nastały czasy internetu świetny dostęp do wszystkiego ale właśnie ci panowie mnie wprowadzili w świat takiej muzyki Po kilku latach internet dodarł w moje progi i zawitał do mnie fl3 <v> i ciągnę tak aż do dziś mając 36 lat dopiero teraz jestem w stanie kompletować swoje studio gdyż nie stać mnie było wcześniej realizować swoje marzenia ZAZDROSZCZĘ WAM MŁODZIEŻY takiego dostępu !


RE: Ciężkie czasy .... - RaNi/Works - 7.03.2013

ale ze mnie gimbus... Nawet mocy internetu nie umiem wykorzystać xd

fajnie powspominać...


RE: Ciężkie czasy .... - sowa - 7.03.2013

cóż nie ma wątpliwości, że mamy łatwiej niż X lat temu jednak kiedyś bycie producentem czy tworzenie muzyki było bardziej wymagające oraz elitarne... teraz każdy może tworzyć i nie jest to już nic nadzwyczajnego :) problem jednak pojawia się nadal ze skompletowaniem studia hehe to chyba się nie zmieniło o ile dostęp jest to funduszy w większości przypadków nadal nie ma :D


RE: Ciężkie czasy .... - B-Driver - 14.03.2013

(7.03.2013, 15:42)mysterieux napisał(a): ..... a serio to rok 1990 i oczekiwanie piątku bo w piątek będzie noc dj prowadzący Bogdan Fabiański & Paweł Bobrowski i światowe nowości z listy TOP 40 Dance Chart Kaseciak przygotowany rec i pauza , oczekiwanie na świetny utwór , napięcie rośnie ... pierwszy bit ! zwolnić pauzę ?

WIem o czym mówisz ;) też tego doświadczyłem za młodu.
Widzę że obydwoje jesteśmy mniej więcej w tym samym wieku - pozdrawiam


RE: Ciężkie czasy .... - mysterieux - 14.03.2013

heh witaj w klubie <v> prawdę piszę jak było


RE: Ciężkie czasy .... - Philip Phaust - 17.02.2014

ja niestety jestem zbyt młody, żeby czegoś takiego doświadczyć, choć bardzo chciałbym tego doświadczyć ;(


RE: Ciężkie czasy .... - Recoil83 - 6.01.2016

Witam, ja bawię się tworzenie muzyki od 3 lat, nadal nie mam monitorów do odsłuchu, a jestem już na etapie equalizacji i efektów, natrzaskałem już chyba z 40 dem i tak tego nikt nie słucha bo nie ma tam jednego gatunku tylko co mi akurat dusza gra. Pozdrawiam


RE: Ciężkie czasy... - sebissimo - 8.02.2016

Podobny start do mojego, czasy kaseciaków i robienie swoich setów na kasecie 1000 razy wczesniej już nagrywanej:) i też dinozaur ze mnie i chyba nawet nieco starszy ;)


RE: Ciężkie czasy... - Mat.Mor.Raw - 8.02.2016

Ja też jestem zbyt młody, bo mam dopiero 33 zim za sobą, ale również wychowałem się na audycjach pana Fabiańskiego (jakoś w latach 94-96 chyba najbardziej słuchałem). Z tamtego okresu dobrze pamiętam pierwsze Scooter'y, Dune'y, Captain Hollywood'y, Marc OH'y, 2 Unlimitedy i inne Eurodance Happy Hardcory :E
Wtedy słuchało się z kaset z jamnika, teraz z youtuba z tableta... Nic się nie zmieniło :E


RE: Ciężkie czasy... - Zirds - 9.02.2016

Ja trochę później naparzałem z kaseciakami.. Gdyż leciała w radio RMF FM audycja z cyklu Technikum Mechanizacji Muzyki!!!
A teraz... nic nie ma fajnego bo wszystko zjadł Internet.
Gdyby nie Internet to większość dzieciaków z tego forum nie wiedziałaby co to kaseta...


RE: Ciężkie czasy... - Revnotes - 9.02.2016

Słusznie Sowa zauważył, że znaczenie słów producent muzyczny oraz DJ obecnie nie mają już takiej wartości jak kiedyś, dodatkowo są strasznie nadużywane.

Miłego pobytu na forum, korzystaj, teraz masz okazję.


RE: Ciężkie czasy... - Xorbolanid - 9.02.2016

ja, swoją przygode z tworzeniem muzyki zaczynałem od... klejenia taśm ze sobą.