MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CHILL OUT Hermes - Raindrops - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CHILL OUT Hermes - Raindrops (/temat-chill-out-hermes-raindrops)



Hermes - Raindrops - Neptune - 5.10.2013

Moja skromna, amatorska produkcja ;)



RE: [Chillstep] Hermes - Raindrops - Loco - 5.10.2013

Trochę takie za głośnie się wydaje, jakbyś przesadził z limiterem i też trochę ciężko jest się chillautnąć do 1 min te tło nie pasuje mi. Reverbu chyba też ciut za dużo.


RE: [Chillstep] Hermes - Raindrops - Goradios - 6.10.2013

Bardziej zapowiadało się na jakiś melodic dubstep :3 Aranżacja bardzo fajna, lecz te kicki i snare'y psują wszystko..
Sub bass też coś nie za bardzo współgra z całością. Te szumy na początku są zbyt inwazyjne..


RE: [Chillstep] Hermes - Raindrops - Neptune - 6.10.2013

Dzięki za cenne uwagi. Zgadzam się z wami w 100% (dopiero po pewnym czasie gdy już się od kawałka odpocznie słychać co jest nie teges ;P ). Napewno w następnych produkcjach postaram się nie popełnić tych samych błędów ;)


RE: [Chillstep] Hermes - Raindrops - OProject - 7.10.2013

Te haty z początku dla mnie chyba zbyt "krzywo" ułożone ;)
Intro za głośno. Troszkę niedociągnięć w miksie jest.
Dla mnie mało czilałtowo, musisz go lekko uspokoić, po przyciszać trochę itp. ;)
Mnie nie podchodzi ;/


RE: Hermes - Raindrops - mumu - 8.10.2013

zgadzam się z przedmówcą co do szumu z początku (to deszcz miał być chiba ;d)

ładnie ułożone klocki na piano

mnie sub osobiście siadł w ucho oraz sympatyczna stopa też miło pompuje


RE: Hermes - Raindrops - Neptune - 8.10.2013

(8.10.2013, 9:52)mumu napisał(a): zgadzam się z przedmówcą co do szumu z początku (to deszcz miał być chiba ;d)

<haha> No deszcz, deszcz i burza :D
A ta przesadna głośność to chyba taki nawyk z innego gatunku, bo w tych klimatach to mój pierwszy track ;)


RE: Hermes - Raindrops - MVGS - 8.10.2013

Można z tego zrobić coś bardzo fajnego, ale kilka elementów zepsuło sprawę.
Zgadzam się z panami wyżej i dodam od siebie że od 2:36 za bardzo dudni, przez co robi się mało przyjemne do słuchania.
Pozdrawiam :)


RE: Hermes - Raindrops - L.G. - 9.10.2013

Fajny kawałek, lecz jest problem z głośnościami, chyba za dużo dałeś na sumie..
Pzdr:)


RE: Hermes - Raindrops - KungFuu - 16.10.2013

`piekne piano, kiedys tez zrobilem cos w tle z deszczem i burza, daje to super klimat, gratuluje piana i brzmienia, wszytko czysto i pieknie, bassline - profff


RE: Hermes - Raindrops - shadowfinder - 18.10.2013

kurcze, jesteś strasznie podobny do Putina ;-)

pierwsza uwaga: za długi wstęp, za głośne efekty dźwiękowe w tle, w mojej opinii byłoby lepiej skrócić do 2 taktów i tyle i wtedy wejść z beatem. Podoba mi się bass wchodzący, dodaje wszystkiemu siły. Snare trochę za bardzo wysterowany w wysokie frekwencje. Ogólnie nie rozwija się utwór - więc niestety zaczyna się nudzić trochę po jakimś czasie. Zarys jest fajny, ładna melodia na fortepianie, ale coś więcej trzeba by było z tym zrobić (jakieś chóry w tle, albo dodatkowy lead, pady, cokolwiek!)