MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDCORE Batashi - Love Is Pain, My Darling - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDCORE Batashi - Love Is Pain, My Darling (/temat-hardcore-batashi-love-is-pain-my-darling)



Batashi - Love Is Pain, My Darling - Batashi - 9.10.2013



A teraz cos w miarę mocniejszego. Nie wiem ale ten kick jaki wykręciłem przypomina mi jakiś track. W każdym razie proszę mnie osądzać o kradzież :)


RE: Batashi - Love Is Pain, My Darling - Herman - 9.10.2013

Ciekawa prośba :D brzmi to fajnie, kick dla mnie dobry ;) Popraw prefix bo nie wiem co to za gatunek ;d


RE: Batashi - Love Is Pain, My Darling - Batashi - 9.10.2013

Dziękuję za opinię i zwrócenie uwagi również, zrobione ;)


RE: Batashi - Love Is Pain, My Darling - OProject - 9.10.2013

Kick taki typowy ale nie jest idealny :P
Co do kawałka to taki zwykły hardcore, żaden motyw nie zapada w pamięci na dłużej, nie jest źle ale nic nowego nie wnosi xD


RE: Batashi - Love Is Pain, My Darling - pogotekk - 9.10.2013

Też gdzieś już słyszałem podobny kick :) chyba u Noisekicka, chociaż mogę się mylić :)
Nie będę szczegółowo oceniał tego kawałka, bo to nie mój styl (wolę nieco lżejszy hc), ale w Twoim wykonaniu brzmi całkiem nieźle :) pozytywnie ryje banię :D


RE: Batashi - Love Is Pain, My Darling - Redo - 9.10.2013

Nie, nie :D . To na pewno nie jest Hardstyle :). Ale nawalanka niezła. :D Nie mój styl :) Od 2:51 Heart :D . Ryje banie konkretnie .


RE: Batashi - Love Is Pain, My Darling - Knifeman - 13.10.2013

kick (zacznę od tego bo wszyscy zaczynacie) - no specjalnie się nie wyróżnia taki typowy wiec mogło się zdarzyć wykręcić podobny ale nie to tutaj najważniejsze, gra dobrze, nie zabiera przestrzeni innym instrumentom, mozę przeszkadza to że w przeskakiwankach niektórych jest za pusto np 2:15

co do kłimatu niby coś jest ale taki zlepek pomysłów, można by to dopieścić - nie wyróżnia się specjalnie

utwór dobry ale przeciętniak - na single niezbyt ale na dopchanie EPki jak najbardziej

a download gdzie? dla wuja nie dasz?


RE: Batashi - Love Is Pain, My Darling - robert prime - 23.10.2013

Moje uszy ! Konkretnie mieli mózg.. Za mocne dla mnie.. ale i napewno tego stylu fani się znajdą.Niewiem co musiałbym brać aby tego słuchać ;P Pozdro


RE: Batashi - Love Is Pain, My Darling - djdomenek - 31.10.2013

kawałek bardzo mi sie poboba
lubie taki ciężki styl :)
ale dodałbym w środek utworu jeszcze motyw jakąś fajną melodią


RE: Batashi - Love Is Pain, My Darling - Maniac5 - 2.11.2013

Jest siła! Kick ryje i mieli nie tylko uszy, ale też i gust muzyczny moich sąsiadów :D
brakuje mi jedynie jakiejkolwiek melodii, chyba żadnej nie słyszałem.
Propsy


RE: Batashi - Love Is Pain, My Darling - Cloudie - 2.11.2013

Kawałek z insane kickiem i szalonymi samplami grozy, ale stara się nie być monotonny pomimo, że większość to kickowa "demolka"...To jest dość ciekawe.