MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE kick test - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE kick test (/temat-hardstyle-kick-test)



kick test - djdomenek - 18.02.2014

co sadzidzie o tym kicku ? czy jest cos w nim jeszcze do poprawienia ?




RE: kick test - Adamzzz - 18.02.2014

Wyszło Ci całkiem przyzwoicie! Tok mógłby być co prawda bardziej wyraźny. No i mam wrażenie że za bardzo się ten przester rozchodzi. Musi być bardziej w centrum.
Ciekaw jestem jak go wykorzystasz w utworze ;)


RE: kick test - FL FAN - 18.02.2014

Mocny, nie wiem czy te kwadratowe leady go troche nie zagłuszają, bo nie łupie z całej siły - ale chyba tak ma być ? Pobrałem i na słuchawkach słuchałem próbkę.


RE: kick test - djdomenek - 21.02.2014

(18.02.2014, 21:07)Adamzzz napisał(a): Wyszło Ci całkiem przyzwoicie! Tok mógłby być co prawda bardziej wyraźny. No i mam wrażenie że za bardzo się ten przester rozchodzi. Musi być bardziej w centrum.
Ciekaw jestem jak go wykorzystasz w utworze ;)
juz poprawilem toka i kick brzmi chyba lepiej



RE: kick test - Adamzzz - 21.02.2014

(21.02.2014, 19:39)djdomenek napisał(a): juz poprawilem toka i kick brzmi chyba lepiej

Teraz jest o niebo lepiej, serio. Świetny kick. Nic dodać nic ująć ;)


RE: kick test - Wizzardius - 21.02.2014

Hah, nie znam sie na tej muzyce wgl. Ale tego kicka nie da sie słuchać. Czyli wyszedł Ci zajebiście :D


EDIT. Chociaż go posłuchałem troche, fajny jest (ten drugi co dałeś). Nie widze wgl jego wykorzystania, ale dźwięk jako dźwięk kozak.


RE: kick test - Adamzzz - 21.02.2014

(21.02.2014, 21:15)Wizzardius napisał(a): Hah, nie znam sie na tej muzyce wgl. Ale tego kicka nie da sie słuchać. Czyli wyszedł Ci zajebiście :D


EDIT. Chociaż go posłuchałem troche, fajny jest (ten drugi co dałeś). Nie widze wgl jego wykorzystania, ale dźwięk jako dźwięk kozak.

Skoro nie znasz się w ogóle, to chyba nie ma sensu się wypowiadać na ten temat. :D
Gdybyś komentował cały utwór nie miałbym żadnych zastrzeżeń, w końcu Twoja opinia..
Ale to jest tylko test kick'a.
Zabłądziłeś na forum czy co?? xD


RE: kick test - Wizzardius - 21.02.2014

Tak samo jak na youtubie można czasami zabłądzić w tą inną część(chyba wiecie o czym mówie?), tak samo tutaj na forum można zablądzić w tą IMO dziwniejszą część ;d I właśnie tak sie stało. Ale co mi szkodzi ocenić dźwięk jako dźwięk, pomijając to, ze to podobno kick ;d


RE: kick test - djdomenek - 21.02.2014

cieszy mnie bardzo ze ten drugi kick wam sie spodobał :D
no to teraz moge sie brac za robienie melodii


RE: kick test - OProject - 21.02.2014

Napierdala jak w hardkorach xd
Tylko ten lead mija się z celem xd
dobra robota xd


RE: kick test - DeltaWave - 22.02.2014

Jest dobry, ale dupy nie urywa :) . Te kwadratowe leady całkowicie psują wszystko. Na Twoim miejscu bym zmienił i wciepał jakiś mocny screech albo lead... Dokręć mu jeszcze troche dołu.


RE: kick test - Head - 24.02.2014

Leciutko zatoxa mi przypomina :P dobry jest, tylko mi w tych kickach zawsze jebnięcia brakuje i chyba dlatego za bardzo za nimi nie przepadam :/ pzdr